• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky, on potřeboval dobré jídlo :wink: ty skleničky nejsou nic moc :wink:
14. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
já zítra budu dělat jahodové knedle s tvarohem a pozítří bude taky kuřátko s novýma brambůrkama :dizzy_face: a můžu oboje :grinning:
14. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
No super, že můžeš oboje :dizzy_face: :grinning: A jídlo je jeho...stačí mu suchý chleba, nebo se sýrem, piškoty...prostě cokoliv :sweat_smile: on... kojenec nenažranej...je jak popelnice :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Teď jsem ho musela douspat...probral se a békal, protože se zamotal do deky :sweat_smile: ale už zase spinušká :dizzy_face:
14. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
sem strašidlo mám zelenou masku na xichtě...kvetu jak jabloň..... :angry:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning:

Jdu se zhroutit...dobrou a ráno ahojky :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
brou marky a kde je simča????tu dlouho nebyla :frowning2:
14. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Simča odjela k rodičům/tatínkovi...myslím, jestli to nepletu, že je nějak nemocný, nebo po operaci...?? doufám, že neklamu :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
čau jsem tu :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
no hijec babucho kaj si???čekám fotos z dovči chci vidět :wink:
14. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
LUcinko a všichni mějte trpělivost do zítra, manžel zítra obhajuje, a já se před chvílí vrátila z Jeseníků. Dejte mi ještě den babulenky, je toho moc a moc.
A zítra prosím o držení všech palečků a prstíčků a všeho co máte, díky

a co tady nového? :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
okaj simi, že jsi to ty tak joooo :grinning:
no....nového renatka může kuřato, já kvetu jak jablon a mám squlou masku na xichtě, jiřa uklízí barák, marky je u rodičů asi na týden a lucid se někde fláká a fanuš taky :grinning:
14. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
naše prtě furt nespí a nevypadá na to :angry:
14. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Simi hojaaaaaa :dizzy_face: neboj, budeme držet všecičko :dizzy_face: a už jdu fakt spát :slight_smile: paaaaa
14. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
renat týjo kubaj j ďábel......není tak trochu hyperaktiv?????
14. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
hoja Simčo :grinning: si užíváš, ty se máš, furt se někde dovoluješ

jen pro doplnění Lucinky výčtu, Aničce dám brzo na zadek a bude tu veselo :grinning:
14. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
takže vše ve starých kolejích :grinning: :grinning: :grinning:

a díky za trpělivost :wink:

ahoj Reni - naše mládě spí od půl osmé nádhera, :dizzy_face: :dizzy_face: čekala jsem že po dovče nastane problém s uspavaním ale jak viděla svojí postýlku a regiment dudlíků hodila na mě bok a chrápe jako vždycky, takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luci, on je permanent aktiv, tak asi bude i hyper :grinning: ale to asi zase nee, on je takový kliďas i když divoch, takový pohodář, sedět v kočáře mu nevadí :wink:
14. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
simi nten regiment dudlíků se tu chlamu...úplně ji vidím jako na pohajdě 10 dudlů a je hotovo závislák malý, to by chtělo dort ve tvaru dudlíku... :grinning:
14. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Tak já se musím pochlubit, že jsem naspala na skype nahoru rodičům a maminka už mi sem dolů nese jídlo :sweat_smile: tak spát ještě nepůjdu :grinning:
14. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
juj kočár to už mi poslední dobou mládě moc nechce sedět,naštěstí dostala poděděnou tříkolu na tyči tak drandíme s tím mladá u toho dělá brrrrrrrrrrrrrrrm a je happy :grinning: :grinning:

Luci - jj. doma to vypadá přesně jak na pohajdě :grinning: :grinning: s dneska aby to nebylo pižďuchovi líto, že včera nic nedostala z pouti koupila jsem jí dudla - lízátko :grinning: :grinning: závisláček můj milovanej :dizzy_face: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
dudlajda :grinning: hlavně že je spokojená :dizzy_face: můj bratránek měl dudle do 4 let, v každé ruce jednoho a jednoho v puse :grinning: a teď je mistr republiky v kanoistice, tak z toho určitě vyroste :wink:
14. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
tříkolku tyčovku máme taky po Aničce, ale ještě nejezdil, prdí tam kolečka, když se s nima nešlape a mě to sejří :angry:
14. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
já se jdu pokusit uspat toho draka, řádí v pokojíčku na skluzavce a řehtá se na celé kolo :angry:
14. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Marky, ty máš ale komfort :grinning:
14. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
dudlajda.... :grinning: :grinning: :grinning: renat to je super...něco jako gojgy :grinning:
14. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holjky SImi :wink:

Fotoečky z oslavy určo dodám,ale byla to jen pidi oslavička.Větší bude za týden a další na začátku července :wink:

JInak jsme byli v restauraci a malý měl objednáné vlastní jídlo :slight_smile: Lívanečky z banánovým pyré :dizzy_face: Jiank dortík so jsem mu udělal mu chutnal,ale hafec zbylo,tak má svačiny na několik dní :grinning:

JInak mě dítě spí už od 6,byl chudáček za celý den unavený,jak vůbec enspal.

JIank máme nvou sedačku a konferenční stolek a paráda :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
no a kačka slaví...úplně mi to včilek vypadlo, takže doinformuju..a marťa nefim kde je.....
14. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Tak jsem to snědla a fakt už jdu spát...dobrou a ráno nástup :wink:
14. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak brou marky
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.