• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Teda Reni...přeju krásné ráno :slight_smile: Jsi teda akční :sweat_smile: mám dotaz, jak dlouho se to maso asi dusí?? já jen abych věděla, kdy začít. :sweat_smile: a budou to jen ty plátky :wink:
11. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
plátečky budou taky dobroučké :slight_smile: jestli to budeš dusit v hrnci, tak hodinka by měla stačit, uvidíš, co to maso na to, jak to bude měkké, tak je hotovo :grinning:
11. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
U mě už účinek nastal a dobrý :grinning: A čokoládka taky super :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
začni tak 1,5 hodiny před plánovaným obědem a budeš to mít v klidu a pohodě hotovo :wink:
11. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
tak a na zítra jsem si naplánovala plněné řízky s brambůrkama a okurkovo rajčátkovým salátkem :dizzy_face: :grinning:
11. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Děkuji :dizzy_face: Ještě že tě mám :sweat_smile: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Zítra nevařím, tak neřeším :grinning: je neděle...
11. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Tak ještě se malej na chviličku zabavil plastovou flaškou, ale jinak se budu muset rozloučit a jít si hrát :sweat_smile: už ho to samotnýho nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale budu nakukovat :wink:
11. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
klepali na mě sousedi, potřebovala teta půjčit papiňák :grinning:
11. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Marky, v tomhle už mám kapku výhodu, malý se hraje s Aničkou, ale na druhou stranu zase kapku víc druhé práce :grinning: ale i tak se mi to zdá se dvěma dětma jednodušší :wink:
11. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Hoja Reni
Aďula si taky vydrží chvilku hrát sám, někdy to je dýl, někdy ne... :wink:
11. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Hoja Dani :slight_smile:

Anička si dokázala sama hrát i 2 hodiny, ale Kuba je zvyklý na společnost :grinning: jak je bez Aničky, tak se nohavice skoro nepustí :grinning:

jo a kafe dneska nezabralo :angry: asi moc vychladlo :angry:
11. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
tak jdu na to vaření, nebo bude oběd zase ve dvě :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Reni já kafo a záchod zásadně po obědě, v klidu :grinning:
co vaříš dobrého?
Dani, já se odtud teď vrátila a dílo se zdařilo :grinning:

tak dneska bude křátko s nádvkou a rajská a zítra plněné řízečky s brambůrkama a okurkovo rajčátkovým salátem a co dobrého u vás?
11. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahooooooooooj :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
malý je fakt fiškus :grinning: normálně odlákal Aničku do pokojíčku, pořád ji tahal a dráždil, až se za ním rozběhla, tam jí dal hračku do ruky, ona si začala hrát, zatím využil situace, naběhl do kuchyně a sežral jí párek a zapil to jejím pitíčkem, ale půlku si ho nalil za výstřih :cry:
11. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
:grinning: tenhle měl bý na konci :grinning:

Kači nazdárek, tak co Sára, našla se?
11. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky Kačí!!!!!
Reni :grinning: ty jo vyčůranej a tak malej :grinning:
u nás jsou ještě těstovinky a omajda. Taťku máme v práci, tak nevařím.... až zítra.
11. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Jo ta se našla ještě ten večer,ale zase se psama tak koncem měsíce s euvidí,jestli budeme mít podvraťáčky :grinning:
11. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
U nás bdue koprovka :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky kočky :wink: :slight_smile:
Mám vzkaz od Lucid:V noci přišly zas ty protivný horečky,tak budou ještě dělat nějaké testíky a odchod domů se zas protáhne možná na zítra :angry:
Ta si holky taky musí vyžrat všechno :confounded:
Jinak u mě bojová nálada,tedy spí š jsem vstala bez nálady a oba(Tonyho i Ninku),jsem byla nucena postavit do laťě a říct jim,co se mi nelíbí,bo oni si poslední odbou zvykli,že se válí a s ničím nepomůžou. :angry: Já tu lítám jak pako kolem malé,psa a domácností.
Abych se trochu odfoukla,vzala jse malou od kočárku a jeli jsme pro čerstvé pečivo.Malá se prospala a ze mě ta nasranost trochu opadla :unamused:
je u nás za pěkně hnusně,nálada pod psa
11. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
U nás bude sýr v bramborákovým těstíčku a brambůrky.
Zas dietka jak sfiňa :grinning:
11. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
JAni,tka to ej fakt chudina...já měla horečky taky,ale měla jsme to od nalitých prsou :unamused:

Já dietku držím a zatím to dolů leze :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Kači :slight_smile:
Lucid museli dočišťovat,bo něco malého zůstalo v děloze.Dr.říkal,že je to tak malé,že by se s tím mělo tělo porvat,ale nestalo se tak a horečky ani po antibiotikách neopadávaly,tak jí museli dočistit.Ale i po tom,se jí ty horečky drží zuby nehty :frowning2:
No snad už se to stabilizuje a budeme jí moci přivítat zpátky.
Tak koukám,že Sára na Andíčka nepočkala a spustila se :wink: potvora jedna :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Chuděrka Lucidka, to je mi líto, furt dokola :frowning2:

Kači u pejsků trvá březost jak dlouho?
11. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Jinak já dietku nedržím a nejsem schopna omezit jídlo,takže omezím množství a začnu se víc hýbat.Zatím nejsem ochotna nějak nic víc,no :cry:
11. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani mě taky leze váha utěšeně nahoru, dietku nedržím, ale jím míň než dřív, přesto to jde velmi dobře nahoru :fearful: ráda bych se víc hýbala, ale zatím mi to jizva moc nedovoluje, tak asi budu tustá :sweat_smile:
11. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Reni,houbelec :grinning: :grinning: :grinning: ,kolem dětí máš běhance až až :grinning: :grinning:
my začínáme s Ninkou na tom kole,vždy večír,když mám hotovou Veru.Teď jsme teda týden nikde nebyli,bo byli bouřky a prý jen tak nepřestanou.Odcházejí mi kytičky,tak jsem smutná
Reni,koukali jsme s Tonym,na tvé vyšívání....to fakt vypadá,že jsi snědla Karkulku s babičkou i vlkem :confounded:
Ale nebuj,dá se to dohromady a ty taky :wink:
Jdu vyhodit Ninku ven,ať vyčeše psa,bo mi tu zas vejrá na telku.Celej den by na ní mohla koukat :angry: a s ničím nepomoci :angry:
11. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.