• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
luci to je teda divný s tou teplotou....a fakt vše vyčistili? to není možný......abys furt teplotovala
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
luci a nějaké fotenky by nebyly????
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Jo, všechny výsledky jsem měla v pořádku. Prý to může být tím, že se tělo vyrovnává s hormonálními změnami a reaguje na to zvýšenou teplotou - to mi říkal známý gynekolog. Mamčina známá měla prý zvýšenou teplotu ještě tři měsíce po porodu. :angry:
27. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Fotečky budou, akorát mi je musí choť zmenšit páč já to neumím :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
týjo takže to ani nekočárkuješ?????
to je lehké zmenšit.....klikneš na fotku pravým...otevřít v porgramu....malování....zobrazit....roztáhnout či zkosit....zadat tam ne 100% ale 50% a 50% a pak uložit jako a je to :wink:
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
marky dortík úžasnýýý ve středu rodíš co?????
27. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Právě že ani nekočárkuju, čumákuju jenom doma, páč jsem měla i antibiotika, tak na slunko jsem ani nelezla
27. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Lucidku - to je blbý v tomhle počasí sedět furt doma, co? ať už je brzo líp :wink:

Marky - fotečky z prázdnin u babičky - suprové a dortík musel být mňamozní vypadal moc dobře, hned bych si taky dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak malá sedí na nočníku a až tam něco vymyslí půjde chrupkat, hurá konečně chvilka klidu :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jo a přeju Sárušce a Adámkovi všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně zdravíčko a štěstíčko a posíláme s Aničkou pusinky.
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Simi, dost to leze na mozek, ale co nadělám, snad to bude brzo v pořádku. :frowning2:
27. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Lucidku , snad jo, zrovna je tak hezky, mohla by jsi kočárkovat o 106 a musíš být s malou doma :frowning2: :frowning2:

a není to třeba psychického původu ta teplota? manžel to měl loni takhle po operaci, taky už nevěděli co s ním a až časem se to srovnalo :unamused:
27. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jo já to tak taky nekdy mela.. jako by teplota ze nejakého traumatu, stresu, nebo šoku.. srovná se to ..dej si paralenek.. :wink:
jinak aholky Lucidoušku.. :grinning:
27. črc 2009 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky Jiřinko. Ta teplota není nijak závratná, max. 37,2 (oproti těm 40cítkám, co jsem měla v nemocnici, to jsou Kanáry), takže to nijak neřeším, jenom odpočívám.
27. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
juchů tak u nás už je klídek asi mládátko spinká, to je náááááááááádhera,

polívečka se vaří a já mám chvilku pro sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
tak u nás se spí, konečně

Lucidku achooooj!!! Ráda tě tu zase vidím!!!! Dodatečně vše jej Aničce :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
MArky, jako vaši maj super barák, teda zahradu!!! Maj to tam pěkné a hlavě to vypadá klidné místečko na odpočineka a relax!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: O dortu nemluvě, tyhle já zbožňuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky Lucidku :wink: Já mívala horečky z nalitých prsou.Jako bylo to šílený. :frowning2:

Tak snad ty bdueš brzo úplně fit
27. črc 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Danuško, moc děkujeme :slight_smile: Mně tu mrčí koš, asi bude za chvilku hlad, ale zatím se protahuje :grinning:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Kačí :slight_smile: No se to vsákne, teda doufám :wink:
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Lucidku ta ať je hlavně brzy fain a můžete s Aničkou kočárkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele, když tě tu mám, že už jsi něco tušila o pohlaví, když jsi vybírala barvu kočárku :wink:
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jé dyť vlastně i malá Anička měla včera svátek :dizzy_face:
holky kdy začít učit na nočník a jak????
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Luci zkoušej posazovat a když se povede, tak hooodně chválit, aby věděla že je šikulka :grinning: :dizzy_face: :wink:
27. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Luci - já malou posazovala na nočník od doby co pevně seděla. Takže od nějakých 9 -10 měsíců, dala jsem jí k tomu nějakou hračku a když se náhodou povedlo tak jsem chválila, chválila a chválila :wink:
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
U nás to teď třeba vypadá jak u blbců, když se povede, tak tleská celá rodina a malá s náma :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
u nás to ze záčátku vceku šlo, ale teď se mu tam nechce být, takho nenutím, abych mu to ještě nezprotivila ... alůe vůbec netuším, jek ho mám odplínkovat :astonished: :astonished: :astonished: za dopoledne mi vypil skoro 3/4 litru :confused: a to si určuje sám, příjde a řekne mi : TAČ, TAČ no nedej mu :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Danuško, barvu kočáru jsme měli vybranou už před třemi lety, tudíž to jsem ještě ani netušila :grinning:
27. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ahá a kdy se čůrá??? jako já nevim kdy čůrá do plíny.....
a simi my taky budem dělat obecenstvo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
nočník jsme kupovali se Símou zároveň, takže asi taky tak :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Juj, vy máte ale šikulínky :dizzy_face:
Lucidku tak jo.... těším se na fotečky :wink: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.