• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak brambory mám oloupaný, ještě by to chtělo uvařit květák na ty placky, ale to až mladej usne...což nevím, kdy bude, páč zase jako že jo a pak jako že nebude spát...herečka malá!! :angry: :grinning: Až jsme vzbudili Romea, tak snad mě dneska nebude štvát :sweat_smile: až mladýho uspím, tak to tu dodělám a pak půjdeme ven...nechce se mi dřepět doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak já se těším na neděli až si nás naši odvezou :dizzy_face:
10. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Jiři to je fakt hezké :grinning: to se vám opravdu povedlo :grinning:

Marky, no je toto možné??? :grinning: Ty se tak dřeš a milostpána to nakonec nezajímá, ale myslím, že kdybys mu tam nechala alespoň jeden pytlík mouky, tak by ho to zaujalo :wink:

Luci, hodně štěstí na byťáku :wink:

U nás noc pohoda, malý už spává celou noc, vstává o půl osmé, tak jsem pěkně vyspinkaná. Jak člověk nekojí, tak se to mládě hned sklidní :grinning:
10. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Reni ahojky...to jako mám přestat kojit, abych měla klid :sweat_smile: to teda ne!! :astonished: :grinning: ne, já relativně klid mám...2x za noc mě to nezabije a co můžeme baštit i normoš jídla, tak se krásně rozjídá...suprově kouše a mám z něj velikou radost...ale nikdy nesní tolik, aby se do něj nevešlo mlíko...prostě stejně vyhraje kojení :angry: :grinning:

Jo a s tou skříňkou mě naštval...včera mi dělal scény, když jsem ho tam nechtěla pustit a dneska kouknul dovnitř, třísknul s dvířkama (doslova, což ho v tu chvíli pobavilo asi nejvíc :confused: ) a šel k tý vedle :astonished: :grinning: hajtra malá :angry: nic nebude :angry: :grinning:
10. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ne, kvůli tomu kojit nepřestávej, já taky kdybych nebyla donucena pobytem v nemocnici, tak kojím doteď. Jen jsou to poznatky, Anička se budila každou hodinu a co jsem přestala, spí celou noc, malý se budil jako Aďulka a teď už taky celou noc, spojitost to má, ale taky bych kvůli tomu nekončila. Obzvlášť, když u vás je to hlavní část jídelníčku
10. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Tady zase chčije :angry: a prdla mi žárovka v pokojíčku a obýváku a obchod je ještě furt zavřený, nemáme co jíst a už mě to sere :angry: zajela bych do tesca, ale stejně se nemůžu tahat s nákupem, tak zase nic, Jirka chrní a bude chrnět minimálně do půl 11, tak budu muset asi čarovat, či co
10. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
No u nás to asi ještě chvilku hlavní část jídelníčku bude, ale zlepšujeme se :dizzy_face: :grinning:

Jdu uspávat, ale pokusím se nakouknout později...zatím paaaaaaaa :dizzy_face:
10. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Mě dneska dojedou botičky..teda spíš malému..jupí :dizzy_face:

MArky,no tak co yb ho ta skříňka zajímala,když tma nic není.Mu tAm dej třeba plastové nádobí a veřečky :wink:
10. čer 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
musela jsem přebalit draka, měl slušnou nálož :grinning:

Marky Adíkovi dobrou noc :wink:
10. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Tak jsem volala se dvěma lidma s přepravní služby..jendo jsou boty a to druhé nevím,jestli byl dispečer od těch bot nebo je to jiný a veze s emi šnek pro malého,kterého jsem včera objednávala,ale ještě nezaplatila.Ale na objednávce je napsáno částečně vyřízeno,tka nevím no.Jsme zvědavá :confused:
10. čer 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Holky, já mu tu skříňku nevyklidila úplně, nechala jsem tam vařečky a podobný věci, jsem jsem dala pryč ty mouky (jsou tam poličky a v každý něco-hold malá kuchyň :grinning:) ale doufám, že třeba odpolko už ho to zajímat bude, ať se trochu zabaví :sweat_smile:

Jinak mladej spinká, nehtíky má konečně ostříhaný :sweat_smile: a květák se taky váří :dizzy_face: no jsem já to dneska ale čikofná :dizzy_face: :grinning:
10. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Teda Marky, dnes budeš pochválená doma, ne?

Já se dnes jedu rozloučit do práce - to abych se za chvilku začala chystat a nějak se mi nechce nebo co
10. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky Luci...hele tak ěm napadlo,máš na někoho číslo?Abysme měli info až bdueš rodit??Mi ho kdyžtak napiš do IP,ti taky dám svoje :wink:

Marky,no tak to je teda pěknej lišák :grinning: Našeho malého baví třískat z dvířkama,ve vnitř mi naštěstí nekrmauje :wink:
10. čer 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo až dovařím, tak skočíme ke tchánovcům pro olej, koupit rohlíčky a asi se projdeme podél silnice...holky on je tak nadšenej, jak jedeme podél silnice a sleduje ty auta :sweat_smile: :grinning: a u každýho hučí :sweat_smile: :dizzy_face: no uvidíme... ale ono to pak vyjde na menší procházku, abych stihla udělat oběd...Romča má zítra sono břicha, tak dneska pije nějaký blivajzy, tak musí pravidelně...sice vařím denně (občas uvaří tchýňka :sweat_smile:) ale dneska to musí mít pravidelnost...i když do 12:30 jsme vždycky po jídle, což jde, ne?? :grinning: jo a nevím, co udělat zítra...nějak docházejí nápady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Lucidku no nevím nevím...pochvalu nečekám :grinning: on si ani nevšimnul, že je tu uklizeno, nádobí umytý atd...neřeším, hlavně že mám radost :dizzy_face: :grinning:

Kačí on je děsná hajtra :angry: :grinning: a dvířka ho taky baví čím větší rána tím líp, ale do včerejška tam s chutí zabořil hlavu...dneska to na něj fakt asi bylo prázdný...zkusím mu tam schovat hračky :grinning:
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Hoj Kačí, číslo mám na Markétku a Janičku Lumpíkovou, ale klído napíšu i tobě :wink:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Já už brzy přestanu vypínat vyzvánění na noc, abych mohla hned gratulovat :dizzy_face: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
No zatím se směj, on tě smích přejde :grinning: :grinning: a budeš ještě vzpomínat, jak jsi musela ležet :grinning:
10. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno!!!
Jiři, tak to se vám fakt povedlo, je fakt, že opravdu nic netušila a bylo převápko :grinning: :grinning: :grinning:
Marky ty jsi teda po ránu šikulka pracovitá :dizzy_face: , to se cení i tady :wink:
Reni potřebuju tvou radu, jak jsi dělala tu jahodovou zálivku na palačinky, mám to dnes v plánu, akorát že s třešněma :wink:
Lucid tak se rozluč a zase přijď
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Dani děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: aspoň někdo moji práci ocení, když chlap je slepej :angry: :grinning: děkuji všem za pochvalu :dizzy_face: :grinning:
10. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Marky kdy se chystáš do Nextu? Nezjistila by jsimi tam jednu senu, pokud to tam budou mít?
10. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Marky náš malý taky miluje velké rány a občas do toho bouchá i hlavou :confused: :grinning:
10. čer 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
No já bych do porodnice klíďo jela už teď :grinning:
10. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Dani zítra...pojedu na tu alergologii (už vím kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a cestou zpátky se tam stavím :wink: a určo zjistím, povídej co bys ráda :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Luci musíš vydržet do neděle :wink:
10. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
jesnu šˇusťákovou bundu, mám ji vyhlídlou na MMB, tak bych mrkla, kde to je levnější. Dám ti odkaz, jak bypadá jo. Jsi zlalo děkuju :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Lucidku jen jeď...už můžeš :grinning:

Kačí přesně tak...i ta hlava sedí :sweat_smile: :grinning: jsou to blázínci :grinning:
10. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Dani jasan :wink:
10. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
tuhle, je mi jedno, jestli zelenou, nebo modrou
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23842987&tab=1
10. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.