• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jé mňam,taky byhc si dala :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
noooo bude cafíto, zákusky, pohárek...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
HEle neprovokuj..já držím dietku,tka si tohle musím na čas odpustit :grinning:
12. črc 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
já vím kači :grinning:
už mlčim.... :zipper_mouth:
12. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Potvoro :grinning:
12. črc 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
pojíme a jdu do vany.,...
kde jste kdo?
12. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Tak já v 10hod uspala Aďulku a on ještě spinká :sweat_smile: :dizzy_face: já si dala taky hodinku spánku, teď jsem vylezla, Romča teď taky vstával :sweat_smile: tak počkáme, až se Adík vzbudí a pofrčíme na oběd :slight_smile:

Jinak to dneska vidím jen na prochajdu a klid. Je tu docela zima, tak se mi nikde trajdat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
TAdy je teplounko,větší než včera.Snad nám výjdou ty houby :grinning:
12. črc 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak držím palce, ať najdete :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky musím se vám pochlubit,náš malý,když ho dáme do postele,tak si normálně sám lehne,někdy i přikryje.Žádný řev,nebo vztávání na nohy,prostě si bucne a kouká. :dizzy_face: Už je z něho velký kluk. Už říká i hají a ham,tam kde má,už to není jen náhodné žvatlání :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Kači, jdete na houby?
Jestli jo, tak se možná potkáme :grinning: my jdeme taky, jen teda tady k nám :grinning:
12. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
REni,že bysme zabloudili až k Vám :grinning: A na houby vyrazíme až s eprcek probudí a nají :wink:
12. črc 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
my taky tak, už se vzbudil, teď baští, pak půjde k našim, Jirka s Aničkou vyrazili dopředu, že na pivo a já za nima za chvíli dorazím :grinning:
12. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme se právě vrátili s Dinoparku z Vyškova....no bylo to pěkné, ale čekala jsem něco lepšího když se o tom tak mluví...ale malý byl spokojený a to je důležité :wink:
12. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Reni,my ještě nevyrazil a TOm zrovna ucítil potřebu vysávat,tak sjem zvědavá zda někdy vyrazíme :unamused:

LEni,tak to je hlavní,že se to malému líbilo :wink:
12. črc 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
hojte jsme zpět)bylo fajně segra dostala 25 mega růží no nádhera....bylo pohoštění seděli jsme venku no pajada, akorát gojgy byla mrsklá, ale pak jsme ji posadili do trávy a nechali napást :grinning:
12. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak my jsme taky doma,v lese jsme byli tak 20 minut a to jsme šli jen po cestě,po komáru jak kráva,takže houby áme všeho všudy 3,bo tam se fakt endalo vydržet a na kraji to bylo vysbírané.Takže musíme zajít na houby někdy do Břeclavi,tam vím kam jít :grinning:

Luci to msuelo být fajne :dizzy_face:
12. črc 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
bylo
gojgy už je v pelechu je fakt na ťofku....já mám v sobě paralen,ta kebule moje :frowning2:
12. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Jujky,tka snad bdue brzo líp :wink:
12. črc 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
oaralen je naprd vzala jsem si Korylan snad zabere.....
holky uvažuju na očkováním prevenar nebo synflorix, obojí je na pneumokoka (ten co způsobí bak. meningitdu či encefalitidu), prevenar je prosti 7 podtypům pneumokoka a synflorix proti 12 ti...... (oba maj shodu asi v 5 podtypech), cena nehraje roli prevenar cca 2000, synflorix cca 1700Kč, ale víte tak nějak nevím, mám obavy aby zrovna se nestalo to co hrozí v poměru 1:1000 000, to je že samotná očk. vakcína onemocnění vyvolá a vznikne tak např hluchota anebo těžké poškození mozu nebo i smrt..... :confounded: koupila jsem havrix A, to je žloutenku A (myslím, že to je dobrá věc..léto, koupaliště, cigoši, malá ťape na kde co)......tam zase tahle varianta pokud by vznikla není smrtelná ani nijak extra závažná.....tož nevim no
12. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jako já vím, že asi tomu nerozumíte víc jak já...ale potřebuju selský rozum, moc dlouho tápu v lékařských inormacích a poměrech a nějak se mi zdá, že se ta moje logika někam ted vytratila :confounded:
12. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Luci, já očkovat nebudu, Anička není naočkovaná, segra děti taky nenechala a to mají sníženou imunitu, znám snad jen jednu kočenu, která naočkovat nechala. Sice mám bobany, ale na druhou stranu nebudu divočit. Až když bych viděla, že trpí na častější záněty středouší a tak, pak bych o tom uvažovala :wink:
12. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
máme houby na smážu, krásného hřiba jsme tam objevili :grinning: ale jsem totálně grogy, unavená jako pes :sweat_smile: a komárů mraky, ale použili jsme predátor

Luci tak to oslava musela být super :dizzy_face: dala bych si zmrzlinku :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
renat jo asi máš pravdu.jak půjdem na prohlídku tak se poptám u dr......zase ji nechi přecpoat vším co je na trhu
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já byhc taky očkovala až tehdy,když bdue an to víc trpět.Já s ebojím,že to malý zdědí po mě,já na to trpěla hefec a pořád hůř slyším :unamused:

Reni my nic nenašli,je tu blbý les,akorát si psy donesli hafec klíšťat :frowning2:
12. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
kačí já jako děcko měla záněty středouší furt.....na uši jsem trpěla a táta taky...... :confounded:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
kuky kuk :slight_smile: Už jsem tady zase.
Poslední noční a frčím za rodinkou, už se na ně moc těším :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Peti,tka snad bude pohodová :wink:

Luci já to zdědila po babičce,takže u nás je to asi ob generaci
12. črc 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kači :wink: Snad bude :wink:
Já nechala Čendáu v roce na Prevenar, stačili nám 2 dávky. Pak chci určo na žloutenku áčko, ale na to ještě čas, doporučujou před nástupem do školky :wink:
12. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
já měla 2x za život, ale trpěl na to Jirka :angry:

Zdarec Peti :wink:
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.