• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Danuško tak já jdu nafotit kočárek a hodím to na rajský,tam nemusím zmenšovat :wink: Chceš to i s modelkou? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Renča ti s tím helhne :wink:
11. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jani díky :slight_smile: no jasně že s modelkou :grinning:
Luci tak v po :wink:
11. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jo musím si dát s Renatkou někdy srázek :wink:
11. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
11. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
jsem maximálně spokojená,jen než jsem si zvykla,že je tak lehoučký,tak jsem Veru několikrát málem katapultovala :grinning: ,ještě,že tam je přikšýrovana :wink:
11. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo Jani to je mazec... :grinning: :grinning: :grinning: katapultovala bobinka malá
11. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
víš co,já byla zvyklá pořádně zabrat a teď to jde samo :wink: i to zatáčí samo.Teď si při prochajdě opravdu odpočinu,bo se nemusím dřít s těžkým kočárkem :wink:
11. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani no ten je opravdu náááádherný!!!!!!!! Krásný barvy, no fakt pajáda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verunka v nem je děsně malinkatá :slight_smile: , ale ona do něj doroste :wink: .
Jani užívej si hlubokýho, se sporťasem pak budeš jezdit už furt :wink: , já bych zase vyvenčila korbu :grinning:
11. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já se na chvilku poroučím, to víte, fčera se mi narodilo děcko, tak to musím omrknout, co se mi z toho vyklube :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jo a minigatulka Verunce ke 4tým pidi narozkám :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
jé Jani taky se přidáváme......
fanuš nechápu..jaké dšcko???? :astonished:
11. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
děkuji :wink:
jdu obědvat a pak něco podělat doma,nahlásím se déle
11. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Holky děkuju za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: moje začátky znáte všechny :grinning: tak jsem fakt hrdá :grinning: A dokonce to bylo i dobrý :sweat_smile: i když co se dá zkazit na obyč přírodních plátcích, že?? :sweat_smile: Jen Romča že by příště radši bez rýže, že jí moc nerad :grinning: :grinning: tak k večeři to prý dojí s chlebem :grinning:

Luci Danča mluví o Simsech :grinning:
11. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Jinak jsem si dneska doobjednala ještě nějaký vývazky, páč lidí nějak začíná přibývat a ještě čelenku...takže já už jsem, až na spodní prádlo, fakt komplet :slight_smile: ale ty prachy... :zipper_mouth: jen to lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
uff, zase jsem se nažrala :sweat_smile:

vytrhala jsem plevel okolo hrušní, jsou to mladičké stromečky :wink: požrali mě mravenci

Syneček spinká, cérenka si pouští pohádku, asi uvařím cafo a dám si chvíli relaxu :grinning: hujá hujája, jestli se to děcko nevzbudí :grinning:
11. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
asi se vzbudí, sousedi zase začali do něčoho mlátit, asi je půjdu zmlátit já :angry:
11. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dani taky bych měla kuknout na našeho novorozence, ale je to s těma dětma na ojeb, víc jak ve skutečnosti :sweat_smile: :grinning:
11. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Mě to tu taky spinká, tak si užívám toho klidu...Romča za chvíli odchází, tak až se mladej probudí, tak půjdeme na prochajdu. Je tady docela příjemně...ne vedro, ale ani zima :slight_smile:

Reni sousedi jsou hustý poslední dobou?? :confounded:
11. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Marky oni dneska dávají okna ze dvora, teda už to mají hotové, ale ještě tam něco šolíchají

Jinak jejich syn, 18let, má prázdniny a vždycky mu to vyjde, že je nejvíc aktivní mezi 12 a 14 hodinou a tříská a tříšká, oni jsou jinak fajn, ale víš, jak jsou matky citlivé na spánek svých dětiček :grinning:
11. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
já bych taky spala :grinning:

malého dávám spinkat na čerstvý vzdoušek, v ložnici sice usne taky, ale tohle mi nějak víc vyhovuje :grinning: když potřebuju, tak ho spícího v kočáře odvezu kam potřebuju :grinning:
11. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jo o citlivosti na spánek mi ani nemluv, jsem nepříčetná :astonished: :grinning: Mě malej chrní v ložnici, venku moc nenaspí, i když třeba u našich se mu zase venku spalo dobře...je to pokaždý jinak, ale doma je doma :grinning:
11. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky, jsem po o děti jsem dala do peří a je TICHO
11. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
A jdu pracovat nahlásila se návštěva
11. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Tak Romeo je pryč, malej ještě spinká, tak budu relaxovat. Zatím pa a nakouknu později :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
11. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
11. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Jinak já chlapům domažila chleba ve vajíčku..no slintala jsem an dtím,ale dietka je dietka :wink: Mládě spinušká už hodinku tak mám pohodičku než s epustím do mého oběda :wink:
11. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
A jak probíhá dietka Katko
11. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
JEn jím pravidelně a menší porce a od úterý mám 2 kila dole,takže pohodička,hlad encítím,max chutě na něco smaženého nebo tak :grinning:
11. črc 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.