• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jo jako asi to vydržím,ale mímu bych s enebránila už teď.KDyž on je Davídke prostě hodnej asi až moc :grinning: Ikyž už chce víc rajtovat víc než dřív
11. črc 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Kači, druhé bude taky hodné, asi to máte v genech :grinning:

tady je takový zvláštní odkaz, prý o tom bylo dneska něco v TV novinách :sweat_smile: http://www.worldometers.info/cz/
11. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo podobn= stránky byly na nově :wink:

No snad hodné bude,byhc zlobivé asi nezvládala :grinning:
11. črc 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
Jo holky,kupovala jsme prckovi plavečky kojenecké,ale jsu mu veliké přes prcku a na nožkách,myslíte,že pod to má být plavací plína? :confused: Staly teda jen 90,takže to asi nebudou ty co jsem původně chtěla z netu,které byli za 300 :grinning:
11. črc 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
kuk :slight_smile: Pacoši uložený, tak si můžu vyložit kopýtka.
Melounek si půjdu taky nakrájet :wink:
Ahoj Kačí :wink: Myslím, že v tomhle věku už pod plavečky plavací plínu dávat nemusíš.
11. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: mala se narodila 7.7. v 13:22, mela 3205 gramu a 49.9 cm,narozena v 37+5 planovany cisar...
co tady noveho???
11. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj Kristý :wink: Gratuluju, už jsem jukla na fotečky, povedla se Vám Abinka. Jste to vzali s těma dětičkama hopem :wink: Jste chtěli takhle bryo po sobě?
Co nového tady Ti nepovím, pač moc nechodím. Teď jsem v práci, tak je na net trošku čas :wink:
11. črc 2009 ve 23:58  • Odpověz
oprava. povedla se Vám Izabelka, ale Abinka samo taky :grinning: Neměli jste mít druhého kluka??? Nebo si to pletu?
11. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
ahojjj
kači pod ty plavky plína být nemusí u těchto plavek je důležitý zachytit příp. hovino...ty plavací plíny se dávaj spíš do velkých bazenů--v těch plavečkách může malý do brouzdaliště :wink:
kristi krásná kuklička :dizzy_face:
12. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
Peti a kde že to děláš????
12. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
ahooj holky :grinning:

tak u nás se ještě spinká :grinning: já včera zapoměla vypnout počítač, tak jsem hned na vás kukla :grinning:
12. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
čus bus
tady hany chrní gojgy dělá bordel a já posnídala párečky
dnes poo jdem popřát segře má 25, tak kytka čeká a dárek zabalen
12. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
no kde jsi????
12. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
děti si přály, abych s nimi sledovala pohádky :sweat_smile: :grinning:
12. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
tak jsme mazlínkovali :wink: malý si dal kašičku, tak ten je po snídani i když ta kašička, jako by pro něj nebyla jídlem :grinning:
12. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Jo a Peťa nikitka psala, že dělá na nefrologické JIP :wink:
12. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
jo ták tak to jo mazlinkovat to se musí
my za chvíli jdem na mlíkoa do hajan :grinning:
12. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Hoja :slight_smile: Tak my před chvíli vstávali a včera jsem ho uspala až ve 22:30. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono se mu chtělo spinkat, ale jeho tatínek je horší než ženská a jak hrát, tak furt kafral do toho mikrofonu, no takový vztek jsem už dlouho neměla...stačila asi tak minuta a vlítla bych na něj, malej už z únavy i pobrekával, no jak ráno otevřel oči, hned jsem mu to vmetla :angry: hajzlík sobeckej...kdyby aspoň mluvil potichu, když ví, že uspávám a malej je na něj jak na sušenku, ale on prožívá hru, řve jak magor...no něco na moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: snad si dá příště pozor na pusu. Jinak noc byla v pohodě, mládě nějak hezky spinká poslední dny :zipper_mouth: ale nehcci to zakřiknout :sweat_smile:
12. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
No ženský, kde jste??? :astonished: já vypitý kafe, podrbala jsem s mamčou, byla jsem si odložit a tu furt nikdo :astonished: máte černý puntíky za nedocházku :angry: :grinning:
12. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
já tu som, jen jsem měla hovor se segrou, 50minut, ještě že mám víkendy zdarma :astonished: ale dobře jsme pokecali, hlavně že bydlíme 3 minutky od sebe :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
no ale já jdu uklízet, pa pa :wink:
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Já se tu stejně peru s mladým a koníkovat mě nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a úklid mě čeká,až se probudí vedoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky

S těma plavečkama,taky jsem si ymslela,že jsou prostě jen na prcku,ale když on by do toho dal 5 prcek a to sjou velikost 9-12 měsíců..nějak to enhcápu :unamused:
12. črc 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
kačí u plavek to málokdy sedí...jako holky z plavča maj plavečky vel 0-3m a jsou akorát :grinning:
já ted vstala až v 9 gojgule zabrala, ale to jsme tam leželi v posteli fakt včichni už jsem měla nervy na pokraji ale šla do postýlky a byl klid......hany ještě chrupká...já si dám to cafo, oběd mám ze včera tak mám pohodičku
12. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
No asi taky budu muset koupit menší,bo jinak fakt nevím..by mě zajímalo proč to tka blbě číslují :unamused: TAk naštěstí stály 90 kč,tka mě to nemrzí a ponosí je příští rok :grinning:
12. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
jj no to maš jak s čepičkama mám třeba 0-3m a sára ji má doted
12. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
No my zase potřebujeme čepičky větší,bo jsme malí hlavounci :grinning:
12. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
no někde máme víc jinde míň...no :grinning:
12. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
JJ....co plánujete na dnešek?My asi půjdeme na houby
12. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
kačí segra má narzky tak jdem do cukrárny na diobroty.... :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.