• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jirka byl na zabití hned po ránu, jsem myslela, že mu jednu vybombím :sweat_smile:

Já dneska utratila v obchodě asi 400kč a mám pocit, že jsem nic nepřinesla :angry: ale tentokrát jsem asi na nic nezapoměla :grinning: Jinak se vracím i 3x než přinesu tu věc, pro kterou jdu :grinning:
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
včera jsme tu měli šílenou buřinu

jo a malý ráno počůral sedačku :grinning:
16. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
já chci nový foťák :astonished: :grinning: ten můj je u tchýně a nějak doufám, že ho založí a nenajde :grinning:
16. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
My byli celý dopo ve městě, Romeo spal a když jsme přišli, tak akorát vstal a udělal si kafe a v tu chvíli ještě dobrý, ale ten jeho výraz stál za to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že spí :sweat_smile: :grinning:

Tak to nakupuješ dobře, co?? :grinning: :grinning: Já běžně na nic nezapomínám, ale dneska už byl malej nějak nevrlej, tak jsem to vzala hopem a nechala tam ten sýr :sweat_smile: pro cukr chodím ke tchýňce :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Malý je šikulka co?? :grinning: :grinning: Já se děsně těším na učení na nočník :sweat_smile: :grinning: A foťák chci taky nový, nějaký pořádný, ale kdy na něj bude, to ví jen svatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
TAk mě malý spal jen hodinu a půl,bo jsem ho omylem vzbudila a už nezaspal,tak to dneska vidíš ještě na jeden spánek :wink:

MArky antoč nám Adámka,jakej je šikula :wink:
16. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Marky já si na něj denně oddělávám penízky, vždycky tam hodím 20 nebo 50kč :grinning: do vánoc něco našetřím. Měla bych na ni i teď, penízky mám, ale chci si na ni našetřit :grinning: no není to volovina :grinning:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Kačí pokusím se, ale spíš než lítat s foťákem zvládám lítat a hlídat...on totiž miluje třískat dveřma do Romčovi židle (a ten z toho naprosto šílí :zipper_mouth: :sweat_smile:) lézt k počítači, ke koši, ke sporáku, pod stůl ke kabelům, k televizi...takže já se celý den nezastavím :sweat_smile: had malej :angry: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ty jo Reni, to jsi fakt dobrá :wink: u mě teď šetření nehrozí. Romčovi chodí tak málo, jak marodí, že jsem ráda, že zaplatím účty :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nemluvím o jídle, plínách, oblečení atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Kači, jak se děti budí omylem? :grinning:

na učení na nočník se netěším, protože si to pamatuju od Aničky, ale malý ještě vůbec neví, že něco produkuje, Anička byla celkově šikovnější, sama jedla lžičkou i vidličkou od 9měsíců, mluvila parádně a bez plenky je od 18měsíců :grinning:
16. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jirka teď bral o polovinu větší výplatu než normálně, tak mám radost :grinning: ale penízky co mám nechci utratit jen tak, chci za ně pořídit dětem pokojíček, ten plot na dvůr a ještě nějaké věci, jinak se to rozfrcká ani nebudu vědět jak :angry: proto si chci na zrcadlovku našetřit

Vy to máte teď divoké a jak to vypadá, kdy by mohl zpátky do práce? :confused:
16. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
asi se nechám ostříhat, nevíte jak? :grinning:
16. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Reni,že s emoc bouchne dveřma :unamused:

My máme našěteřené v drobákách(i kovové 50) skoro 1000 :wink:
16. črc 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
jo a jdu si uvařit cafo :wink:
16. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kači to je hezký, tak jen tak dál a co si za to koupíš?

Já šetřím týden, ale nevím kolik tam mám :grinning:
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Reni asi něco na svatbu :wink:
16. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
tak to jo, to bude fajn, jen to nevybrat dřív, to já umím :grinning:
16. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Kdy půjde zpátky do práce netuším. 12.8. má další kontrolu, tak snad se pak konečně něco dozvíme...teď je to fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malý se mi probudil...sice se netvářil, že by vstal, ale nakonec už nezabral...za to velkej ještě chrní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
náš malý se dvakrát probral, ale zase usnul, tak ještě spí, ale je to s řevem :confused:
16. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Reni snad mu bude brzy dobře. Mě se probral, nechal se přebalit a teď jsem posrajdil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsme balili znova :grinning:
16. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jo MArky to znám :grinning:
16. črc 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
holky malý od 12 hodin spí :sweat_smile: ale horečku asi nemá
16. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Reni to se máš,já prcka dala zase do postele,tak snad si ejště dáchne,aby večer nebyl protivný
16. črc 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
tak už se vzbudil, našla jsem mu aft na rtu, tak zítra s ním zajdu na to krční, tipuju, že jich tam má víc, tak si necháme napsat něco, aby ho tlamička nebolela :wink:
16. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Reni vy si teda užíváte.Já nemconé dítě zatím neznám(ťuk ťuk ťuk)
16. črc 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
proto je bobeček asi tak uplakaný, teď se mu tady chladí masíčko na papkání :grinning:
16. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Jujky,bobišek malý..tak ať jste brzo fit :wink:
16. črc 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak mě spal brouček jen tu hodinku a už je protivka, ale nějak nechce zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zkusíme vydržet co nejdýl, ať se mi neprobudí třeba ve 21hod a nečučíme do půlnoci :zipper_mouth: :astonished: :sweat_smile: Jinak k večeři měl mladej tu kašičku a dala jsem mu jí z té flašky a super :dizzy_face: krásně to teče, on si to držel a supre. Od zítřka si musím začít psát, co malý jí a jak často...mám totiž pocit, že pořád jen jí...a jelikož na to i vypadá, tak to musíme trochu zredukovat. :zipper_mouth: :sweat_smile: snad se zadaří a pomalu začneme omezovat i to kojení. Už je to velkej kluk :wink: když by nám zbylo jen na spánek, byla bych ráda :slight_smile: i když, co si budeme povídat, je to levnota :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: No nic, já vařím špagetky a konečně budeme večeřet...mám na ně chuť celý den :sweat_smile: Pokusím se nakouknout později :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Reni, ať je Kubíčkovi brzy dobře :slight_smile: posíláme pohlazení :dizzy_face:
16. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
tak Kuba je zatím bez teploty a už není ani tak uplakaný, je to o dost lepší, zatím antíky nedostal, čekám, co se z toho vyvine, když nemá teplotu, nebudu to do něj cpát :wink:
16. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.