• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahooj
Davídkovi přejeme krásné první narozeniny , aby se oslava vydařila a všichni si to užili jak se patří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačí já to taky ořvu...a zase budu v devět rodit :grinning:
renat ty bláho.....chápu tě...ale neblbni s tím kuřatem....
14. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Vodící tyč takovou, že mě drží za jednu ruku a leze všude :grinning: a veselo s ním je, furt ho odněkud lovím a tak :grinning:
14. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Luci, kuřata můžu, hovězí už mi taky nešmakuje, pangas se taky přejedl, jak je to všechno na vodě, tak to má dost podobnou chuť :sweat_smile:
to bylo krásné to kůlové, hany udělal klasiku metr na metr na chajde to stačí
jo tak, tak už to chápu :grinning: hlavně že je spokojený :grinning:
14. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Reni smažáka jsme měli v pátek :sweat_smile: i s hranolema :zipper_mouth: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Spokojený je a už začíná machrovat a pouští se úplně :zipper_mouth: :astonished: Romča je z něj na mrtvici :sweat_smile: já to moc neřeším, dole ho vždycky najdu :grinning:
14. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
my právě máme dřevo, které se na to bude hodit, už i prostor jsem na to našla, jen když Jirka sklidí dřevo, taky nebude zrovna obr, asi 2x2m, k tomu skluzavka a ten jejich domeček a je hotovo :grinning:
14. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
U našich děti mají pískoviště, jen vždycky oni začnou něco dělat a ten písek si z toho berou....pak to zase dopní a zase ho vyberou...celý roky furt to stejný :sweat_smile: teď ho tam moc není, ale na hraní to bude stačit...beru foťák, tak snad bude šance i fotit :sweat_smile:
14. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
no renat to bude úplně supráckééééé
marky se máš že chodíte...sára ani neleze :frowning2: jen se oplazí jak mačo
já tady zápasím o počítač s drakem :angry: hurá vyhrála jsem, vzal si kapesník a smrká :grinning:
marky a na jak dlouho budeš u vašich?
14. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Marky, aspoň děti mají furt nový čerstvý písek :grinning:
14. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Luci, ona se rozleze a nebo vůbec nepoleze a bude zrovna chodit, jako segřin malý :grinning:
14. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Luci Aďulka plazo-lezl jen po posteli a po zemi by se dřív ani nehnul a ze dne na den se začal plazit po zemi, najednou začal lézt a teď si to štráduje mezi ložnicí a kuchyní jedna báseň...celý to byla otázka maximálně týdne...i s tím stoupáním...najednou stojí, o všechno se zvedne a už i kroky, za ruku jak frajer (stačí mu jedna :sweat_smile:)...tak nevěš hlavu, fakt je to strašná rychlost...ber to tak, že Sárinka se plazila mnohem dřív než my, my jen leželi a občas se otočil za bříško...fakt to jde skokově ten vývoj :astonished: :zipper_mouth:
14. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Budeme tam asi do pátku...mamča má dovču celý týden a já si potřebuju od Romči odpočinout :zipper_mouth: :pensive:
14. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Marky to se máte :dizzy_face: já včera chtěla zahryznout Jiřina, zase si přišel až ve 12, byl na rybách a pak na pivu :angry: dareba jeden, ten den před tím taky, musím mu to zatrhnout, já tu furt sama nebudu :angry:
14. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
mám hlad, dneska si udělám mňamku, toustový chleba se šunout zapečené v toustovači, je to lepší než nic, ten sýr mi tam bude chybět :sweat_smile:
14. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
renat máš recht zatrhni.....jseš po operaci je to mazec, hany je imrvere na chatě taky jsem na tu čaveru sama a někdy si fakt potřebuju odpočinout a to nemluvím o tom, kdybych byla po operaci a měla tu dvě :astonished:
m
marky snad jo..no uvidíme coz gojgy vyleze
14. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
ti chlapi jsou hrozní, doma to nevydrží, na prdel dostanou :grinning:

Naštěstí Anička už je celkem samostatná, kdyby jí byly dva, tak by mě asi jeblo :sweat_smile:
14. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
no to asi jo renatto by bylo maso
14. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
dneska tam snad už bude tepleji, těším se, jak si sednu na sluníčko :grinning: je mi teď furt kosa :angry:
14. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Luci, ale já teda vůbec nevím, na co na ty ryby chodí, nic nechytá :angry: chtěla jsem kapra a nic :grinning:

teda křivdila bych, chytil nějakou rybu, neví co to bylo, hlavu jako kapr bez vousů, tělo jako bolen a mělo to 57cm, tak asi nějaký mutant :grinning:
14. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Luci a gojgy vám ještě ukáže zač je toho loket, budeš za ní lítat jako čamrda :grinning:
14. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Tak já se loučím...musím zabavit toho hada, leze furt do koše :rolling_eyes: a pak balit...zatím pa a ještě se ozvu :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
zatím pa Marky a pozdravuj rodiče :wink:
14. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
tak jsem spáchala toaletu a jdem sexovat :grinning: jen zabavit gojgy
14. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Luci, tak doufám, že se zdařilo :grinning:
14. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
jj :grinning:
včil jdu do obchodu :grinning:
14. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno!!! Kornik tady se po ránu teda jede! :sweat_smile:

Kčenko Davídkovi přejeme všecičko nej k 1. ročku a aby byl pošád to šťastné, zdravé a spokojené dítko, jako do posavad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci :grinning: :angry:
14. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.