• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
fuj, jsem si škubla s jizvou :angry: souseda mi podávala přes plot vajucha a já stoupla na obložení a to mi ujelo a tak zevnitř mi to škublo v jizvě, ale už je to dobrý, už to nebolí :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
bóže to je na prd to vedro, nechci tam malého zatím pouštět, tak trčíme doma a fakt mě to nebaví :angry: nu což, uklidím a pak už bude slunko pomalu zalézat, tak zajedem na pole pro klásky :grinning:
17. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo a už nám krásně rostou melouny, myslela jsem, že tento rok ani nebudou, ale potřebovali teplo, tak už rostou :grinning:
17. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
se zase dneska vykecávám, co? Vypila jsem cappy, asi jahodové s vodou, na to trochu semtexu a asi jako třešinku si udělám juice s campari :grinning: ještě jsem nebyla schopná si ho dát :grinning:
17. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
no dobrá, tak jsem se vykecala, jdu na ten úklid, ale ještě budu načuhova, neb se mi nechce :grinning:

Luci už hraješ Simíky? Já je musím konečně natáhnout na počítač, ale nejdřív musím vymazat ty staré, ono to zabírá hromadu místa
17. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
:grinning: už jdu :grinning:
17. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Reni moc děkuju :slight_smile: No uvdiím jak budu vypada :grinning: Tak jo tka já si dám odpočítívání TT do pasu :grinning:
17. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
renat eště nehraju furt cosik po večerech, dneska prádlo, takže to bych mohla šoupnout to cd...jo musím hrát od cd1???
17. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
týjo renat ty máš chutě..já mám cafo....až se malá vzbudí jdem na koupák jiřa mě zas utekla k matince tož idu sama
17. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
no to si dej, aspoň budeš vědět :grinning:

kukala jsem na to, jak má pršet a vypadá to fakt divoce, má to jít dost přes Ostravu :astonished: tož bacha ostravo :astonished: ale spíš až pozítří :wink:
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
kuva a já nemám furt pláštěnu...teda hany mi dneska dal 300 ale byla jsem pro paů....no v nejdorším vemu speeda
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci jj, ono by ti to mělo vždycky říct, které cd to chce :wink: já ještě neposlala gummibear, tady je nemají v břeclavi mi nevyšlo se pro ně zastavit, tak až v úterý, to jdeme na kontrolu
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo a prádlo mě dneska taky čeká, snažím se to dneska vyprat, abych to měla vše hotovo, vše vyžehlila a sklidila, potřebovala bych tak 3 pračky :angry:
17. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
mám to na 80 minut, chtělo by to na 30 min, ale to by zase nebylo echt vyprané :angry:
17. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
dneska mi ty prsty jedou, co? :grinning:
renat já koupím o meäteřině...stav konta nula nula prd
No sjem zvědavá co z těch buřin zase bude :frowning2:
17. črc 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak já ve 12:40 konečně uspala malýho a ve 13hod začal nějaký debil vrtat :rolling_eyes: Kdyby vyvrtal normálně, tak bych malýho ještě uspala, ale on vrtal jak kretén...to se ani nedá popsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož malý je vzhůru a asi ho dneska zruším :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíli vyrážíme ke kamarádce, musím jí vrátit klokanku a když budu příští týden pryč, tak dneska je poslední den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu si najít něco k obědu. Jsou tu ty špagetky na dojedení, ale v tom vedru ani nejni chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renat mě trumfneš za chíli s příspěvky....
marky tady kokoti naproti zateplujou barák....no dělat to tady tak je objelu kýblem sraček
17. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
já dneska koupila prášek na praní a 3 aviváže silan za 130 kč do kupy, to je dobrá cena :grinning: a Ariel 6kg za 299 :grinning:

Jinak taky prachy nul nul, jen co mám v peněžence, na účtu mám, ale to nechci utrácet, takže jako by tam nic nebylo, ale poctivě střádám do vánoc :grinning:
17. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
renat super kauf teda
já ani na účtu nemájem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to víte džíny, hračky pro gojgy.....
17. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
tady vedle pokládají podlahu a dělají topení, tak taky rachot, ale barákem se to tak nenese

marky příští týden jedeš k vašim?

já tu mám gyros, vzala jsem si ho domů, abych se neposrala ve městě :grinning:
17. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Luci, vím jak to je, prachy jen letí, ani se na to nemůžu dívat :pensive: čověk by šetřil, ale nejni z čeho, aspoň ti k té mateřině dojde i výplata, to máš fajn, že máš něco navrch :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
renat z gyxrosu jsem raz skončila na kapákách na interně...takže ee už nikdy
Luci ale fuj, jak to? :astonished:
tak nevím, mám to jíst nebo nemám :zipper_mouth:
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
nevím asi něco nedodělaného...křeče, horečka, zvracení...leuko přes 29tis....ale dva dny jsem si poležela, sploykala šlouch bez opiátu a šla dom...holt si mysleli, že mámgastritidu, jen já jsem to tipla na nějakého bacila z nedoečeného masa......takže kdyby mi vzali stěr, bylo by vše jasné a tu provozovnu měli zavřít
17. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo renatko, ta výpalat je super, fakt koupim si třebas ty džíny, nebo přilepším gojgynce......
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
ty jo, to je mazec, nějak mě přešla chuť :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Luci taky nám penízky jen letí..byhc šetřila,ale nevím z čeho :frowning2:
17. črc 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.