• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Zatím to ani nevypadá, že by mělo přestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já tu opět nemám nic k jídlu :sweat_smile: no počkám, až se vzbudí hlava rodiny, dám mu malýho a pofrčím jen tu u nás :slight_smile: I když...než ten se vzbudí, tak asi vyleze sluníčko, přestane pršet a vezmu si malýho sebou :grinning:
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
No právě...taky mi to kolikrát strhli před víkendem, ale takhle brzy ještě nikdy...svině!! Ale aspoň tohle mám z krku...teď ještě složenky a nájem, ale to až dojde mateřina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
fakt kokoti...to je den cooooo
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Na to že je teprve ráno... :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
no marky to je hnus den...a kalamity před náma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Třeba ne...i když... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nás čeká nákup prstýnků a stav konta nula nula prd :grinning: :sweat_smile: asi to budou plastový kroužky :grinning:
15. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
marky...ta chir ocel je levná a v kurzu a nejde to poznat od bílého zlata :wink:
15. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Já vím, počítáme s ní :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
a kdy že to máte????
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
19.9.
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
týjo to je za 2m :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: já myslela že na jaře.....
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Nee, nakonec to uděláme ještě letos :sweat_smile: a trošku začínám litovat, peněz je fakt nedostatek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak bylo, nějak bude :wink:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky,tak u nás je zatím příjemně,i větřík pofukuje,ale zase to vidím na pažák :unamused:
15. črc 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí :slight_smile:

My teď koukali na youtube na klipy :sweat_smile: :grinning: malej trsal jako blázen a brzy půjde spinkat :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
marky víš...o prachy nejde..hlavně že budete šťastní :dizzy_face: vždycky budete vzpomínat na to jaké to bylo ty přípravy a pak svatba a ták.....a holt že je doba jaká je za to nemůžete, každý podle gusta a prašulií, upřímně s těma cenama jsem ráda že to mám za sebou...se znám jak bych si navymýšleal bůhvíco....ale zase ráda vzpomenu na to, že mamuš se aspon svatby jak má být dožila...... :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Luci asi tak nějak...vypadá to, že přijedou i ti, o kterých jsme mysleli, že nepřijedou :sweat_smile: (ale zvali jsme je :wink: ) takže nakonec nás bude jak psů :sweat_smile: (mělo to být malinké a i těch 25lidí je pro mě dost :sweat_smile:) ale neva. Nějak to dopadne a hlavně to budeme mít za sebou :wink: Já si naštěstí bůh ví co nevymýšlím, chci to co nejlevnější :sweat_smile: když už toho dost platí naši, tak ať je to nezruinuje, taky mají prd :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Teď jsem koukla na společný termín na beremese a holky už tam šílí s kadeřnicema a líčením :sweat_smile: asi jsem divná, ale fakt to chci jen ve zdraví přežít :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno princezny!!!! :slight_smile:
Já mám dnes malinko uklízecí, tak se do toho opřu a budu nakukovat :wink:
15. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahojky Dani :dizzy_face:

Tady přestalo pršet, tak asi vyrazíme do toho města, ať to mám z krku...
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tak vlastně nevyrazíme :sweat_smile: musím uspat dítko :sweat_smile: tudíž až odpoledne :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
tak brouček spapal 2 jogurty, dal si i tyčinky a pije, tak asi v krku ho nebolí :sweat_smile: dneska ještě budeme doma a když by se to zhoršovalo, tak zajdeme zítra k mudře, jako na potvoru ta naše je na dovo :angry:

Marky, už to máš fakt za pár :grinning: nevím, jak to u vás je s kadeřnicema, u naší na vesnici se musíš objednat o měsíc dopředu :wink:
15. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Dani pojď se opřít i k nám, jak mám děti marod, tak jsem nemožná :frowning2:
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Reni já se hodlám česat sama, nějak stylem :sweat_smile: takže kadeřnici neřeším a jelikož jsem u kadeřnice nebyla víc jak rok, tka ani nevím, jak to tu u nás funguje :sweat_smile: :grinning:

A jak je Kubíčkovi??
15. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
A za pár to mám, hlavně, ať už je to za mnou :grinning: je mi jasné, že vzpomínat na to budu, ale teď už to chci mít za sebou :grinning:
15. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Marky,už se moc těším na vše fotečky :dizzy_face:

Klipy supr,že?Malý u toho taky trsá jak divý :grinning:
15. črc 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo youtube jede :grinning: :grinning: A kolikrát tu máme zapnuté rádio a to malý miluje :grinning: a na fotečky se taky těším :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Romča je vzhůru, tak jdu udělat kafů a uspat mládě. Zatím paaa :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
ale já chci kakat na Kájově záchodě :grinning:
15. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
http://kaczka89.mondozoo.com

holky pls klikněte mi na ten odkaz :wink:
15. črc 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
Reni a copak jim je? :frowning2:
15. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.