• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
kačí u nás to samé...už mi tu jede větrák
16. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
My nechali větrák v BV :frowning2: Ale už je malý jen v plíně :wink:
16. črc 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
tak to jo....odpo půjdemk vodě..sakra, kde je ten pošťák
16. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ty jsi teda nedočkavá :grinning: No já do toho hycna teda nejdu.TAdy doma je líp než venku
16. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
tak u nás ne máme byt v řadě...pokoje takže nedá se větrat, venku je líp než doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
JE to hnus ty vedra,ale anštěstí to má jít dolů :dizzy_face:
16. črc 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
cholýýýý džíny naprosto sedí, jako kdyby je šili podle mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera, mám v tom i pěknou prdel :dizzy_face: večer fotnu, hany už skládá kočík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Hoja jsme dom :dizzy_face: Nočníky mají hnus a drahé, tak koupím úplně obyč v Globusu :slight_smile: to mu bude stačit, než dávat 500,- za nočník, co hraje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No a koupili jsme novou flašu a dostali jsme doporučenou savičku a hlásím, že Aďulka konečně pije z flaši :dizzy_face: :dizzy_face: A jak mu to jde :sweat_smile: :dizzy_face: Má to jako dárek k narozkám :grinning: a to jsem se zařekla, že žádný další flašky už nebudou :sweat_smile: Jenže oni nikde nemají příbor, jaký bych chtěla a když už někdě nějaký mají, tak je to, si myslím, zbytečně drahý :confounded: Jako dát za obyčejnou plastovou lžičku a vidličku 250,- se mi zdá ujetý, ale myslím, že jsem udělala fakt dobrej kup s tou flašou :dizzy_face: A je tam i druhá savička s velkým otvorem, tak večer zkusíme kaši, jestli to půjde :slight_smile:

Luci super, že rifle sedí :dizzy_face: a těším se na fotečky jak jich, tak kočíku :wink: teď jdu zabavit dítko, než půjde spinkat, což bude asi až po poledni, ale neva, zatím je hodnej :slight_smile: Později nakouknu :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
nočník za 500???magoři já mám za 150 :slight_smile: příbory taky předražený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
tak malý má angínu, ale já bych řekla, že má herpangínu a to proto, že když nemá nic kyselého, tak polyká normálně, ale jak se napije kyselého pitíčka, tak si drží pusenku a řve :frowning2: dostal antibiotika, tak uvidím, jak na tom bude s horečkou a kdyby už ji neměl, tak mu antíky nedám, nechci ho tím zbytečně cpát :angry:
16. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Reni,tak snad budete brzo fit :frowning2:

My máme nočník z tesca taky něco kolem 100 :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
my máme nočník po Aničce :wink:
16. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Luci fakt 500,-!!! vepředu hlava kachny a takovej velkej no děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a příbory no comment. Luci kde jsi kupovala ty příbory?? nebo holky, kde jste kupovali?? máme lžičky od Canpol babies, jsou silikonový a malý je miluje, takový bych chtěla celý příbor, ale ani nevím, jestli to existuje...doporučte mi něco prosím.

Kačí tady v Globusu mají hezký nočníky za 49,90,- Jen já tam byla s kočárkem a pro plíny, tak už bych to všechno nepobrala :sweat_smile: koupíme ho teď v neděli s našima, až pro nás přijedou :slight_smile:

Reni ty to máš nejlepší :grinning: A je mi líto kubíčka, ať je mu brzy dobře :frowning2: bobeček malinkej

Já teď uspala dráčka, velkej to zalomil vedle něj, tak mám reálnou šanci mít hodinku až dvě volna :sweat_smile: on jak je tma malej sám, tak nevydrží tak dlouho...zjistí, že tam nikdo není a nechce tam být :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no ale jak je s ním Romča, tak bude klídek :slight_smile: Půjdu udělat majdu na špagetky a hned jsem zpět :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marky s příborem neporadím, já mám pro dětičky nerez lžičku a vidličku, jsou krásné a jeden kus stál něco přes 30kč :wink:
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
http://www.malewo.cz/obchod/r5a2-579.htm

Tak jsem našla i s cenově super, jen to najít někde u nás :confounded: A já zatím neree nechci, to tu mají, ráda bych, aby mohl jíst sám...to on by rád, ale s tím nerez se bojím :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Jdu nechat dělat tu majdu, hned jsem zpět :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
ona ta vidlička u nerez není ostrá, já to kupovala, když byly Aničce asi 2 roky, tak je máme, ale stejně je to děs, když prcek jí sám, je to všude, ale snahu má :grinning:

Teď spinká broučínek maličký, uvidím, jak na tom bude s teplotou a kdyby neměl, tak mu ta antibiotika nedám a zítra s ním zajdu na krční, jestli nemá tu virovou angínu, nechci ho cpát antibiotikama :pensive:
16. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
já dám vařit polévku, jen by to chtělo někoho, kdo mi přinese zeleninu :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
No právě...toho našeho zatím nemůžu nechat...naší vidličku by si asi zapíchnul do krku :sweat_smile: On je sice snaživej, ale jinak docela střevík :sweat_smile: :grinning:

Mě už se dělá majda, pomyla jsem nějaký kousek nádobí a zbytek dodělám až později...neuvařila jsem si tolik vody a hlavně už nemám místo...pořád myju a používám :sweat_smile: hold pidi kuchyňka :grinning:
16. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Marky a co vaříš?
16. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
to je na pytel, když vám nejede teplá :angry: a že ty odstávky mají na tak dlouho, to je na ojeb
autor
špagetky a omáčku z mletý :slight_smile:
tak to jo, to bude bašta, já uvařím malému silnou polívečku, jen teda nevím, co s tou zeleninou, mám jen mrkev, chybí mi celer a cibule, aspoň teda :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Já kolikrát dělám taky jen vývar z kuřecího a k tomu jen mrkev a bujon kureci-ten vita, nebo mraženou směs třeba pod svíčkovou atd :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
U mě je totiž zelenina (myslím cibule, celer atd) nedostatkový zboží :sweat_smile: nepoužívám to často, tak to kupuju jen dkyž to potřebuju a většinou stejně zapomenu :sweat_smile: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
no já žádnou směs ani bujon nemám :grinning: ale přihodím tam česnek a mám listový celer, tak to bude hotovo :grinning:

no a nakoupila jsem masíčko vepřový, tak nebudu kvokat, já už si vytrhávala z prdele brk z toho jak furt žeru kuřata :sweat_smile: tady v obchodě nic jiného nemají :grinning:
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
já to mám na poli, ale nemám se tam jak dostat, malého tam tahat nebudu, tak mu to bude muset stačit :grinning:
16. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Marky a už jsi natočila Adámka jak běhá? :grinning:
16. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
úplně tě vidím jak škubeš ten brk :grinning: :grinning: :grinning: A neboj, malýmu to bude stačit :wink: já mám majdu hotovou, jen jsem blbec koupila jemný kečup a ne sladký...to byl hnus kyselej :sweat_smile: tka jsem dodala ještě cukřík a je to bašta. Těstoviny uvařim až se Romča probere a pak ještě skočíme s malým pro sýr ( jsem hold skleroza :sweat_smile:) a pro cukr a bude to :slight_smile: dneska ale budeme spíš doma relaxovat. Romeo je stejně na zabití, má nějakou unuděnou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a venku je hic, tak kde se toulat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Nenatočila :sweat_smile: ale slibuju, že si dneska připravím foťak a natočím :wink: a když to nestihnu dneska, tak určo příští týden u našich budu točit a fotit jak divá :grinning:
16. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.