• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci, hujajá už se to gojgulince blíží, bude velká slečna :dizzy_face:
25. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
k nám dneska odpo přijdou naši, tak taky budu gruntit, ale ještě musím uvařit svíčkovou :grinning:
25. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
musím udělat roládu se smetanovým krémem a borůvkama :wink:
25. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
no jo, tak zase samomluva :grinning:

včera jsme s Jirkou kapku na sebe zuřili :sweat_smile: asi po půl roce, uf, teď ještě spí, tak nějak jsme se zrovna i udobřili, ale furt to ve mě tak hryže :angry:
25. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
cholky no chyběli jste mi, ale teď vás tu budu otravovat často :grinning: :grinning:

lítala jsem ještě skoro týden u taťky v Jeseníkách. Byli jsme na koupálku, procházkovali a tak. Bylo to fajn.

Na fotečky Kryštůfka i všech ostatních se těším. :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni a máme stejnej oběd. taky máme svíčkovou :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Simi ty máš tatínka v Jeseníkách?
25. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
http://www.facebook.com/album.php?aid=2766&id=1779452398&l=8033621c04

Holky tady mám nové fota Kryštůfka...s novým golfáček a super oblečením a botičkami od tatínka, chtěl mamince udělat radost...fandíme spolu :grinning:
25. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Reni tím myslím mého tatínka, ne manžela ten je stále v Plzni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni -krásné fotečky - malej má nejen krásnej novej kočík ale i ta teplákovkou - ta je fakt boží a Kryštůfkovi moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Leni super,moc mu to sekne :grinning: a vypadá to, že se mu golfáč zamlouvá :wink:
25. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Simi i já tím myslím tvého tatínka :grinning:
25. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
u nás se opět snídají toustíky, děti se cpou, až se jim dělají boule za ušima :grinning:
25. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
JO Reni...je v něm spokojený
25. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Reni jj. taťka žije v Jeseníkách přímo ve kousek od Pradědu, taková malé městečko v lesích. Je to tam hezký, ale ne pro mladé - práce nikde žádná, takže mrtvej kraj. Ale s malou tam jezdím hrozně ráda, taťka má velkou zahradu, malá tam má houpajdu, písek bazén, a ten prostor na lítání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no prostě pro ní ráj

a přihod mi sem toustík, taky bych si dala

a co vy, už jste některá začala hubnout? já jsem prase rozežraný, prostě se neumím ovládat a leze mi váha zase nahoru... :angry: :angry: :angry:
25. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Simi, já jsem teď po jídle jak šílená, furt do sebe něco tlačím a jak píšeš, leze to nahoru, už mám oblečení úplně obeplé :confused: ale nedokážu si to jídelko odepřít :pensive:
25. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Simi to musí být fajn v těch jeseníkách, já tam byla na táboře, někde v celné, bylo tam fakt krásně, taky jsem byla přímo v lázních jeseník na 3 týdny, to už mě tak moc nebavilo :grinning:
25. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Kuba zase zápasí s Aničkou, hryže ji do ramena a leží na ní, minule jsem ho sundávala Aničce z hlavy, seděl si tam jak na bobku a nechtěl dolů :grinning:
25. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
ach jo, kuba zase kramaří, všechno je na zemi, polštářky, plenky, mezi tím autíčka :angry:
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
tak mám polovinu hotovo jedu pro kytičku pro gojgy a papír..zpoměla jsem jeden jediný..a tak musím noooo
25. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Reni - jak to tak čtu, tak Ti kubík vynahrazuje to, co jsi s Aničkou nezažila, co? je to pěknej Ďáblík :grinning: :grinning: :grinning:

no a s těma hadrama mi nemluv, taky mi to začíná být nějaké těsné :angry: :angry: jsem naštvaná sama na sebe, ale moc s tím nejsem schopná udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: chybí vůle

Luci - dobře pořiď a všechno pak nafoť ať vidíme jakou měla Gojgynka krásnou párty
25. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
No holky já aniž bych nějak zvlášť chtěla tak jsem zhubla 4 kila za dva týdny :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Leni neprovokuj :angry: :grinning:
25. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
já aniž bych nějak chtěla, tak jsem ty 4kg přibrala :grinning:
25. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
týjo leni krsštůfek je úplnej pumák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kočík suprácký...na no kawasaki je nejlepší :grinning:
holky idu nahlásím se poo až gojgy zaspí
25. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
No jo náš tatínek se bláznil, ale prý nemohl odolat :grinning:
25. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Hojky holky,

tak tady se pracuje o sto šest!KOnečně bude plot a holky budou na zahradě :grinning:

Ale radši byhc měla dneska klídek.NEní mi pořád nejlíp :unamused:
25. črc 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Kačí copak tě trápí?

my dnes užíváme rodinného klídku, manžel si hraje s Terinkou věže z kostek a blbnou tam a já mám po týdnu zase volnou chvilku bez holčičky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Simi nevím,už několik dní mi není nejlíp...buď viroza nebo tlak nebo nevím :unamused:

To máš dobrý,klídek pohodička :dizzy_face: r
25. črc 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
holky ta koza udělala sáře kytku o 4 gerberách mě mrdne a všimla jsem si toho až doma
25. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Luci a jakou měla mít?Se dává lichý počet,že?
25. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
no no rok jsem chtěla třeba do košíčku....a ona udělá 4 minigerbery a frezie, kombinace krásná, ale ten počet mě mrdne fakt......a leje jak cyp jinak bych se tam vrátila at tam jednu přidá
25. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.