• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jani tak kafe s kofeinem :confused:
19. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Náš malý umí nádherně fňukat,vždy ohrne spodní ret,zamračí se a natahuje..nerozbrečí se,jen prostě natahuje a zkouší potvůrka malá
19. črc 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
To zase přejde uvidíš! :wink: Někdy se prostě daří no :unamused:
19. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jani já mám taky níkzý tlak,kdysi jsem měla i prášky když bylo nejhůř,teď sjem pořád unavená,tak se bojím,abych enbyla chudokravná :unamused:
19. črc 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Danuš,já neřídím :wink:
Ale ležet na té dětké klinice ještě chvíli,tak mi hráblo.Když tam člověk vidí ty dětičky po úrazech :confounded: ,děti se v pláči střídají,ani malinko se jim nedivím :confounded:
Byl tam chlapeček o 4 dny maldší než Veru na dýchacích přístrojích,,vždy když jsem kolem prošla,rozbrečela jsem se a šla dát Veru pusu.To bych asi nepřežila,takhle jí vidět
19. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
19. črc 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
JAni chápu tě..občas kouknu do diskuze Umřelo mi dítě a do alb těch holčina vždy řvu jak malé děcko...ježiš jak já jsem vděčná za to že Davídek je zdravý
19. črc 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem taky moc ráda,že to dopadlo nakonec dobře,ale vypadalo to hrůzostrašně.Veru má proťuklé fakt uplně vše.Já nevím proč,ale když zapnou na sanitě houkačku,tak se mi udělá tak úzko,že začnu bezdůvodně řvát.Veru se lekla a strašně plakala.Obdivuju lidi,kteří mají ten dar,lidem zachraňovat životy,já to vidět,tak jsem hotova a brečím.Vzpomněla jsem si na Luci :wink:
Kači,už se ti to začíná krásně rýsovat,budeš nini :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jani úplně tě chápu,já bych ybla taky vyhukaná a vystresová a řvala ybch ještě víc než malej
19. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
No a jinak,jak jsem se těšila na simíky,tak mi nejdou,bo můj pičítač to nezvládá :angry: ,budu ho muset vylepšit a koupit mu nějaké vnitřnosti,ale až zajistím někoho,kdo mi řekne,co budu potřebovat a pak se pustím do "tokání se simíkama atd" :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
kači on to byl takový šok,že jsem si nemohla ani vzpomenout,jak se jmenuju.Ani mě nic hned nebolelo,asi až po 6hodinách to začalo.měla jsem pocit,že mě přejel traktor.
19. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
No vidíš JAni to mi připomíná..hele Reni nevypálila bys mi Simíky a nevzala bys mi je ve středu :wink:

Se od nich pak nehnu
19. črc 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
To věřím,já si to snad ani nedokážu představit.A co Ninka?Ta musela být taky vyplašená
19. črc 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Kači taky tam občas kuknu a děkuju za mého zdravého a živého miláčka!!!!!
Krásně se ti to rýsuje - ten dort jsem ještě neviděla, to je marcipán? Je skvostnej!!! A ty svíčky se mi taky líbí, kam na ně půjdeš? šaty nádhera sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
:wink: Rada k instlaci, nejprve zkopírovat cdčka na penvý disk do pc a pak, rozbalit v RARu a rak začít s instalací, včera jsem byla u toho když Romča navigoval Licinku a i na mě je to dost sožité, kdyžtak mi písněte a Romča vám pomůže :wink:
19. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ninka byla super.Byla taky pěkně vyplesklá,ale pomáhala jak mohla.Pak zavolala Tonymu a on za náma přijel.Když jsem nebyla doma,starala se o zvířátka a taky trochu o domacnost,byla fakt super
19. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jani zplať pán bůh že to tak dopadlo a dej za nás Verunce i Nince pusinu, jste holky statečný :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jedna dobrá zpráva dne - dnes se mé sestřenci narodil chlapeček Michálek 3500g a 50cm :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Já jsem to nechala nainstalovat šváru,Když jsem viděla,co všechno s tím dělá,tak jsem si říkala,že bych byla uplně ztracená.Zkoušel i instalovat simíky 2,bo tu on měl a taky nešla.No budu muset obnovit staré střeva našeho klumpu :wink: ,hrozně mě to mrzelo.
19. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
DAni,mají je v Ikei :wink: A dort chci jen v jiných barvičkách a nahoru asi postavičky..jen musím sehnat šikovnou cukrářku,ale už mám jendu vyhlídlou v Brně,tak jí zítra písnu jestli yb to zvládla :wink:

JAni tak to ej super,že byla tak šikovná
19. črc 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Kači ještě technická - vy jste židé? že to máte v sinagoze?
19. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
NO to si děláš prdel!!! Jsem tam ve čtvrtek byla a neviděla jsem je :astonished: :angry:
19. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Danuš vyřídím :wink: ,Michálkovi přei moc zdravíčka,bo to je důležité
Událo se něco mimiřádného,když jsem se povalovala v nemocnici?
19. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dani nejsme,ona je odsvěcená :wink: JSou tma koncerty,výstavy a tak :wink:

Já mám naštěstí pro instalace střevo po taťkovi..si s tím pohraju popřípadě s epoptám...a nepotřebuje to virtuálni disky nbeo crack nebo tak?
19. črc 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Kači oboje - virtuální disk Daemon ten je na cd a číslo crackuje tam taky :wink:
Takto jo, už jsem si myslelaa že mi něco uniklo :wink:
Jani díky, myslím, že nic důležitého, jen Lucidka už jsou doma
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dani mmntík,ti ej najdu an netu :wink:
19. črc 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Jako ty svíčky jsou fakt super,ale tenhle měsíc se nikam nepohrnu,je to fakt pro mě měsíc kritický.Taky řádně ujíždím na svíčkách a olejích do aromalamp.
U mě novotina,už mám drápky. :slight_smile: Zkusím zítra fotnout,mám klasiku....Francii,nejem moc na novotiny a vyzívavé barvy.v bílých koncích mám třpitky.....no a je to opět nezvyk.Mla už jsem je od Ninky 2 let,pak pauzu a od Ninky 9,zas jo a poslední 2 roky zas ne a teď jsem se opět vrátila :wink:
19. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
19. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
jj,to vím,písala jsem jí na mobil.
Tím,že se nikam nepohrnu,jsem myslela to,že Ikea nejblíž je v Praze :wink:
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
JAni kdyby jsi je moc chtěla,klidně koupím a pošlu :wink:
19. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.