• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
NO mě malý nechal dneska spát do půl 9,sice si od půl 8 kecal v postýlce,ale hrál si tma.Takže pohodička :grinning:
13. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky tak jsem se rozhodla že si vezmeme z vrhu chlapáka největšího pesana, je uplně první, a je z nich stále největší tka to je snad dobrý předpoklad že by mohl byt vetšího vzrustu.. :grinning: mám moc ráda hodné a vleké psy.. tak snad se nám to podaří z něj toto vycvičit a vychovat.. :dizzy_face: už má jméno ..jmenuje se jak jinak než mé oblíbené jméno Dante :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším až si kulišáka dovezem domů.. achhh :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
no já jsem dneska spala do 8,15 to vstával kubík a ondra vstával v 9 :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz
Jiři aco to vlastně budete mít?
13. črc 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
čus Jiři :wink: :slight_smile:
tak tomu se říká pořádný chrupec :slight_smile: ,ty ses teda měla :slight_smile:
a pejska schvaluji :wink: Dante ej krásný jméno,takový vznešený :wink:
Náš Andy byl taky největší,s tím rozdílem,že byl narozen jako poslední :wink:
Říká se,že nej volba je taková,vzít si prvního pejska,který k tobě přiběhne :wink: Labíčkové jsou prostě muchlací :wink:
13. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
no retvívra :dizzy_face: z vrhu teddynky(mámina fenka)ale jak se mamka stehuje a domeček tak si ji bere ... :grinning:
13. črc 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
Jé jířo..tak hafana jo???? No jsem se tě chtěla zpetat od kamrádky známi chtějí utratit 3r starého labradora černého psa....je zvyklý v bytě i na děti...jestli nechceš
13. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
no je to vlastně skoro stené plemeno jako Labík, jenom chlupatější.. ale i tak juj to jsou ale čukáčci, jak tedka kají otevřené ty namodralé očička tak jsou fkat kouzelní :dizzy_face: no malej dantík ke mejako fakt přilnul od prvního dne.. on je tkaový mazlíček :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
prč ho chtějí proboha utratit??? :astonished:
13. črc 2009 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz
ježkovy zraky zase se mi pletou prsty :grinning:
13. črc 2009 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
no na rovinu oni maj tři děti je na ně zvyklý nechal si vše líbit až jednou mu malý prcek strčil do očí nějakou tyčku z xylofonu a on se po něm ohnal, nekousl, neublížil...jen prostě vyjel.....myslím, že ta matka neučila děti respektu...jinak je hodnej no.... :pensive: já bych ho brala hned nemít doma ten zvěřinec
13. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
aby se ti nezapletli do vánočky :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
no to je fakt hruza, za to že neuhlídá svoje děti se na mě nezlob, tak to odnese pes, tak at dají inzerát že ho darují..proboha co jsou to za lidi..někde se bud emít určitě dobře.. já bych brala staršího psa jedině z ověřeného odchovu-jako třeba teddynku ale jinakz toho mám strach :frowning2:
13. črc 2009 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
no to by bylo Jani ,ale není k tomu daleko :grinning:

já jdu vařit, respektive přpravit k vaření..tak zatím :wink:
13. črc 2009 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
já už jsem taky něco pojedla a jdu na to prádlo :confounded: ,mě se táááááááááááááák nechce.
pa pa
13. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Danuško,hlasím,že už mi došli simíci,děkuji
13. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
TAk mě malý chrní tka mám pohodičku :dizzy_face:
13. črc 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: mě malý už taky chrní, ondra si uklízí pokojík, a já sem se právě přežrala :grinning:
13. črc 2009 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz
Já si taky zajud pro něco na zub a ais si udělám kafíčko :wink:
13. črc 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme doma :slight_smile: Teď jsem dojedla a půjdu udělat oběd. Jsem z té cesty tak vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku vedro, bus narvanej k prasknutí a 3/4 cesty zpátky brouček prořval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo mu vedro a nemohl zabrat...děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jak jsem ho doma položila, tak skoro hned usnul :sweat_smile: a já mám hlavu jak střep z té cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu na to jídlo, ať to mám z krku :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Já mám naložené stehna,tak to jen hodím do trouby než Tom dojede :wink:
13. črc 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
hojte byli jsme pro matraci do cestovní postýlkya stavili se u meka , dala jsem si krevety...bože to je lahodááááá asi neodolám a dám si zas, ale je to mastné....3ks 49
13. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Luci zase mi děláš chutě :grinning:
13. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
čau holky, dám prtě spát a jdu gruntovat :grinning: :wink:

Dani, díky, už přišli simíci, jen teda teď musím vymazat ty moje, protože to žere hodně moc místa a mám strach, že by se mi počítač z toho zcvoknul, i když má dost dobrou kapacitu :sweat_smile:

jo a malé vychloubání, máme nové slovíčko, přišli jsme k našim a malý volá dědá, dědá :grinning: :grinning: :grinning: děda si málem cvrknul :grinning:
13. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
hoja renat kubulka je šikulka
Fanuš simíci také dorazily, tak idu kupit ty medvědy
kačí tývoe víš jaká to je lahoda????ani popsat se to nedá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo já to nakoupím již zítra, pojedu do města vybrat prašulky :wink:
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
drak jde spinkat a já bych si sice ráda dala s váma kávičku, ale musím uklidit, tak zatím papa :wink:
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Lucišu neser :angry: :grinning:

Reni malý je šikula...vy máte všichni šikovné děti,jen ten můj malý zmetek skoro nemluví(jen hají a ham) nechodí,ale teda umí slézat ze sedačky,hezky se otočí a sleze pozadu...a to an to došel sám :wink:
13. črc 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
kačí zase je spinkací a hodný...nemůžem mít dokonalé děti noooo
13. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
No to on je no,ale spinkací taky už moc ne,spí jendou denně,vždy tak kolem 11 do 2 nebo tak
13. črc 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.