• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no děs už me to jako přestává bavit... :grinning: Reni
13. čer 2009 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
autor
čusík lásky :slight_smile: tak já uspala draka, trochu připravila věci na zítra, abych to pak jen naházela do tašky, připravila složenky, co půjdu v pondělí zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spočetla, kolik mi musí zůstat na účtě...no bída s nouzí :confounded: no nějak bylo... :slight_smile:

Jdu se opláchnout a padnu vedle mladýho. Manželský povinnosti jsem si dneska užila, tak můžu v klídku jít :grinning:
13. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
dámy sem hyn
koš zmizel a jdu do duchen už mám fakt krvavé očiska.....
marky nebuj bude líp :slight_smile: musí
13. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Díky Luci :dizzy_face: :slight_smile: určo jo...jednou :sweat_smile:

Dobrou a já jdu taky... :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdu vás pozdravit,asi to taky brzo zapíchnu bo ráno dojede tchán a odvezou nám sedačku a dovezou novou i s konferenčním stolkem :dizzy_face: Se těším jak malá :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
tak mám hotovo, jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kači to bych se taky těšila :dizzy_face: :wink:
13. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
no tak jo, tak jdu tda taky spát, tak dobrou zítra :wink: :grinning:
13. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tu co máme se nám za rok seseděla a zkrabatěl potah,tak jsme ji raklamovali a vybrali si levnjěíš,tak jsem k tomu přihodili ještě stolek :dizzy_face: Jsme nečekala,že to půjde tak hladce.Fakt supr ochota.

Před rokem touhle dobou jsme byli v kině :dizzy_face: A ani ve snu mě nenapadlo,že se druhý den prcek anrodí :dizzy_face: Zítra budu určo děsně na měkko :cry:
13. čer 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačenko přejeme Davídkovi všecičko nej k jeho prvnímu ročku a ať je to dál takový andílek!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahojky všem :sweat_smile:

U nás pohodička, noc přijatelná, jestli se mládě budilo, tak o tom nevím :sweat_smile: :grinning: Hezky jsem se vyspinkala a navíc za 3hodinky už budu směr pryč :dizzy_face: :sweat_smile: ale nebojte, pořád se budu po ránu hlásit...naši sice bydlí na vesnici, ale už tak dorazila moderní technika :grinning: :grinning: Jé jak já se těším :dizzy_face: Počkám tak do 8-8:30 a vykopu Romea, abych mohal sbalit :sweat_smile: zatím mám po bytě jen hromádky :grinning: Jinak jsem si dneska už odložit byla, tak nikam nepůjdu a budu tu čekat, až vstanete :dizzy_face: :grinning: popíjím kávičku, vedle mě tu dítko v lehátku zívá, tak musím využít, že je ještě v takovém útlumu, jak se probírá :grinning: :grinning: no už začíná halekat, tak už se probral :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Markétko čekáš? Já už jsem tady :grinning:
14. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
U nás noc super, mladý spal celou noc a vstal v 6,45 tak jsem vyspinkaná

Kávičku bych si taky dala, ale nemám na to ještě odvahu

DAVÍDKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Kačenko, krásný den, před rokem bylo veselo :grinning: tak vše nej nej nej :dizzy_face:
14. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
já udělala malému ke snídani ananasový pudink a děsně mu šmakoval :grinning: tak mám snídani i pro Aničku a nemusím nic vymíšlet :wink:

navařeno máme od včera

a malý tlačí, tak jdu přebalit :wink:
14. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Renatko čekám, jen jsem teď byla s malým v koupelně...dělaly jsme hygienu :grinning: A kávičku si dej, až se na to budeš cítit :wink: žádný machrování :zipper_mouth:
14. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Jinak Romča má dneska u maminky husičku a já nevím, co bude vařit babička, ale i kdyby to byl jen suchý chleba, tak mi to nebude vadit :sweat_smile: hlavně pryč :sweat_smile: :grinning:
14. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Jo a mě malý netlačí, ale od včerejška děsivě prdí...to jsou rány...no jo, čerstvoučký chlebíček :sweat_smile: jedli jsme ho oba :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
čerstvý chleba dělá divy, ale je tak dobrý :grinning:
14. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
No to mi povídej...on ho včera taky baštil a večer házel prďáky s každým menším pohybem :grinning: a občas se víc zakroutil a to pak byly řachy :grinning:
14. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
husička, to bych taky nepohrdla, naši mají řízky, ty bych si taky naložila, já mám dušenou zeleninku od včera a Jirka s Aničkou guláš, malý si dá asi taky gulášek, ach jo, mě už ta moje jídla vůbec nebaví :frowning2:
14. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Ale že by si stěžoval na bolení naštěstí ne :sweat_smile:
14. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Vydrž beruško, ještě chvilku a pak se s chutí zakousneš do pořádnýho řízečku :wink: a já bych si teda husičku nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: děsně mi to smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
hlavně že mu chutnal, co budu já snídat? Jak se bavíme o jídle, tak bych sežrala celého vola

malý tam nic neměl(v plence) ale mám podezření, že teď tam už bude, po takové námaze :grinning: včera sežral asi půl kila hrachu :sweat_smile:
14. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
hrachu?? :astonished: no tak to bude nálož :grinning:

Já tu dělám vodící tyč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: on tu kolem mě běhá a čekám, kdy bude chtít jít dál od stolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
byl tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Mě husička vůbec nesmrdí, jen když jsem čekala obě děti, tak jo, to mi srdělo, teď už zas ne :grinning:

Jakou vodící tyč?
14. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
s Aďulkou už je veselo, co? Už asi všechno prošmejdí a všude si vleze :grinning:
14. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
víš co bych si dala nejvíc? Smažák a hranolky s tatarkou :dizzy_face: a gyros :dizzy_face:
14. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
asi si dneska udělám i kuře, sice už mi roste peří, ale hlad po mase je silnější :sweat_smile:
14. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
až se uzdravím, chci udělat dětem pískoviště na dvoře, mají takové malé dřevěnou bedýnku a já jim chci udělat něco podobného jako bylo na pohádce jen teda dost zmenšené :grinning:
14. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.