• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak jdu taky buvinkat...zítra se snad ukážu :wink: všem přeji dobrou noc :wink:
25. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak mám hotovo
seznam napsaný
výzdoba nachystaná nádobí umyto......
no ráno valím do krámu nakoupit
chlebíčky budem dělat a jednohubky
25. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
kočky loučím se
jdu do vany
dnes naposedy jako máma kojenečka...
zítra už máma batolátka :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
bré ráno....no ženský......
26. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Aničce k svátku úpřejeme hodného bráchu, super pohajdy na nové TV a hodnou maminu a tatina jako dosud...jo a posíláme hubana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
včera u nás byla teta donesla gojgy alinus dudlem co se směje a bulí a tak...ted se snaží narvat do pusy dudyna :grinning:
26. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
tak ne do pusy, ale do oka :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Přejeme krásné ráno :slight_smile:

Po týdnu jsem se konečně vyspala :dizzy_face: u našich spal Adýs strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dneska mi to vynahradil :dizzy_face:

Přejeme gojgy všecičko nej a nej k 1.ročku :dizzy_face: :dizzy_face: A ať pěkně pozlobí mamču a taťku :grinning: :wink:

Taky přejeme Aničce všecičko nej a dodatečně všecičko nej Kubíčkům :dizzy_face: :dizzy_face: a všem hubánka :dizzy_face:
26. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
hoja marky děkujem
takže vychrupkaná jo? A co romeo, splnil úkoly????
26. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahojky, gratulantům vše nej .
Luci krásný fotky
26. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Je to až k nevíře, ale splnil :dizzy_face: :dizzy_face: Teda dva šalamounsky a na další potřebuje dalšé ruce, ale co mohl udělal :dizzy_face: :sweat_smile: zlato moje :dizzy_face: fakt super a navíc udělal i navíc, pořádně tu uklidil, vydrhnul kamna...prostě poklad :dizzy_face: :sweat_smile:

A vychrupkaná jsem...padli jsme ve 20:30, já s malým a v noci jen dva budíčky, jinak spinuškání bez přestávky :dizzy_face: to u našich jsem fakt byla co hodinu vzhůru a malej byl strašně neklidnej...no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chystáš oslavu?? malej včera dostal u našich dortík a foukali svíčku, fakt byla legrace a děsně ho to bavilo. Dostal penízky, chceme ho oočkovat a dárků si pořádně užije na vánoce, to už z toho bude mít i víc rozumu...teď je stejně ještě největší zábava narvat všechno do pusy :sweat_smile:
26. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Jo a nevím, kdy stáhnu ty fotky...Romča tu uklízel tak důkladně, že nevíme kde je kabel k foťáku :confounded: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
tak to je super tak to jsi ho pořádně pochválila :grinning:
26. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
To si piš...měl být i sexík, ale vytuhla jsem s malým :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
26. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
tomu neutečeš :grinning:
26. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Já nechci utíkat :grinning:

Jedeme nakoupit, zatím paaa
26. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
My jsi tu ted užíváme pout. Tak jsme byli v pátek na zábavě a včera na discu. Ted pojedu pro děti až víc otevřu oči :grinning:
26. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
marky teda no jo to po šlalmounsku taky znám...tak je fajn že něco udělal, vy jse si odpočinuli od sebe a to těšení je fajn co.....
já za chvíli povalím do obchodu na nákup...ale počkám na hanyho až se vzbudí.....
marti děkujeme za gratulaci...a co vy už voda opadla????
26. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
voda opadla a je to síla, ale jdeme dál
26. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
jj chápu
je to hnus tohleto...hlavně že se nikomu nic nestalo
26. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Gojgulenko naše krásná, všecičko nej nej nej na světě, zdravíčko, štěstíčko, nejhodnější lidičky kolem sebe a pořád tak hodné a milující rodiče, maminka s tatínkem by ti modré z nebe snesli :dizzy_face: tak krásné narozeninky :grinning:

taktéž děkuji všem za gratulaci a Marky, konečně jsi zase doma mezi náma :grinning:

No a konečně se taky ukázala Marťa, Marti pošli něco dobrého z poutě :grinning:

Marky a nemáš na noťasu nebo na počítači čtečku karet xD??? Já vždycky jen vytáhnu kartu a strčím do otvoru a mám fotky v počítači :grinning:

Jinak mám cafo, tož sem kočky :grinning:

Jo a u nás včera bylo a bylo to moc fajn :grinning:
26. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
sem ttuuuu
renat děkuji ož se mi chce bueti noooooo to bude celej den takto.....
26. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
holky, závidím vám, že máte jít kam do obchodu, já tu včera měla naše a tchyni a všecičko se zbaštilo :astonished: tak jsem musela dětem uvařit krupicovou kašičku, Kuba už ji vyžahl, Änička zatím nedostala hlad :grinning: No a k obědu bude kuře
A dáš jsi kachnu či koláčky. Holky nestíhám net
lucenek • 1d • 26. červenec 2008 v 15:21

tak píšu je to mezec co 10,13 minut já teda pojedu ale eště ječas ale ku.va bolí to jak sviňa....

lucenek • 1d • 26. červenec 2008 v 15:38

holky pááá jedem
26. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Jen si pobul matko, my se tak včera bavili o dětech a došli jsme k názoru, že nás asi čeká ještě jedno mimi :sweat_smile: mě už to zase bere a Jirka by měl taky zajem, jen teda nevím, ještě to musím promyslet, nechci být stará matka :confused: a třeba 37 už je moc, tak do 35let :confused:
renat ti pošlu chlebíčky a Sacher dortík tak jdi do koupelny
Luci, tak teď řvu s tebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: božíčku to je krásné :dizzy_face: já leda bych si našla návod na rajskou :grinning:
26. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
chlebíčky sem :grinning:
26. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
jo to třetíti závidím...fakt je to super mít krásné dětičky.....
jdu dál hledat a kopírovat..nemám to celé a ty staré diskuze mažou...tak at mi to neutečeeeeeee
26. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.