• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni,tak to je dobře :wink:

My už jsme v posteli bo byl protiva :angry:
16. črc 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
no tak jsem to zase zakřikla :frowning2: má 37,8 :angry:
16. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Reni držte se, snad se to brzy srovná :wink:

Mě už Adák spinká, ale počítám, že jen tak na těch půl hodinky...no hold cena za tu jednu hodinku, co dal odpoledne...jak je zvyklej na 2, tak mu to bylo málo, ale dýl už nevydržel :confounded:
16. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
hojtééé kočík luxus i když se s ním blbě najíždí...no zase nemůžu mít všecko ne? :grinning: ale je fááájný, nafotila jsem nějaké věci na mimáč tak to jdu postahovat.....mám žehledno a péct buchtu to bude
16. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Achoj babuchy! :wink:
Jdu vás dočíst, ať jsem v obraze :wink:
16. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Renatko bobíšek malej,kde na tom byl? :cry: posíláme pusiny na uzdravení :frowning2: :wink:

Marky my máme taky obyč nočňajs asi za 120,-, měli jsme i hrací, ale ten po 14dnech letěl! Hrál pořád sviňa :grinning: :angry: :grinning:

Luci hořím po fotkách!!! Chci tě vidět v džanech se sporťasem v rukách :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
fanuš máš to tam jen džíny zítra nafotí mě hany..damo to jde blbě a už jsou ve skříni a gojgy spí tak vydrž ju?
16. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
renatko bobik Kubík z čeho má ty afty????Myslíš jak furt cosik strká do pusy? nebo je to nějaká herpetická angína???? :astonished:
16. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
fanuš dneska bylo na džíny horkoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky holky.. Luci kočík vypadá krásně..

jak džíny dobré???

Reniku posíláme pusinku na líčko marodovi a tobe zbyteček energie ode mě.. jdu tedka dělat někaé výkazy k fakturaci, no jirka si zašel na pivko a pak přijde tak me čeká ještě menší drobnost s fakturkou..no jsem honěná..byl ajsme celý den u mamky na baráku hldala kluky jsem jako uplně hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz
jiří padnou jak na mě a zas tak dlouhé jak jsem si mysleal že budou nejsou, ale uvidím, asi je nechám zkrátit na vozovně
16. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
jiří já si učty seřadila nafotila pár věcí na mimáč jen tu buchtu, tu se mi nechce péct ale zas ty borůvky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci spíš tipuju herpangínu, zítra skočíme na krční ke známé mudře, dneska tam nebyla, tak budu moudřejší

Myslím, že kdyby to byla klasika angína, tak bude horečkovat furt a ne celý den bez horečky a večer teplota
16. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
no a ty afty taky že...oslabená imunita..boroček a kyselé nemůže---ovoce jen banán a meloun..to je taky naprd
16. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Luci kočárek supr :wink: TAky sjem si musela zvykat,že s golfáček jen tak každý rantl nevyjedu jako s tím naším tereňákem :grinning:
16. črc 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
jo jo hlavně ty patníky, ale už mám grifa nooo :grinning: zase je lehký že a velký koš má, takže všude se něco najde
16. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
JAko dokonalý kočárek neexistuje
16. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
to nee
kuva tu je vedro furt gojgy je spocená jak hovádko
16. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Luci kočík super a gojgy spokojená :dizzy_face: :wink:

Adýsek mi pořád spinká, i když už jsem za ním 2x byla, páč se vzbudil, ale zítra ti asi Luci udělám ráno společnost, myslím, že vstaneme brzy :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Připravila jsem si složenky na zítra a půjdu vytéct na poštu. Vybrat penízky a čekat, až si mě naši v neděli odvezou :grinning: má být hezky, tak si to užijeme :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
marký jo? nebudu tu sama???to je fajn...ráno valíme na plavčo a pak odpo na koupák, hany jede na chajdec, ale vrátí se začíná zase moderovat Fotbal a v sobotu je přípravný zápas baníku..zase budou korunky navíc
16. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
a o fin, krvácení nemluv hrůza..... :cry:
16. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
No už konečně mají přestat ty vedra,ještě zítra a padla.jupí
16. črc 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
kačí a od úterka zase :grinning:
16. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Luci to je super, že budou korunky :wink: ty se vždycky hodí...já hodně uvažuju zítra o koupáku, ale ještě se musím domluvit s Romčou a případně i s tchánem, že by pro nás pak zajel. Má být hic a nechci se péct doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy máte Luci plavečky??
16. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
marky měly jsme z nextu jenže jsou malé :sweat_smile:
takže do kačáku jdeme na ostro na velký bazén potápět se a tak s plavkami teda tou plínou do vody...ale asi něco koupím v tescu jsou ted výprodeje,.....
16. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
No jsem ráda, že příští týden má být teplo :dizzy_face: u našich, jak jsou na horách, je vždycky tak o 5-10 stupňů míň než ve městě :sweat_smile: tak ať máte pořádný vedra a my se můžeme koupat :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
jo marky tam bude fajn...vyšší polohy :wink:
16. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Taky uvažuju o tom Tescu, teĎ tam mají na malýho plavečky za 70,- tak se tam stavíme...asi to nechám až na tu neděli, až pojedeme s našima a zatím kupovat nebudu :slight_smile: kvůli nim se mi nechce hnát přes celý město do Tesca :confounded:
16. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Luci tam je krásně...vždycky je tam příjemně, i když je venku teplo :dizzy_face: pořád pofukuje prima větříček :dizzy_face: prostě lahoda :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
No nic, já to dneska balím a jdu se zhroutit vedle mladýho :dizzy_face: přeju krásnou noc a ráno ahojky :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.