• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak snad ted to vyjde a nebude muset několik týdnu koukat na tělíčko bez života :frowning2:
18. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak u nás bylo včera dusno, takže i když jsem uspala malýho, tal jsem šla radši taky spát, abych neviděla drahého...hnul mi žlučí jako už dlouho ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Až jsem zapřemýšlela, jakýho blba si to chci brát :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hnus!! Ale utěšuju se, že zítra už budu u maminky a bude mi hej :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
no tentokrát to určitě vyjde, chuděrka, to je fakt síla :frowning2: musela si hodně vytrpět :frowning2:
18. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Držíme jí moc palečky, byl to hnus,jak po ní šli :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Marky hoja :wink:

ono je to na mozek, když je furt doma, jak začne chodit do práce, tak se vzduch pročistí :wink:
18. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
no než jsem ti to odeslala, tak jsem ještě přebalila Kubu a vysála kuchyň :grinning: ale napsané jsem to napůl měla :wink:
18. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Reni mě nevadí, že je doma, ale on celý dne naprosto nic nedělá, malýho pohlídá když já musím na záchod nebo po mě něco chce a ještě mu včera došly cigára a začalo lejl (kolem 18.hod-v krámě mají do 19hod) tka jsem mu řekla, ať vykoupe malýho a že tam dojdu. A on že to neumí a nasraně, že si tam dojde sám. Tak jsem ho nechala a on potom, kdy já lítala kolem nervního dítka (probudil se s mizernou náladou v 17:30 a od tý doby békal :stuck_out_tongue_closed_eyes:) to bylo 20:30 jestli může dostat něco k večeři!! No to bylo na mě jak rudý hadr. že nejsem jasnovidec, kdy má hlad a podobně...no nasral mě fest...a to celou tu dobu dřepěl u počítače a hrál, pro cigára si samo nebyl, protože to nestihnul. A furt měl hubu plnou keců, jak jsem mu já nekoupila cigára, když chodím do krámu a podobně. Jen podotýkám, že jsem se ho včera ptala, jestli má cigára a on že jo a odpoledne se mě ptal, jestli jsem mu je koupila :rolling_eyes: no co s ním mám dělat a večer si začal otevírat tlamu. No flákla bych ho hned!!!
18. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Marky, teda ti povím, to je na držkovou :angry: to by mě fakt dostal, ale znáš ho a máš ho ráda i tak, ale je to chlapeček rozmazlenej, ti povím :grinning:
Uričtě má zase nějaké dobré vlastnosti, tak se to nějak kompenzuje

Já včera taky chtěla chytit pod krk, ale vyžehlil si to věšením prádla, sice je to pověšené hrozně, ale visí :grinning: byly to tři pračky :grinning: věšel snad hodinu :grinning: kapku se zapoměl v hospodě, nebyl připitý, ale říkal, že jde na pole a přišel až skoro o půlnoci a neměl sebou mobil, Anička na něj do 22 čekala, měla horečku a chtěla tatínka, no není to na ťofku? :angry:
18. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Reni to je...běžně to neřeším, ale teď, co je doma je fakt občas na přesdržku!! :rolling_eyes: Ale jak vychladnu, tak to bude dobrý...i když od včerejška jsem ještě nevychladla :grinning: :grinning: Už aby šel do práce!! :dizzy_face: :grinning: Nebo aspoň ať už já jsem pryč, to mi taky stačí :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale povídm ti, že jak už mu není špatně, tak mi vůbec nevadí, že sedí u počítače a hraje...hlavně, když depresivně neleží u televize :zipper_mouth: to už zažít nechci!! :zipper_mouth:

Jirka taky umí být dáreček, co?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale stejně je milujeme, co?? :wink:
18. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Luci co to je za holčinu? Jen jsem si našla album a koukala jsem, že jí umřel chlapeček :frowning2:

Marky na zabití!!! Se ti ani nedivím! Taky bych byla nasratá :angry: , víš co, měla by jsi vyrazit někam do nočního šumu a nechat milého tatínka hlídat, aby mainko věděl, co to obnáší....

Reni tak dobrá situation :angry: , když jsou děti marodi, tak by rodiče měli být na blízku... ikyž taky se někdy zadaří... :wink:
18. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
U nás se stal malej zázrak! Romča si vzal Aďulu a vyrazili do města :astonished: :dizzy_face: , jsem doma sama... ten klídek :dizzy_face:
Šli se kouknout na televize a já se vymluvila na vaření :sweat_smile: , tak musím začít :wink:
18. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Dani mě to vyrážení večer ani moc neláká a hlavně malý usíná u prsa a až kolem 22.hod :sweat_smile: což já padám s ním, tak ani noční rej moc nehrozí :sweat_smile: ale taky jsem si říkala, že budu chodit nakupovat třeba sama a malýho budu nechávat doma s ním, ať si taky užije... :angry: :grinning: A abych mu zase nekřivdila, on by se kvůli malýmu rozkrájel, ale občas umí "zaperlit" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Ty jo Dani, tak to máš teď super :sweat_smile: :dizzy_face: já tu mám Aďulku a ten tu lítá a hraje si a velkej ještě chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale dneska jdeme na oběd ke tchánovcům, tak nevařím :sweat_smile:
18. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Holky jdu si uvařit vodu a umýt nádobí. Nakouknu později :slight_smile: Ale díky za vyslechnutí, jak se člověk vykecá tak je hned líp :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
já zrovna kuchtím :grinning:

Jirka si naštěstí taky umí Aničku nebo Kubu vzít drandit s nima. Tak sem tam mám klídeček :grinning: do toho mě zase vytočí :grinning: Ale jinak je zlato :grinning: Postavil nám barák, nadřel se tu jako kůň, pěstuje nám zeleninu a ovoce, dělá dřevo, dokonce umývá vrátnici, věší prádlo :wink: :grinning: teoreticky si na něj nemůžu stěžovat :grinning:

Dani budete mít novou telku? :slight_smile: mě v pondělí přijde ta pro děti :grinning:
18. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
to je hodin, jdu to dokuchtit :astonished:
18. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Tak já to tu uklidila a normoš se nudím :sweat_smile: malej si tu objevil pixlu od másla (umytou :grinning:) a hraje si a mě ani nechce :zipper_mouth: :grinning: no a velkej furt nevstal...asi si udělám další cafo a budu čekat na oběd. Což ale nevím, jak udělám...na oběd chodíme kolem 12:30 a to malej chodí spát...no uvidíme, jak se bude tvářit, když tak bych se na nějaký oběd vysrajdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo, ale tchánovci ho nutně musí vidět, když zítra jedeme na celý týden pryč :zipper_mouth: ale že by se stavili oni, je ani nenapadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Reni vypadá to, že jo.... zatím vybíráme :wink:
18. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Renit ak nějak, taky si vlastně nemůžu stěžovat.... postavil barák, zplodil syna a zasadí strom :grinning:
ne včera jsem měla slezák a Romča mi nelpánovaně zajel pro Aďulku, aby si mohla v klidu pokecat a postaral se... já přijela před desátou :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holky,

jdu vás jen podravit.Děláme výběh pro ahfany,tak nemám moc času :wink:

KOukala jsme do alba Animam...no moc nechápu,jak tma může dát mrtvé miminko :frowning2:
18. črc 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
Kači taky bych si ho raději chtěla uchovat v paměti živého :frowning2:
18. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Já si taky tak nějak normálně stěžovat nemůžu, ale na včerejšek si postěžovat musím. Jo a ani jsem vám neřekla, že teda chtěl topinky...umyla jsem pánev a jak furt remcal, tak jsem mu tam s ní flákla a ať se je udělá sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: že má taky ručičky. Vzala jsem si malýho, kterýho měl v náručí a šla vedle :grinning: no čuměl blbě, ale udělal si je :grinning: :grinning:

Holky co vím, co jsem četla, tak pro animan bylo důležité se s ním takhle rozloučit...já bych to taky nedokázala, ani o tom mluvit, ale budeme jí držet palečky :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Kači, protože je to její děťátko :fearful:
18. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Kamošce taky umřelo miminko a každé jeho narozeniny zapaluje svíčku a vzpomíná, ono je to asi jiné, když k tomu dojde, než co si myslíme, jak by jsme to prožívali :frowning2:
18. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
ale taky mám ten pocit, že bych to nezvládla :confounded:
18. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
představte si, že Jirka mi vypnul remosku, potřeboval zásuvku a už to nestrčil zpátky, oběd se opozdí a dítě bude hladové :angry:
18. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Dala jsem mu jablíčko a máme na zemi jablečný šrot :angry: jdu už potřetí vysávat :angry:
18. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Já beru,že si ho vyfotila(já ybch to teda nedělala,ale je to její věc),ale rozhodně nepochopím,proč ho vystavuje na internet. :frowning2:

U nás mamka smažíš masíčko a dělá mi hrozné chutě :frowning2:
18. črc 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
ahojyk holky.. máme po obdíkua čkeáma na Jirka až nás hodí na baráček.. tak se tam pokochám podlahama :sweat_smile:
18. črc 2009 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz
jiřo a ty nejdeš ven????
18. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.