• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no právě, moje rajská už beztak utekla :grinning:
26. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
to tak hledáte :grinning:
26. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
jo a jedniču nemůžu najít sakraaaa
26. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
musím pochválit Aničku, už umí spočítat kolik je na kostce ťupiček a zvládne to až do 15 :grinning: taky spočítá kolik 2+3 na prstech nebo na obrázku a podobné příklady :grinning:
26. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
dobré ránko,

vše nej nej k 1. ročku naší velké malé slečně Sárince, krásné první krůčky, batolení, zážitky z prozkoumávání okolního světa, málo pádů a bebíček a spoustu radosti a zdravíčka přejeme a sladkou pusinku s TErinkou posíláme - takže Sárinko vše nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásně si svůj velký den užij.

jdu vás trošku dočíst :wink:
26. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
teda holky tady je to dneska dojáček, asi budu bulet s vámi. Když si vzpomínám na vlastní porod, taky mi u toho zvlhne vždycky oko.

Aničko taky vše nej k dnešnímu svátečku a ať jsi stále tak krásná a usměvavá holčička, s dráčkem v srdíčku

a na mě to těhulkování taky leze čím dál víc. Nějak začínám čím dál víc toužit po druhém. Ještě že beru antiko, jinak už by jsme to s manžou brali asi na ostro :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Tak jsme doma :slight_smile: Koupili jsme kafo a rohlíčky a hezky se projeli :slight_smile:

Reni čtečku mám, o to nejde, Romča má i jeden kabel zapíchnutý v počítači, ale jeden pořád chybí :sweat_smile: Někde se objeví :grinning: :grinning: A taky jsem s vámi zase ráda :dizzy_face: i když ten můj neposeda mě teda koníkovat opět nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno!!!

GOJGYNKA slaví první rok, přejeme jí pevný krok. Správnou míru podrážky, ať pak řeže zatáčky. Bez úrazů, ran a pádů… ať má nad svým tělem vládu. K tomu úsměv na tváři, ať vždy krásně zazáří. Když se na ni podíváte, ať z ní radost všichni máte…. Krásné 1. narozeniny ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přejí Danča a Adík

Všem ANIČKÁM Hodně štěstí, zdravíčko, políbení na líčko, že Váš svátek dnes se slaví, proto přejem hodně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
holky nechte toho...já fakt ryčím když vás čtu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
faktickyyy
už chystám vařím vajca vše mám..jen ne alko..hany nechce aby se pilo, al epřijde vhodné si ťuknout aspon perlivcem
26. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci tak hlavně hodně foť a dokumentuj :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Luci taky se moc těším na fotky :dizzy_face: :wink:
26. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Achoj MArky, no slaáva, že už jsi doma, už jsi nám u chyběla :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
jj dokumentace povinná :grinning:

Dani máš střevo, básnické :grinning:

Já jdu kuchtit, kuře bude venku na grilu :grinning: měla bych skočit i pro prapriku a cuketu :wink:
26. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
vše néééééj malé slečně Hořínkovice :dizzy_face: Luci bulím tu s Tebou, jsem si vzpoměla, jak jsem loni každé ráno brouzdila červencovkama a čekala kdy už jako sakra porodíš a já měla před sebou ještě 2 měsíce... :slight_smile: takže si to dneska krásně užijte, a nebeč furt jo? :sweat_smile:
26. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
(chtěla jsem napsat slečně Hořínkovic..)
26. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
:grinning: Nazdárek Rady, ty žiješ??? :grinning: že se ani neukážeš :wink:
26. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
hoja raduuuu děkuji za přání ženský vy mi fakt dáváte.......
se picnu za chvíli to vypukne....no.....ještě sprchec a trochu se nakreslit na ty fotky
26. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
anky žiju, ale chodím tady hrozně málo, tak tu ani nepíšu, ať pak nejsem "aut", páč moc nedočítám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale Aničce taky vše nej k svátku :dizzy_face: toho je dneska, teda....my jdem odpol poprvé s malým do ZOO, tak se těším :dizzy_face: holky, mějte se! a Lucka ať večír hodí fotky do alba!
26. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Tak jsem u Romči v PC zkoukla fotky od našich a super, povedly se :dizzy_face: tak jen najít ten kabel, zmenším a hodím :wink: nejdýl zítra :slight_smile:

Luci moc nebreč, když už se jdeš malovat :grinning:

Já před víc jak půl hodinkou uspala mladýho (zvyknul si spát v kočárku, tak je v kočárku na chodbě :sweat_smile: v posteli se mu nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a my si s Romeem udělali chvilku pro sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
radu tak krásnou prochajdu
marky tak se těším na fotenky já večer udělám nové album nooooo
a konečně jste si šukli co???? :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak vypoutovaná , projela jsem protivín 2x viděla masu lidí . Děti už máme doma a ve 2 nás čeká návštěva. :sweat_smile: já mám o zábavu postaráno
26. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak máme po výborném obídku, kuřátko na lávovém grilu a hranolečky :grinning: fakt bašta :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
malý chrupká v postýlce a pak půjdeme blahopřát babičce ke svátku :grinning:
26. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Tak mládě nerváček, právě jsem ho uspala v kočárku :sweat_smile: opět... velkej taky usíná a já tu budu dřepět jak magor, když to naše dítko nechce spát v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bych taky spala jak mimčo :dizzy_face: nu co už :sweat_smile: jsem máma, tak musím hold něco vydržet :sweat_smile:
26. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Jo a ani jsem se nepochlubila, že už máme prstýnky :dizzy_face: Až budou nabitý baterky, tak vyfotím :dizzy_face: Leštěná ocel, jsou super :dizzy_face: a já nadšená :dizzy_face: :sweat_smile: což je asi pochopitelné :sweat_smile: :grinning: v pátek dorazila výzdoba, ale je na poště, tak až zítra uvidím co a jak a taky bižuterii :dizzy_face: s mamčou jsme tomu daly nějakou štábní kulturu, tak už je dost hotové :slight_smile: a hodně toho taky zbylo na mamču :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile: hlavně jídlo a vše kolem něj a taky jsme tam zamluvili kytku, tak ještě předem ji objednat... no ale už ať je to za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
tak finitoooo
je tu neskutečnej brajgl a já vyflusláááááá
jo téma I kde rodím je smazána bohužel mám záznam jen do 20:28.....škodaaaaaa
ale neva no
jdu stáhnout fotky a udělat vám albíčko..určitě se těšíte.......
bordel počká
26. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
tak album hotovooooo
26. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Luci, ta gojgy úderem roku vyspěla :astonished: :dizzy_face: to je ženská krásná, ty mrcásky jí tak sluší, ona je najednou tak velká :grinning: paráda, moc šikovná holčička, můžu na ní oči nechat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty šatičky jí tak sluší, fakt nádhera

to byla teda mega párty, jste si užili, co? :grinning: Už spinká berunka malunká???
26. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Marky, teda tak super, pak je fotni, určitě jsou krásné :slight_smile: hele, ale dávali ve zprávách, že když má někdo tento prstýnek a pak třeba před operací mu nejde sundat, tak se na to volají hasiči a musí se to rozříznout nějakou rozbrušovačkou, protože to nejde přecvaknout jako zlato kleštěma :sweat_smile: tak pak bacha na to :grinning:
26. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
nám se vaří klásky, Kuba baští toustík, tatínek se zase někde toulá, a Kuba teda už půjde do hajan, je total off :zipper_mouth: :sweat_smile:
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.