• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
čagos marky....ha u nás vstávat tak jak vy tak jsem happy ale ten spánek a uléhání to bych zas nechtěla
27. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
Luci on je naštěstí večer hodnej, hraje si atd, ale přeci jen bych tsky radši, aby chodil dpát dřív, jenže to by i dřív vstával a to zase nechci :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
hele játo zoušela natáhnout spaní na 20h s tím, že mi jako bude o tu hodinu spát dýl....no máš rozum , vůbec prostě je to malá šichťačka :grinning: :grinning: :grinning: já v těhu tak vstávala než jsem si zvykla že nechodím do poráce
27. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Tak to mě nehrozí :grinning: já v těhu spala a spala :grinning: Ale malej spal včera 2x po hodině a to pak vstává dřív...no ale zase ten klid běhěm dne :dizzy_face: ...to asi i oželím to vstávání a budu vstávat o tu hodinku dřív :grinning:
27. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
ahojky holky... u nás se v noci békalo kubika asi trápí zuby.. ondra dneska ráno blindil, ale jenom štávy tak snad mu jenom neco nesedlo.. :frowning2: takže platí středa?? Ok já beru taky na vědomí a koukejte se holky dostavit :sweat_smile:
27. črc 2009 v 07:23  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky Jířo...snad budou klukánci brzy fit :wink: A tu středu si užijte a foťte a foťte :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
středa platí..já dnes poporím o oddálení očkování at mám sichr že jedu
27. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
luci taky jdem dneska na poradnu.. ale asi se k nám připojí tchyne :wink:
27. črc 2009 v 07:25  •  3 děti  • Odpověz
jo jiřo ty i s delegací jo...

marky ted ta hodinka je oká, je světlo ale v zimě to bude bag bag
27. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
no jo Luci ale možná si to rozmyslí.. :wink:
27. črc 2009 v 07:27  •  3 děti  • Odpověz
autor
Luci věřím, že až bude tma, tak bude spát dýl :wink: on i když je venku hnusně a tak "temno" tak spí mnohem dýl :sweat_smile: ale jak leze oskar, tak leze i Adýs :grinning: :grinning: :grinning:

N
27. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
My to uteklo :grinning: :grinning:

Nás čeká poradna 12.8. teď má dovču a chtěla nás vidět, když jsme byli u našich, tak jdeme až tak pozdě, ale ono nám nic neuteče. Stejně ns bude ďobat hexou, tak na to zase tak nespěchám :sweat_smile: broučka mýho :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
marky já bych tomu chtěla věřit, alke u nás je to fuk....
Adýs je oskárek :grinning: :grinning: :grinning: akorát zapadá trochu pozdějc no...si hraje chvíli na měsíčka :grinning:
27. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Luci asi tak nějak :grinning: :grinning: chce vidět všechno...když vylejzá oskar i když zapadá a když vychází měsíček :grinning: někdy docela nechápu, že mu stačí tak málo spánku :sweat_smile: já být mimčem, tak spím a spím :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
no ono prej kolem roku se to dětem zase nějak lomí s tím spánkem prej stačí už jeden...tak nevim no..ale určo budu bojovat za udržení poobědního spánku....to fakt potřebuju taky
27. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Malej právě ve vteřince nepozornosti (mé samozřejmě) zapnul Romčovi počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: aspoň si od něj pošlu ty fotky, páč kabel stále nikde a já ty fotky chci :sweat_smile:
27. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
pošli pošli :grinning:
sára pouští vše co hraje :grinning: :grinning: :grinning: máme tu hlučno :grinning:
27. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Luci my už většinou spíme jen jednou po obědě...občas ale vytuhne i před oběděm a to pak přijde na řadu ještě jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
novidíš tak vy už jste po zlomu...skoro.....
27. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
No já nechci žádný zlomy, já chci spáče :grinning: :grinning:

Byla jsem si odložit, kafe zabralo a teď se tu babrám s těma fotkama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám jich nějak moc :astonished: :zipper_mouth:
27. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
neva sem s tím
27. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
nu nic holky.. jirka je dneska na zabitíííí.. jdu si uvarit kafe a dát prát povlečení..tak zatím páá drahouškové
27. črc 2009 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
jak to jiřo????
my posnídlay za chvíli čeká gojgy chrupec a mě cafito a uklid
27. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky. U nás se vztává před 8 :grinning: .
Jen mám problém . V pátek na zábavě jsem moc řádila a ted mě bolí hlasivky , tak už 2 hny skřehotám a dneska už nemluvím vůbec. Tak děti neokřikuji.
Za chvilinku jdeme snídat
27. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
no marti tak kloktat :grinning:
27. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
A to Pavla chodí spát okolo 8 a po o spí 2 hodiny
27. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Tak fotky postahované, byl to porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu ukňouraný dítě, fakt super...musím je ještě zmenšit,ale to až později, doprala mi pračka tak mizíme na tu poštu, nebo mu zakroutím krčkem. Zatím paaaa
27. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
luci to jsem už zkoušela :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
ále je protivný a neodpovídá když se na neco ptám no to me dokáze fakt vytočit a hnedle po ránu..paltí se depeháčko, do toho má odnra horečky tak si to musí milostpán vyřídit, resp. zaplatit a podat ale to je pro nej moc složité tak se točí..zabít málo :angry:

no ondra tu semo tamo poletuje uvidíme co se z toho vyklube, stezuje si na krček.. :unamused:
27. črc 2009 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
já tež péru,, chybí mi prevlíknout ondrovu postýlku má tam nachystáno povlečení Tomáše tak už se těší :grinning:
27. črc 2009 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.