• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Neboj fotos bude..kvalita nic moc,ale bude :wink:
19. črc 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
hodná holka :grinning: :wink:
19. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
JEště to mám malinko vlhké,tka vydrž Prťka vydrž :grinning:
19. črc 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
držím :grinning:
19. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
já taky držím :grinning: a Kuba se zavřel v pokojíčku :angry:
19. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3041900&vReferer=

JDe to ale blbě vidět..be středu bude lepší fotos :wink:

Apropo..Reni,jak jsi na tom ve středu?ASi nijak co,když jsou prcci nemocní
19. črc 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
Náš malý se taky zavírá v ložnici,naštěstí to nejde pořádně dovřít,bo jsou křivé zárubně
19. črc 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
no fakt to nejde moc vidět, ale určitě to vypadá super :grinning:

Kači středu ještě nevím, ale možná jo, děti jsou téměř zdravé :wink: Anička je bez teplot, jen jí už vyskákaly ty afty v pusině, tak ji bude dva dny bolet hubička :wink:
19. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Kači a kdo tě šmikal?
19. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
No tak se ještě domluvíme....já jdu na tuším 9 k doktorce,ale jdeme k sestře a ještě pak k doktorce a ta tam má vždy hafec lidí tak nevím,ale sand po 10 bysme mohli být venku.
19. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
Tom :wink: JElikož nemám účes,tak mi to prostě zkrátil na rovno :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
tak já bych přijela okolo té 11 jako vždycky k náměstí :wink:
19. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Kači ten je šikovný :grinning: Já bych se Jirkovi nesvěřila :grinning:
19. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
No tka to by bylo ideální,než ybch docvakala z nemocnice tak ej to tak akorát :wink:

Já to riskla a je to dobré :wink:
19. črc 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
toje šikula :grinning:
19. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Jo je :wink: Jináč byhc s emu ensvěřila
19. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdu koupat, malý je na ťofku :grinning: a pak půjde hají :dizzy_face: už aby to bylo, pak Anička, maminka uklidí a pak hají u televizky :dizzy_face: jsem už grogy, dneska jsem ještě vstávala v noci k Aničce a hlídala jí teplotu, tak potřebuju zase chvilku spinkat :grinning:
19. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
To náš malý půjde taky brzo hají...je nějakej divnej.M2l dneska taky zvýšenou teplotu.V prcce měl 38,tusíš normoš 37,5 :unamused:
19. črc 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
čuste buste
celebtration super
umím cosik řecky a v říju jdem na řecké slavnosti..naučím se konečně ty jejich tance :grinning:
dala jsem si 2x2dcl řeckého vína a bylo moooc dobré a mám v kuli
nahřívám vodu na koupando
gpjgy je na ťofku spala jen hodinu
19. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Jé Luci,ty ses měla fajnéé :dizzy_face:
19. črc 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
já chci taky :grinning:

Kači, tak snad bude Davídek ok, možná žuby :wink:

Nám se konečně proříznul kousek stoličky, ale než vyleze celá, je ještě dlouhá cesta :grinning:
19. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
už před spaním teplotku neměl....jo a už tam to černé nemá a zoubek skoro venku :wink:
19. črc 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,tak jdu objasnit kolizi :wink:
19. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky JAni.To ej dobře,že jste v pořádku
19. črc 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Předně musím říct,že to byla moje chyba,bo jsem splašená jak koza.
Jeli jsme s Ninkou a Veru naproti taťkovi do práce.Jelijsme trolejbusem,vedro jak sfiňa.Počkalajsem si hezky na nízkopodlažňák,nastoupila s holkama a jela.Poslala jsem Ninku,aby mi z karty vyzvedla lístky a ona ta sfiňa nefungovala,tak jsem začala lovit v peněžence drobné,aby mohla ninka koupit lístky u řidiče a už jsem byla vytočená,bo to vybočilo z mého plánu.Jak bylo vedro,tak mi bylo blbě,chcal ze mě pot,tak před výstupem jsem se ještě napila,aby to se mnou někde nešlehlo a řekla Nince,ať zmačkne tlačítko,že budeme vystupovat s kočárkem.Ten trotl mi najel strašně daleko a já se pokoušela nějak vystoupit.Jenže se mi mezi tou mezerou vzpříčili kolečka od kočárku a já letěla přes.Snažila jsem se v letu nějak vyhnout v pravo,abych Veru nerozmačkla.No,ale stejně jsem jí zmačkla.Měla dost veliký štěstí,že byla připoutaná,chudák tam visela a kočár na ní.Když jsem jí vyndali,tekla jí z pusy krev a začala panika.Lidi začali šíleně řvát na řidiče,bo ten se vůbec nezajímal,že se něco stalo.Popadla jsem jí a mazala do nejbližší nemocnice.Pak nás převezla houkajíci sanitka na dětskou kliniku.Jše se jevilo tak nějak normál,veru se nejspíš ťukla o madlo,ale nechali si nás na pozorování a důkladně proklepli.Veru je v poho,já jsem samá modřina,ale dobrý.No,to jsem ale blbec :angry:
19. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kači opravdu to nejde moc vidět, počkám si na foťáček :wink:
Luci závidění hodné :dizzy_face:
Jani už jsme tu všechny děsně nedočkavé co se vlastně stalo :confused:

Jinak dnes jsme blbla s A´dulkou a on na mě koukal a začal cvakat zubama, tak na něj čučím, čím to na mě jako cvaká?! Předníma se nedotýkal :confused: ! Tak mi to nedalo a šáhla jsem mu do pusinky a on má z části venku 2 stoličky proti sobě :astonished: ani jsem o tom nevěděla :sweat_smile: . to mu pořád hlídám tu na druhé straně a dvojku horní a ty se zasekly :grinning: :confused:
19. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ježiši Janičko!!!!!! Halvně že to je už dobrý!!! :dizzy_face: Jsem to četla jedním dechem!!! To se mohlo stát komukoliv! Ve vině je i řidič, to musel bejt ale debil :angry: :angry: :angry:
19. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jani,tak hlavně,že jste v pořádku :wink: ale věřím,že to muselo být hrozné :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
To se může stát jen mě,já mám teď pořád nějaké kolize.Dnes jsem rozlila fritku s teplým olejem,samo,že na sebe.Ještě,že nebyl horký.Tony mě hned zastříkal pantenolem.Ještě,že to nebylo horký :angry:
Já nám dost nízký tlak a taky na pytel piju a teď mě prostě smůla neopouští.
19. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Já jsem si nejdřív myslela, že jste jely autem :confused:
19. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.