• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to jsou zkratky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo a jinak jestli někdo uvažujete o žloutence A, tak jsou teď levnější vakcíny, prej není taková poptávka, mají je vyrobené, tak snížili cenu, aby to prodali. Platí to u dětské vakcíny. Ségry tchýně říká, že teď budou zlevnovat i pro dospělé ye stejného důvodu, což mě je naprd, když tu vakcínu mám v ledncic :angry: :grinning:
12. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
peti já ji kupovala v květnu byla v akci za 730 :wink:
12. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
kočky klíží se mi očka díky za info a zitra sem tu jako na koňu :grinning:
12. črc 2009 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz
Papa a dobrou noc Jířo :wink:
12. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
taky valím korylan na plaici konečně zabral
12. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci dobrou. Já zase někdy nakouknu. Mějte se kočky, ráda jsem s Váma zase pokecala :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky holky :wink: :slight_smile:
Jdu jen na rychlovku dočíst,co jste naklapali a dnes nebudu :cry: ,mám toho hodně :cry:
Markétce přeji vše nej nej nej :wink: :slight_smile: k svátečku
Včera jsme si udělali celoděnní výlet,malá byla suprová.Byli jsme se švagrovou a jejich malej(7m),pořád vřískal a vřískal.říkali jsme,mít takhle uvřískanou Veru,tak by jsme se šli zastřelit do rybníka.
Švagrová je ten tip tabulkářky,už jsme to tu nějak i řešili.On má malej nejspíš hlad a ona,si nějak nechce připustit,že mlíko mu nestačí a pidi dávky taky ne.Jinak je suprovej,nádhernej klučina.
Zjistila jsem,že Plzeň vůbec neznám.Byli jsme na takových místech,o kterých jsem ani nevěděla,že je tu máme :grinning:
No,tak jsem se vykecala a jdu makat,ať mám brzy klid a můžu k vám zaskočit na drb.pa pa
13. črc 2009 v 05:58  • Odpověz
marký vše nej k svátku..a dneska ať A ďula nezlobííííí
teda zas bolí halva...jsem nachlazená to bude tím sakra.....
13. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
Hoja Jani ta švagrína je pipka asi že? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Tak jsem ještě dolítla :wink: ,dám kafčo a ještě pokukuji na netu :wink:
Ahoj Luci,já byla takhle"na hlavu" minulý týden 3dny v kuse,už jsem myslela,že si jí asi uříznu.Ráno,co jsem vstala bolela,prášek zabíral jen tak trochu ado večera hukot. :cry:
Tak přeji,ať už kedlubna nebolí :wink:
Veru ještě spí,tak mám volňáska a Ninka,ta jak může,tak yvchrupuje do oběda.
U nás už je sluníčko a celkem příjemně.
Švagrovka je kapitola sama pro sebe,včera,když jsem viděla,jak ho měla "na koze" asi tak 30 vteřin a to nekecam a pak do něj nacpala tu pidi začínající přesnídánku :confounded: .......když už si toho všiml i Tony :confounded: ,ptal se mě:A to mu jkao stačí,jo?!
Ona mu i odvažuje a odměřuje jídlo a on by tak jedl.Nechápu.Říkala jsem jí už snad 1000x,že když bude chtít,může kdykoliv přijít a když budu vědět,ráda poradím.
No prostě kapitola sama o sobě :angry:
13. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Jani koza fakt.....bože chudák malý hladový bobeček
Jani ty to máš horší v tom, že můžeš jen Paralen, já už nekojím, tak mám široký výběr...ale jsem teda pěkně odvyklá od prášků.....paralen sice už nezabírá, ale včera snad do 20 min zabral, korylan je silný, vzala jsem si půlku....a on i zlepšuje náladu :grinning: , má v sobě codein :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Luci,Verunka už je taky plně na UM,snažla jsem se,ale přece jí nenechám hladovět. :wink: Je spokojená,a to mě těší....peněženku už méně,ale co by člověk neudělal pro to,aby viděl své dítě spokojené :wink: :slight_smile:
U mě ty stavy jsou asi migrénový,když si nevezmu prášek v začátcích trpím jak zvíře a brobliju celý den.Ani čoveče nevím,zda se dají koupit nějaké bezreceptové prášíky na migrénu,vždy loupnu brufáč a čekám,co se vyvine
13. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Už mám berušku vzhůru :slight_smile: ...pusinu do širokého úsměvu :slight_smile: ,to tak zahřeje :slight_smile:
Četla jsem,že jste včera probírali očkování :wink:
Já jdu zrovna dnes vyzvednout objednaný Synflorix,ale tak trochu jsem se lekla,jak jsi včera psala.
Dokonce ani nevím,že děti narozené v roce 2009 by to měli mít plně hrazené.
Já Veru dám očkovat.Sice taky nemáme tolik peněz,ale nedokázala bych si odpustit,že jsem pro holky neudělala vše co jsem mohla.S Ninkou půjdu asi do září také na žloutenku,bo u nás se něja zvýšil výskyt a řádí skoro na všech školách včetně té Ninky.Co si budeme říkat,děti,když je nehlídáš,tak se snaží tu hygienu odbít a to v jakémkoliv věku.
Je jasný,že každý má na to jiný názor.
13. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Jani plně hrazen je prevenar ne synflorix :wink:
13. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Jo porášky na migrénu bez receptu snad nejsou, kdysi dobře zabíral Dihydergot, ale už se nedělá, on i snižoval tlak no
13. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
13. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
13. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Luci,aha
Díkes,ale já se rozhodla pro Synflorix,tak už je to fuk,bo člověk v životě přišel o víc
Já bych tam to fotos taky nedala :zipper_mouth: a čapku je čůžo,mě seataky moc líbí :wink: :slight_smile:
Veru si chrastí se špendlíkem jako o život,já dala péct buchtičku,dělám jí prvně,tak drž kulíky :grinning: ať je to k jídlu a neskončí na hnoji :grinning: :grinning:

http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/drobenkovy-kolac-s-tvarohem
to je ona :wink:
13. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Předně děkuju za přáníčko :dizzy_face: jste zlatíčka moje :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci čepičky kouzelný :dizzy_face: A ten porod...no comment :zipper_mouth:

Jinak u nás noc dobrá, usnul po té 20.hodině a sice občas nějaký ten budíček, ale vesměs super noc a vstávando před 8.hod :sweat_smile: takže pohodička :dizzy_face: DNeska musíme pro plíny, konečně už došly ty Happy, ale teď nemáme nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže dopiju cafo a frčíme. A k obědu dneska lečo, už jsme ho dlouho neměli :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
jéééé vyoadá dobře ta buchetka
mám tu rybíz z chaty tak udělám jogurtovou buchtu, ale musímj nakoupit
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Já udělám zase v týdnu na Romčovu žádost ten slaný štrůdl a zase tu mám hafo ovoce, tak zase bude ten chlazený koláč :sweat_smile: jinak to nějak nezvládáme sníst :grinning:
13. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
čus marky :wink:
ty jsi ale šikulka,začíná z tebe být domácí puťka :grinning: :grinning: :grinning:
luci,jogurtovou tu já taky můžu.tahle je fakt jednoduchá,jen jsem si zasvinila půl kuchyně,jak jsem šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
loučím se pa pa
13. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Jani že? :sweat_smile: ale moc mě to baví :dizzy_face: ale jiný buchty nehrozí, ani jeden to moc nemusíme, ale ten slaný štrůdl jsme dřív kupovali a říkali si, že bychom ho mohli udělat doma a ona je to fakt brknačka a za ty prachy...tsss :grinning: :grinning: no a ten studený dortík je pohoda sama pro sebe a nějak to ovoce sdělat musím...je mi líto to vyhodit :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Tak my frčíme. Mějte se a nakouknu později :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my už jsme taky zde.Malý si hraje a já si půjdu udělat snídani :wink:
13. črc 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kači :wink:
nějak my to nedalo a nakukuji.Holky spí,já mám upečenou buchtu,uklizeno v rámci možností,venku už mám prádélko na sušení,vyvenčeného raťafáka a zalité kytičky.Taky jsem umyla tu zasviněnou kuchyň a uklidila nádobí z myčky :wink: ,posbírala zas suché prádlo a zabrzdil mě ten mega koš na žehlení :grinning: :grinning:
Asi si půjdu taky najít něco k snídani,bo jsem dala jen kafo a budu se tu ještě chvíli přemlouvat na to žehlení :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jani ty jsi aktivní,já se sotva vyhrabala s postele :grinning:
13. črc 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
Kači,to jen dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: výjmečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme pěkně líná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .No nějak mám dobrý pocit z té včerejší mega prochajdy,jako že se konečně trochu víc hejbu a tak :grinning: :grinning: :grinning:
No a nějak velikej spáč taky nejsem
To Renat,už je jistě touto dobou někde na poli :grinning: :grinning: :grinning: a vrtá se jak krtek :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.