• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no ty tři teda dvě, meningokok a pneumokok, rotaviry a chřipka a takové ne
jo míry 74cm a 8610g, Kubík má 11400g :grinning:
27. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Vy jste huběňourci..my měli v roce 9440 a to s emi zdálo málo :grinning:
27. črc 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
jo gojgy je drobná noooo
27. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
No ej fakt,že je to holka,ty bývají dorbnější :wink:
27. črc 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
gojgy je akorát, to bohatě stačí :dizzy_face: Anička v jejím věku měla o 700g míň, jen byla o 6cm delší, tak si dokážeš představit, jaké house to bylo :grinning: ale spíš bych řekla, že ji sestra špatně změřila :grinning: Kubovi taky minule naměřila 84 a když ho změřím doma, tak teď po 3 měsících má 83 :grinning:
Jo a na očkování by jsme měli jít zítra, ale prdím na to, půjdeme příští týden, aby ještě do zoo neměl horečky :astonished: :grinning:
27. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
no a v obi prd a dva ořechy :angry:
27. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
ahojyk hlásím se taky.. jak napíslala luci tak kubik 11,4kg a měří podle sestry 83 ale me se zdálo skoro 85 no ale budš :sweat_smile: to už zase není tak důležité..

jo a mladej dneska poprvé ryčel taky a to mu nic nikdo nedělal..jo starší má zánet nosohltanu ale takový začínající.. to podchytíme.. :grinning:

sáruška je fakt kočenka s čulíčkama :grinning:
27. črc 2009 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz
Jiři v takovém počasí vůbec není divu, že to chytil, podchyťte to :grinning:
27. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
jiřo já mysella, že očkujete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ten kravál tam....
27. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
jo to ti věřím..taky jsem čučela malý se nechtěl nechat ani poslechnout... :sweat_smile: :grinning: no už mu jaksi trklo ze je to bílý plášt jinak býval hodnoučky...ale co.. :grinning:
27. črc 2009 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz
Jiři u nás taky vždycky he he ha ha nějaká paní, ani očkování nikdy nepostřehnul a teď co byl naposled, tak jsem ho musela držet, aby mi nezdrhnul, když si ho chtěla poslechnout :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Jo to ym se doktorek taky bojíme,ale to máme z toho cvičení :frowning2:
27. črc 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás už se spinká a je klid. Poklidila jsem ten bordel, co tu nadělal, udělala kafo a až ho dopiju, tak padnu. Navíc to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli jsme se dneska projít a půlku cesty mi držkoval, svítilo mu do očí...no hnus...že bych se na nějakou procházku nevy.... :angry: :rolling_eyes:

Jo a dneska mě mlaďas ve slybý chvilce nechal prohlídnout mu pusinku a lezou mu 2 stoličky najednou, vedle sebe. Jednu má rudou bouli a druhou má tu krvavou podlitinu a nateklý, jak tu někdo taky měl. Tak proto je zase na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem si to myslela, zase sliní jak bernardýn a ruku věčně narvanou uvnitř, ale nic jsem neviděla, to až bližším zkoumáním :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
chojky, tak u nás už se hajá, ani jsem nečekala že to bude taková rychlovka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marky - no jo když rostou zubiska, děti i rodiče jsou na odpis, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a cože mladej už hajá? :confused:
27. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
LUci - holky jsou na tom stejně, my měli v roce 8750 g a 74 cm :wink: a jaká je z TErky dneska kejtička. Má kolem 10 kg možná lehce nad :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Simi on spinkal 9:50-10:30 a pak 13:30-14:30...takže už byl nejvyšší čas :sweat_smile: a navíc byl fakt hustě ukňučenej, takže kdyby neusnul dobrovolně, asi bych mu drasticky pomohla :angry: :grinning: Ale uvidíme, jestli to bude až "do rána" nebo si hodí ještě budíček :confounded:
27. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
u nás už se taky hajá :dizzy_face: dneska to vypada na pokňafáníčko na netu.. :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
autor
Simi kejtička a má lehce nad 10kg?? :sweat_smile: tak to nevím, co jsme my...určo máme víc jak lehce nad 11kg a to nám je o pár měsíců míň :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
No Marky - snad mu to vydrží ať si dáchneš i ty :wink: ono i to vedro unaví, tak třeba to taky pomůže :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiří - no když Terinka usla, tak už na mě doma opravdu nikdo nepromluví, jste moje spása :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
market no u vás je to jaksi no coment :grinning: :sweat_smile:

tak zitra se vypravím ráno na plynárny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz
autor
To počasí bylo dneska hnus...to vedro je na padnutí...snad zítra bude líp, jestli teda nekecali :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky teď mi nad hlavou proletěl vzduchovej balon :confused: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Jířo :grinning: :grinning: :grinning:

Leni to muselo být super :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
No to jo nevěřila jsem vlastním očím ...sedím na balkoně a lakuju nehty a vtom balon...no mazec
27. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
hmm u nás se mi zdálo že bylo fajne.. zase tak veliké horko nebylo :wink: aspon pro me :grinning:
27. črc 2009 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
Marky - TErka byla vždycky drobínek a teď je plnější než dřív tak jí říkám kejtička :grinning: :grinning: a s váma jsem se dávno přestala srovnávat :grinning: :grinning: to nemělo smysl, už když vy jste měli půl roku :grinning:

Leni - tak mě tu nad hlavou proletí max letadlo - a ještě nějaké práškovací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
me nad hlavou proletí taky max letadlo ale jistejsi jsou holubi :grinning:
27. črc 2009 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz
autor
Mě tu proletí taky max nějaký éro či helikopotvora :grinning:

Simi je fakt, že my nějak bortíme tabulky :grinning:
27. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
no žaná haluza to asi nebyla, protože teď za mnou byl manža a ptal se jestli jsem ho viděla a to je v pracovně na druhé straně domu
27. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Leni tak haluza žádná :grinning: i když nevím, kolik bys toho laku musela načichat, aby to haluza byla :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.