• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No nic holky,jdu do sprchy a do postele k tv :wink:
14. črc 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
holky taky valím jsem grogy dopekla jsem rybízovou buchtu a jdu do vany a padám :pensive:
čaute ráno
14. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
aj já valim pááááááá :wink:
14. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
guten tag
Jířo už bych tamc htěla být tak v 10h v tom zábřehu.....nebuj bazén je vyhřívaný :wink: tak max do 15-16 dýl ne....
15. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
halooo tož ženský kdepak se touláte?
15. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
já jsem tu, malý v teplotce pokračuje, ještě den den počkám a uvidím, co z toho bude, baští a pije normálně
15. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
v osm vzbudím Jirku a pak půjdu do obchodu, nic doma nemáme a pak bych se už s dětma do obchodu nedostala, on přijede zase až kolem osmé večer

a potřebovala bych nakoupit maso ale to se musí v břeclavi, tady maso nemáme :angry: no a je to kapku z ruky s marodným dítětem ve vedrech :angry:
15. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
renat tp je na pytel...tak si udělejte heromošek :wink:
15. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
hany jel na chajdec..přišlo na nás tr. oznámení...se mi zas zvedl tlak za ty lži co tam psali, že jim vypínáme proud, sadíme provokativně rostlinstvo na jejich pozemku...no k poblití, holt jiné cesty není ale kurva kouř jim dát at chcípnou, jsem fakt vytočená :angry: :angry: :angry:
15. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
ty jo Luci, ti by potřebovali nabít držku :angry:

hermošek zní slastně mým uším :dizzy_face:
15. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
já si včera koupila fíkovník, má tam 5 malých fíků, tak ho zasadíme :dizzy_face: :grinning: snad nějaká úrodička bude :grinning:
15. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
renat vidíš a ten bys aj mohla ne????
jo potřebovali už fakt je to hnus..hele kdyby to byla pravda...ale takto.....fakt magoři
15. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
to teda jsou magoři, nesnáš lidi, co druhým otravují život, nim to dělá radost a vám starost :angry:

já hermoša můžu, jen musím vymyslet něco pro děti
15. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Kuba tady drandí s kočárkem, vozí zajíca :grinning: zajíc je ještě po mě, ten má 30let a je velký určitě přes metr :grinning:
15. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
renat tak klaisku eidam obalený se šunkou.... :wink:
vyfot drandícího kibíka se zajuchou :grinning:
15. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Luci nemám foťák a doma mobilem je to na prd :sweat_smile: foťák si půjčila švagruše a zůstal u tchýně a mě se fakt pro něj nechce :angry:

jo a odkládáš penízky? Já musím dodat asi za 2 dny, co jsem zapoměla :sweat_smile: a už vím, co si koupím, bude to nový foťák, kvalitní, přemýšlím o zrcadlovce, sice je dost dražší než co našetřím, ale nějaká částka na to bude :grinning:
15. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
renat jo noa furt, ale kdybys četla jak si tam protiřečí...že oni koupili pozemek s naším sloupem a chtěli ho dát pryč, a my jim to neumožnili, přitom sloup je čezu a když ho koupili na pozemku je to jejich starost, navíc švagrová asi 3x urgovala čez o odrranění toho sloupu, přitom to měli udělat oni, aještě drze napíšou že nic se pro to nedělalo...a tak je to ve všem...oni jsou fakt zmrdi, nemám na ně slov a přeju jim jen to nejhorší
15. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
valím do obchodu, pak přijdu :wink:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
renat no upřémně začu až dojde mateřina...ted sbírám drobné doslova :confounded: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
ju pa pa
jiřoooooo
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: U nás budíček dneska kolem 7hodiny, ale cobych chtěla, když usnul UŽ ve 20:45 :sweat_smile: on taky spal včera jen jednou za celý den :sweat_smile: no doufala jsem, že večer usne dřív, ale co už, že?? :grinning: :grinning:

Luci normálně ti vaši sousedi jsou fakt na rozbití držky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já hned po probuzení musela dát vařit vodu a jít si nějakým způsobem umt hlavu. Jak neteče ta teplá voda, tak je to humus a při tom splachování jsem tam skoro plakala, proč jsem si kurwa nedošla k tomu kadeřníkovi dřív :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: mám vlasy skoro do půli zad a vždycky je mívám k ramenům :sweat_smile: tak to byla dřina to umýt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Jo a malej mi sežral skoro půlku chleba s lučinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi namažu ještě jeden, takhle jsem se moc nenajedla :grinning: a zase u nás ráno prší :rolling_eyes: já se do toho města asi nedostanu. Včera jsme odpoledne s Adím prospali :sweat_smile: tak jsme nikam nešli, no uvidíme dneska :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
hoja marky......to je síla s tou vodou , ale nebudeš na to sama 16.7 zastavujou i nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
týjo co vy to tam děláte že vám furt leje? já su spocená už ted
15. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Fakt nevím, co tu děláme, že nám tu leje :grinning: :grinning: Jinak nám ji pustí v pondělí, což je mi naprd, když v neděli odjíždím k našim :sweat_smile: :grinning:
15. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
marky to jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to počasí ukazovali severní čechy lejt a my oskar
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
No koukala jsí?? já včera schválně znova taky a zase mě nasrali :angry: že vám to tam pere a nám tu chčije :angry: :grinning:
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Ale jelikož vedra moc nemusím, tak jsem docela ráda, jak tu je...je příjemně a ne zima :sweat_smile: jen ten déšť by nemusel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Teď jsem koukla na účet a jsem nasratá :angry: Mám trvalý příkazy na 20. v měsíci a oni si všechno posrhávali už včera!! hajzli hnusný!! :angry:
15. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
jj ten dést je na pytel
15. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
cooo?? mě to taky někdy dělaj, ale jen třeba k 19, tak brzo by si netroufli...jestli to není tou krizí, že se bojí o prachy kuvy jedny
15. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.