• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
pa pa Dani a dobrou s kobrou, dejte si za mě repete, i když já určitě zase počkám na Jirku a pak si to o půl druhé ráno rozdáme, včera bylo půl třetí ráno, když jsme cvičili :grinning:
23. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
teda ty máš elánu!!!!!!!! Kdy spíš? :grinning: :confused:
Krásné sny
23. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
já ti ani nevím, včera jsem usnula kolem 3 hodiny a malý se vzbudil před sedmou a tak to jedu od pondělka :sweat_smile: když je Jirka doma, tak chodím spát kolem 1 :grinning:
23. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
vypadl digitální signál po pořádném blesku, že uhodilo do vysílače? :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
bože, ta voda se tak pomalu napouští :angry: mám ráda plnou vanu a to teda fakt trvá :astonished:
23. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
hojec kecalky
já odpadla jak mimino.....
ani jsem neiděla pol.akademii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo sajgon u nás byl kolem půlnoci a hany nebyl doma šel na pivo a mobil samonechal tu, že..no chlap...ale až se to uklidnilo tak došel...ted tu větrám ten pivní odér :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a valíme na palvčo...ai se poseru :grinning:
a máte to komplet
co ta marky????
24. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
no ženy vy máte docházku teda
24. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
hááá furt nikdo jo?
24. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
No Marky furt ništ, asi jí napíšu sms :wink:

Já tu mohla čumákovat s tebou, ale ještě jsem Kubu překecala, zvbudila nás motorová pila asi likvidovali následky větru :wink:
24. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ahááá já za chvilu posnídám a jdem se topiti :grinning:
poo musím do papírnictví pro barevné papíry a motouz a ozdobné kolíčky, budu dělat ten nápis Sárince....
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Luci to bude oslava jak má být :dizzy_face: musím nám všechno nafotit, my budeme slavit s váma, obě děti mají svátek, zítra a pozítří :grinning:
24. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
teď jsem jim musela chystat snídani, šůstali jsme turkyň :grinning:
24. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
no a už se 12 kousků vaří, já si uvařila cafo, ještě si musím dát léčky :astonished:
24. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno!!! :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
jé marky vlastně je Kubíka a aničky..no jo..takže paříme pospolu :grinning: :grinning: :grinning:
hpoja fanuš
iž idem se oblíkat
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak se nám neutopte cholky :wink: :grinning:
24. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Jéžiž REni bych si tak dala kukuřici!!! Jenže s těma mejma robnátkama bych jí nemohla ani řádně okousat :frowning2:
24. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Dani, tak by sis ji vyloupala nebo ořezala, tak to naši dělali nám, když nám padali zuby :grinning:
24. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
já furt vybírám pokojíček, tak jsem se zasekla :grinning: kdybych měla řidičák, už jsem mohla frčet do brna ho vybírat, takhle je mi jasné, že tam Jirku nedostanu :frowning2:

ještě ho musím dostat do obi a to zase bude a na co nám to bude, vážně to potřebujeme? Bože, to jsou pak nákupy k vzteku :angry:
24. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
potřebovala bych nějaký takový typ, kde je hodně úložného prostoru, jako tady :grinning: http://www.sconto.cz/cz/produkty/detske-pokoje/jakub
24. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
AHojky holky,

tak u nás včera tkay bouřka jak kráva.PRvní várka jen trochu,ale pak se to rozjelo pořádně.Docela hafec vody. :confused: JInak malého to naštěstí nevzbudilo :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
náš malý se krmí kukuřicí :grinning:

hoja Kači :wink: budu muset jet nakoupit, dneska bude bramborový guláš a chybí mi do něj uzenina :wink:
24. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Kači nechceš si zvařit trnky? :grinning:
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Já to neumím :grinning: ALe ala ybhc si i čerstvé :grinning:
24. črc 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
když nezapomenu, tak ti vezmu do zoo :grinning:
24. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Se s tím netahej :wink: S emůže pro to třeba stavit v neděli :wink:
24. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky soudružky.. hlásím se opet ze stanoviště u mé drahé mátinky.. dneska mám druhou směnu :grinning: zase s klukama, ondra byl ze vcera přehřáty, no hrůza, blindil, horečkoval no snad to bylo jenom v noci a bude dobře. jinak veču jsme stihly za 5minut 12 :grinning: ale bylo fajne..

LUci tu krizovatku mijite dnes a denne jedou se proste nejaký magor najde.. kor když máte dojezd na fakultku.. hlavně že se nic nestalo.. myslela jsem na tebe taky... no já osobně proti zvýšení decibelů u sirény v§bec nejsem.. páč když máš půštěné rádio, nebo je venku celkově črumec a rádio tak vidíš resp. slyšíš houkačku až tak 10 metrů od auta.. takže někdy tu sanitku fakt slyšet není a pak už je reakce velmi špatná :astonished: tak já jdu pomalu něco dělat kuknu asi odpoledne.. deticky si budou hrát hry tak od nich bude chvilku pokoj dneska moc ve nepujdou spise navecer... :wink:
24. črc 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
TAk sjem se dozvěděla,že moje sestřenka nepříjde n aobřad na svatbu.M8 cosi pracovní co nejde odložit :frowning2:
24. črc 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
kačí takhle dlouho dopředu se může stát tolika věcí .. to se fakt někdo má když ví co bude mít a práci v dubnu.. jedine pokud by nebylo zrovna 25. to je depéháčko... :sweat_smile: :grinning: to odložit fakt nejde jedine si ho vypracovat dříve.. :wink:
24. črc 2009 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.