• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jen ho vzbuď náš táta hlídá Aničku, nebo ona něho, přišla k nám do ložnice teď ráno a usnula tak tam spolu spinkají :dizzy_face: a já mám klid :grinning:

Jak máte v ústí? Tady zataženo a chladno :grinning:
19. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Jsem vám ani neřekla, že jsem předevčírem psala Romčovi seznam úkolů, co má udělat (práce práce a zase práce :grinning:) byla jsem u třetí, když mi to vyrval z ruky a že už to stačí, že jich je dost :grinning: no má 8 :grinning: :grinning: aspoň mi tu neschnije a bude mít ode mě klid :sweat_smile: :grinning: :grinning: A samo jsem jsem slyšela to, že nemůže nic dělat, že má rakovinu :sweat_smile: :grinning: hajtra líná :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
V 5 ráno lilo jak z konce. Teď je zataženo a chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vypadá to, že se to vyčasí...ale k čemu mi to je, když jedu jinam :sweat_smile: tak potřebuju, aby bylo hezky :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
to je dareba :grinning: zneužívá situace a co hezkého jsi mu naúkolovala :grinning:

Já včera byla nasratá, že prší, Jirka mohl sklidit všechno dřevo, sklidil jen půlku :angry:
19. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
kdy vyrážíš? Už dnes nebo zítra?
19. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
a na týden?
a budeš s náma v kontaktu? :grinning:
aspoň nebude Adíka nikdo budit :wink:
19. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Bydlíme tu od února a já stále nemám přidělané dveře u šatní skříně!!! (byly těžký, tak je z tý skříně sundali, když jí stěhovali a už nenandali :angry: ) tak to má za úkol č.1, pak srovnat postýlku s postelí (je tam menší rozdíl a mě to štve :grinning:) uklidit jeden šuplík (taky tu zůstal od stěhování, už není využitý, ale bordel je v něm slušnej :astonished:, opravit záchod (občas protýká :sweat_smile:) vyčistit vysavač, zadělat skříňky, abych se do nich já dostala...teď mi je zadělal na fest, že do nich sice nemůže malej, ale ani já :sweat_smile: :grinning: , venkovní dveře se těžko zavírají, tak ať si pohraje, a v lištách okolo zdí je pár hřebíčků, co tu zůstali když dělali tu plovoučku... prostě samý kravinky, který mohl mít už dávno hotový :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Vyrážíme dneska, naši přijedou asi za hodinku, ani na týden, a v kontaktu se pokusím být aspoň 1x denně :wink:
19. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
no to doufám, že alespoň1x denně a úkoly jsou dobré, jestli to všechno udělá, tak je u mě frajer :grinning:

Já bych měla tolik a tolik úklolů :grinning:
19. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Reni přiznám se,že nepočítám, že to udělá všechno :sweat_smile: u mě bude frajer za 3/4 :grinning: :grinning: Ale kdyby všechno, tak je to mazec :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
19. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
uklidit skříňky pod vrátnicí, Jirka tam má hromady rybářských věcí a věcí na traktor a pole a je to všechno v neskutečných hromádkách po skříňkách, no hrůza a děs ten bordel :angry:

proto by bylo ideální, abych koupila ten pokojíček dětičkám a vystěhovala tu starou skříň, do které by si ten svůj brajgl mohl dobře uzavřít :grinning: no a ta skříň by byla na dvoře, za vrátama, takže by ani nebyla tolik vidět. Tu vrátnici vymalovat, vymalovat kuchyň a pokojíček

Jo a až bude ten pokojíček, tak se Kuba přestěhuje tam :grinning:
19. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
to teda jo, sice se to zvládnout za pár dní, ale není to jen tak pro ty naše kluky :grinning:
19. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Reni to ne no :grinning: :grinning: A neboj, pokojíček bude brzy :wink: už se moc těším, jak to budete mít krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
to já taky, jen jsem furt nevybrala nábytek, protože kam přijdu, narvou mi letáky, ale já to chci vidět na vlastní kukadla, aby to nebylo jako ta skříňka, co máme z aska, to je furt rozpadlé :angry: tenké prostě o ničem :angry:
19. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
budu muset zajet někam, kde je velký nábytek, asi že do Brna, ale jak tam zase dostanu Jirku, ten se vždycky tváří, že není potřeba a než se rozhoupe, tak budou prašule rozfrckané :angry:
19. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
renat simíci...no právě jsem vzala práci ve zdravotnictví jako dárkyně :grinning: a kecám furt s clarkem, neb jsem koupila dům a v něm ruplo vodovodní potrubí tak mi to psravil, :grinning:
marky se nesereš to je fakt
já čekám až se hany vzbudí a jdu šůůrovat podlahy, včera jsme večer stěhovali mírně nábytek páč gojgy má postýlku u stupaček a včera se postavila do kouta přitáhla za stupačky a málem vylezla na parapet.....a já otevřené okno že.....takže šupajdila s postýlkou jinak
19. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
jako včera mě bolely ušiska od sluchátek, hovor hodinu a půl s Diblíkovýma :grinning: sme se nařechtaly výrazům jako štrample a ty renat jak si chtěla odfanuš něco poščat :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
hany je vzhůru, počkám na gojgy a jdu poklízet
19. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Luci ono to s ním jinak nejde. Když něco chci, tak má času dost a pak kecy, že jsem mu to nepřipomněla...tak tady to má černý na bílým :grinning: :grinning:

Je vzhůru, tak já jdu dobalit ty kravinky. Zatím se mějte krásně a já se brzy ozvu :slight_smile:
19. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
ok marky tak šťastnou cestu :wink:
19. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
HOja
Janičce ani Nince se nic nectalo byly jen na pozorování.... Janička nám vše objasní

Reni klidně jeden večer k tomu společně sednem :wink:
S Lucikou jsme pokecaly :slight_smile:
19. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
MArky šťastou cestu a užijte si to u rodičů! Občas se ukaž :wink:
19. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
tak valím do obchodu dopo má gojgy tatuša tak se vrhnu na generálku ložnice...stihnu jen to , ale aspon něco
19. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky,

my dneska spali do půl 10,bobík si v postýlce jen kecal.

TAk už,aby tu janička byla a objasnila nám co se stalo.Hlavně,že jsou v pořádku
19. črc 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
na oběd máme hermoša :dizzy_face: a úpokus o domácí americké brambory
19. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Luci mňam
19. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
fuj sem spocendo.....tolik jsem toho stihla...poo jden na celebration.....
19. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jsi šikula
a jak ti jdou simíci?
19. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.