• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak já jdu, návštěva je tu coby dup, tak zatím pa pa :wink:
13. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Jaj, tak to bude kombinace :grinning:
13. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Páááááááá Renatko
13. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Tak Aďulka je zlatíčko a spinká už víc jak hodinu :dizzy_face: :dizzy_face: a maminka s tatínkem si užili sexík, jaký už dlouho ne a víte kde?? v posteli....tak jsem to nedělala už ani nepamatuju :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Jinak Aďulka teda při zubech víc nekaká, podle toho se řídit nemůžu, ale zase slintá jak bernardýn :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle naposledy slintal, než mu vylezly první zoubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc, když je pořádně oslintanej, tak pořád mručí "mama" a tím M dělá z těch slin bublinky :sweat_smile: mezi rtama :sweat_smile: :grinning: to mu to pak teče po bradě, v jednom kuse mručí a je neskutečně spokojenej :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
čuste sem byla v cukrošce v mekáči a ještě bych žrala sem to ale hovád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Luci ti závidím :dizzy_face: dala bych si obr pohár, pak nějakýho dortíka a dožrala se hambáček a hranolema :dizzy_face: :grinning: a pak kdo je hovád :sweat_smile:
13. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
marky jsme obě :grinning: :grinning: :grinning:
maj tam fakt eńo ňiňo zákusky :grinning:
my si taky vrznem teda esli neusnu po mém 3hod spánku :grinning:
13. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Já toho v noci moc taky nenaspala a před den dneska taky ještě nic, tak kdyby mělo dojít na sex večer, asi by nedošlo :grinning: ale Aďulka je poklad...ví, kdy odpadnout :sweat_smile: na posteli by tak dlouho nespal :sweat_smile: a v kočárku to si už 1,5hod chrupká :sweat_smile: Ale aspoň zítra odjedu s klidným svědomím :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Tak my jsme se kárně prošli,i prcek se prošel,už mu to za ruky jde krásně :dizzy_face:
KOUKÁM,ŽE SE PROBÍRÁ KLASICKÉ TÉMA- sex a žrádlo :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
ještě smolit sem nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
No to jo,tka utíkej,ať je to kompletní :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já byla ráno, tka já jsem komplet :grinning:
13. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
13. čer 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
mě se nesce..... :grinning:
13. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
HOja hoja!!!
Taky jsme byli venku a na nákupu, páč jsem si na zítřek vymyslela grlilovačku k obědu, musím si zajet novej gril :grinning: , tak mě večer čeká příprava masa :confounded: , raději bych sebou řízla k noťasu a telce :unamused: . Ale co člověk neudělá pro dobrý žvanec, že :sunglasses: :grinning:
No ništ, idu chystat koupel pro mou malou lásečku, doufám, že aspoň večer ospadne.
Až bude hotovson, juknu :wink:
13. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jo a o sexu mi laskavě ani nemluvte :angry: bych š.kala, až bych brečela, ale od 12tého prášku antiko špiním a zítra to mám jako ofiko dostat :angry: no super a tady se š.ká jak o závod :grinning: :angry: :grinning:
13. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
tak gojgadlo nyná a já jdu na to košisko hany je doma :grinning: :grinning: :grinning:
danuš to není provolkace :grinning:
13. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojte kočky ráno něšla hzerka jedna modrá.. a tedka jsme prisli sousedka nám vytopila hajzlík ona to borák neví tak sem ji to sla rict nekde ji neco teče..to už je asi po 3 ale tedka to je fest...

malej mrčí v postýlce,ale bylo fajne.. poblbnuli v písku, po venku udelali jsme jahodový dort. a ted čekám na jiříka.. taky bych si jako š.kla :grinning:

tohle sem si stihla skopirovat ..a ten debilní hnusny kus modrého koně mě ho sežral :grinning:
13. čer 2009 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
hmm nikaj nič :grinning:
13. čer 2009 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
sem tu
13. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
mám mazižehlící pauzu
to je síla ten hajzlík...snad nám ništ nehrozí....
13. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
no je to des.. jako fakt nevýhoda lidí co nebydli po strechou v baráku... :wink:

já se jdu osplychnout..jirka je bobek na baráku jeste já tam jdu zitra...uklízet :wink:
13. čer 2009 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz
ojoj....já asi zítra půjdu do té zoo, ale podle počáska
13. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
no tak to by ses tam pak na barák mohla stavit.. :grinning: jako asi bych pro tebe musela zajet pak by snad mohla jet 49 ale nevim jak jezdí pres víkend :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz
přes víkoš vůbec :rolling_eyes: no uvidíme...hlavně jak bude
sem grogy dnmeska už myslím že padnu, ani nefim jak
13. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
idu pokračovat eště dojdu :wink:
13. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
já se na tu kobylu vy.eru :grinning:

psala jsem že jednou te tam 49 snad doveze :grinning:
13. čer 2009 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
ten náš mlaďoch má teda teď usínání, asi budu muset posunout hodinu, asi je málo unavený :sweat_smile: ale byl to boj

jsem přežraná, sežrala pomeranč, snad to se mnou nezamává :sweat_smile: těším se na koupel a na to, jak si schrupnu u televizky :grinning:
13. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kobyla zase blbne, co? Hajtra jedna :angry:
13. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.