• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holkýýýý dort je naprosto luxusní a za 300 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tývado já věděla že to bude nádheraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Luci tak s tou kytkou to fakt mohla vymyslet nějak jinak, ale třeba bude odpoledne líp a můžeš se tam ještě stavit

a dortík ti to aspoň vynahradil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Kubíčkům vše nej nej nej nej a posíláme s gojgynkou uslintaného hubana
25. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
no v sobotu maj jen dopo...prostě jednu šmyknu pryč nooooo
dortik vyfocen hodím do albika :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci ten je úžasný :dizzy_face: já bych ho hned ožrala :dizzy_face: :grinning: mňáááám, takové miluju :grinning: fakt nádherný

a gojgy jak dělá bordel je fakt krásná, ona je tak rozkošná :grinning: k sežrání :grinning:
25. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
no renat za tři kilča to je lidovka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akurát ty rohy mohly mít na konci kuličku jako tykadýlko noo...ale to nevaaaa
25. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
renat už to na mě jde a chce semii budlet...já bych ji narvala zpátky do bříška a prožila celý rok ještě jednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i když mi bývao ouvej
25. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Dobré poledne!

Vše nej, nej, nej k dnešnímu svátku všem Jakoubkům, Kubíčkům, Kubíkům a Jakubům!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
No nazdar Simouši!!!!!!!! Ty na chvilku ty couravý boty hoď do skříně, jo?! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Reni jak se povedly dortíky?

Luci no nádhera, nezbyde? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
fanuš kdyby jo pošlu ti :grinning:
jo čokoládovo vanilkovej.....bude i chutnat minule ten svatební nebyl vůbec šizenej....
25. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
renatko telku už jste dali nebo bude dána????
25. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
NO jo naši Kubíčci dnes slaví a my jim s Terinkou ještě ani nepopřály, takže vše nej nej k vašim dnešním svátečkům a sladkého pusana posíláme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dančo ahojky - no boty házím do skříně minimálně na týden, potřebuju se v klidu zregenerovat :grinning: :grinning:

jdu omrknout dortíček :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
NO teda dortíček je nádherný a za 300,- je to opravdu za lidovku :wink:

Teda mě příjde Gojgynka na poslední fotečce úplně jiná. Jak kdyby se z ní za poslední 2 měsíce stala malá slečna. Na Pohajdě mi přišla ještě sladky miminkovská a ňuchňací. A teď taková velká kukačka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
simí mě taky už to není mímo...ale batole teda za 31 hodin bude batole
myslím že si paní neučotvala práci ani energii a tak....ji úpošlu cafito po té mojí kolegyni z práce
25. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak po obídku si dávám kávičku, holky díky moc za přáníčka Kubíčkovi, dortíčky super, malý mu dal co proto, Anička snědla asi čtvrtku a pak se rozdávali dárečky, tak ani nedojedla dojídáme ještě pořád my s Jirkou a jsou dobré, musím se pochválit :grinning: jen jsem je nestihla vyfotit :astonished: leda bych vyfotila zbytky :grinning:

Luci, televizka už fachá, Anička je spokojená, večer po koupání zapadne do pokojíčku, pustím jí pohádku a ona si hraje a odpočívá. Pak jak pohádku skončí, tak ještě malou přečteme a jde spinkat, takže úspěch obrovský :grinning:

Luci jako dortička za výbornou cenu, jestli je i tak dobrá jako krásná, tak si ji snad z Ovi i objednám :grinning:
25. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo tak to je fajn........
o chuti poreferuju zítra......chjoooo já se tak těšim a netěšim no....
ted vám tu budud min dva dny békat a achat :sweat_smile: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci, já se dojímám každou chvíli, nedávno jsem se v břeclavi potkaje těhuli přistihla, jak toužím být ještě aspoň jednou těhule a vychtnat si ten pocit, kdy se to mimíško narodí, bože to je taková nádhera i když bolestná, ale nepřekonatelně krásná :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
jen achej a békaj, my si taky zaacháme :grinning:
25. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
no to je produkt ta moje věta :grinning:
25. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo renat to je přesně to co myslím.....ten pocit se nedá ani popsat i když čeština, je libozvučná, na tohle porstě nemá žádnej jakzyk
25. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
šla jsem se schválně zvážit, protože mám pupan jako ve 4 měsící a světe div se, po obědě a napitá mám 58,5 :grinning: to není tak hrozné :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
já kolikrát čučím, jak slovenština má trefné názvy, ale zrovna si na žádný výraz nevzpomenu :grinning:

já vypiju cafo a musím gruntovat a upéct tu roládu, přijdou naši dětem přát ke svátku :grinning: jsem zvědavá, jestli jim popřeje i tchyně, zatím chtěla jen po Jirkovi auto, ale už 3 týdny se o děti ani slůvkem nezavadila a to bydlí 3 minuty cesty od nás :angry:
25. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
jo renat tchýně to je koza no...co narobiš, se nezmění :confounded:
dala jsem si cafito pak vyrazíme ven
25. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak uz nás plot skoro hotový.Jeden pes zase zrhnul..no hledat ji enjdem..ale jinak pohodička :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čus berušky, jsme doma :dizzy_face:

U našich nebyl vůbec čas a když už byl čas, tak jsem si užívala klidu a na počítač nebyl čas :sweat_smile: :grinning: Ale super, pak dodám fota a něco málo dočtu. Jestli je něco důležitého, tak mi to prosím sdělte :grinning: dočíst vás je nad moje síly :grinning:
25. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
AHojky MArky,tak to je super,že jste si to užili :wink: Tady myslím nic zásadního.TEda aspoň mě nic nenapadá
25. črc 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Kači a co štěňata, budou? :grinning:

Tak tchyňka si musela přijít pro auto, Aničce dáreček přinesla a dobrý, nějaká knížka o počítání, moc se mi líbí a i její návštěva byla v pohodě, kdyby taková byla vždycky, bylo by to moc fajn, dobře jsme pokecali :grinning:

Kubíčkovi přinese dáreček zítra, nevěda, co mu koupit a zrovna nám došly kašičky, tak jsem jí řekla, ať koupí :grinning:
25. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Markétko :dizzy_face: co Romeo, zvládl to??? :grinning:
25. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdu uložit Kubu, pak koupel a pak budu asi relaxovat, tak se pro jistotu loučím, musím se i věnovat Jirkovi, cítí se jaksi opomíjený :grinning:
25. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky holky...přeji Kubíčkům vše nej k svátečku...
Luci ten dortík je opravdu fajnový...moc krásný
no já se tu možná zdržím, teda pokud tu nebudu sama
25. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.