• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak svíčkovou jsem vařila v pátek, taky Pavlovi pro radost. A chválil jí skoro celej víkend, dokud v hrnci nevyschla :grinning:

Kačí - šatečky jsou nááááááááááááááááááádherné :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kači jsou krásné, ale uchcávám z té tomboly :grinning:
27. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
kačí šatenky krásný mooc moje krevní skupina..a ty sji vysoká můžeš si vlečku dovolit, my trpajzlíci nee
kuva jdu t¨se podívat na nortona
27. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci projeď to :wink:
27. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ty Luci já asi fakt pojedu v crosíkách :confused: , nenapadá mě totiž jiná obuv :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
už to tu vonííííí :sunglasses:
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dani neám,jsem si je nezkoušela...asi to risknu a objendám z ebay.Korezové mi sluší a tak co :wink:

Reni ta tombola je supr,že?

Jsme ráda,že s ešatenky líbí...já jsem z nich mega nadšená..tkaže pokud nenajdu hezčí,tak vyhrály,ale u těhle jsem si konečně řekla,že tohle je konečně ono :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Dani taqky mi to tu voní...peču kuře na zítra pro Toma :wink:
27. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
valím dobrou
27. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobrou Simi ráno :wink:
27. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
no nic, já jdu taky hodit sprchu ... ještě to nechám chvilku péct a pak to nechám dojít :wink:
27. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jnak zapomněla jsem - Luci gojgynka má myslím super váhu :wink: , kdyby měla 11kg jako Adík (markétky- nic proti :wink:) tak by to nebylo u holčičky pěkné :wink: a JIři Kubíček je kus chlapa :wink: Na rok a půl slušné míry :wink: ten se neztratí :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky tak jsem krom hrozby z 9:20h dnes nenašla..nějaký neoprávěný přístup k datům.....jinak jsem defragmentovala, vyčistila, vysypala koš, znova prověřila nortonem, tož nevim jinak no....
jdu chrupkat ráno na 10h jdem na focendo.....
dobrou s kobrou
27. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lobrou Luci i já jdu :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
tož ráno v 7 at jste tu :grinning:
27. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
no kde ste???
28. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
to je docházka...
těšíte se na zítra???? :grinning:
28. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
těd jsem měla 27772 příspěvek.....už mám 8 na konci :grinning:
28. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: U nás noc v pohodě, konečně se dostává do normálu. Občas se zavrtí, ale to je klídek. :slight_smile: Za chvíli pofrčíme do města, podívat se na nějaký oblek pro velkýho (spíš pozjistit ceny) a na něco pro malýho...nějak se nám to blíží :sweat_smile:
28. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
jo marky kvapem kvapem co....
my na 10 jdem se fotit....no snad bude mít náladu
28. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Určo bude a budou krásný fotečky :dizzy_face: kdy je pak budeš mít?? za jak dlouho??

A nám se to fakt děsně blíží :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Jo a včera jsem četla, že ti klekal počítač. Luci, ani sebelepší antivirák ti nezaručí, že ti do systému nevleze vir, tak na to bacha. Dokážou udělat pěknou paseku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
marky no nevím co to bylo, ale dělala jsem v HP foto fotky...stahovala do složky a odtud kopírovala na CD a měla jsem jich asi 200 a cca po 50 fotkách mi to celé zmizlo ten program z obrazovky , co jsem uložila se uložilo ale musela jsem znova projíždět cca 2000fotek a odklikávat které chci dát do té složky no na palici.....
po tom čištění jede rychlejic..dělala jsem i derfragmentaci disku tak snad no.....nevim co to bylo.....
marky fotky nevím za jak dlouho nsad do týdne.....no uvidíme
28. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
marky a jak na to přijdu kde je en vir????nebo teda bude to někde napsaný???? :sweat_smile: ptám se jak blb no....
28. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
No když se ti udělá antivirový test, tak pokud tam je, napíše ti kde se nachází, ale běžný antivirák ti ho najde a buď smaž, nebo vrazí do sejfu...občas se stane, že to do kompu vleze nějaký "drsnější" vir, ale to bys poznala, že by ti to bordel dělalo pořád a na to jsou pak jiné programy, ale to se u nás na běžných počítačích stává jen zřídka. Ale ber to tak, že mě antivir hlásí varování, i když vlezu na rajce.net takže takhle....nikdy nevíš, kde ti co přileze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
ahá no já měla včera nějakou hrozbu odkud to nepsalo jen čas a co to chtělo udělat a co ten antivir s tím udělal..takže já na tom nortonovi nevím, která adresa byla ta infekční
28. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
No pokud jen varování, tak to není tak důležité, to je spíš jen upozornění. Kdyby se ti tam ten vir dostal, tak bys pak zpětně určitě zjistila, odkud přišel. Ale v dnešní době jde většina virů v emailech... :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
jo jo...to vím....já lezu jen asi na 5 adres, mail na centru, seznam, koník, pigmenty a mimáč....to furt dokola...hany rybářské stránky, hokej a to je vše....
28. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
No tak to je v klidu :slight_smile: a toho varování si ani moc nevšímej, spíš jen něco kolem letělo a chtělo to dovnitř :grinning: pokud už běží normálně, tak je všechno snad v pořádku :slight_smile:

My mizíme do toho města, nebo ho někomu daruju, ječí tu jak mačo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím pa a užijte si focení :wink:
28. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
ahoj baby hnedle po ránu takové odborné téma..tomu já nerozumím :grinning:
my pujdem na ty plynárny, asi a pak pujdem omrknout plovoučky do mobelixu..na zítra se tesím ale jaksi mám problém z batohem.. možná to vyřeším, ale kdyby ne můžeš mi luci prosímte helfnout :astonished: :wink:
28. črc 2009 v 08:02  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.