• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
simi to je fakt trápení, jo ještě jsem něco slyšela o mastičce zvané pythiol, ale nevím zda je na předpis že to je naprosto sepr účinné pro takové opruzeninky jako Vaše.. :frowning2: zkus se optat.. a dneska budem přát at už se nesrajdí a dupečka se ochladí :unamused:
30. črc 2009 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
jé tak to moc gratuluji.. já nemám nič..a už mě to nebaví :frowning2:
30. črc 2009 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
velká 200ml 154 kč, není to tak hrozný, fakt je to krém s báječným účinkem, když už nic nezabíralo, tohle zabralo vždycky, nedám na něj dopustit :dizzy_face: :dizzy_face:

a co vy jak jste zvládli cestu dom? nebyly děti unavený?
30. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
děti byli úplně v pohodě teda aspon moje, ale i sárinka byla v pohodě, pak jsme se rozdělili tak už nevím jak holky dojely :wink:
30. črc 2009 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
jj pythiol je supúer ale ten smraaad, no léčí to je fakt
simi kouknu po něm já klasicky mezi přebalením dávám míchanou ondřejovku....a na noc ten bílý krém od Hipp proti opruzeninám, už dochází, tak že bych prubla tamto.....
u nás v poho....cesta zase rychlá...ani jsme se nenadály a byly jsme v OV..já sice tahala kočár přes schody nahoru na svinovské mosty na zastávku ale pak mi jel nízkopodlažák takže super
gogy výskala jak viděla tátu a vytuhla v 19h
30. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Jiří - děkujem, hned takhle poránu veršuješ :grinning: :grinning:

holky tak se podporovat vzájemně a dolů to půjde :wink:
30. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
LUci a nevíš jestli je ten pythiol bez receptu nebo na recept?

je super že dětičky byli hodné,my jsme měli ve vlaku pozdvížo, jeden mladej pár nerozdejchal to dětské vískání a odstěhoval se :sweat_smile: :sweat_smile: a děti už byli unavené tak pokňourávali ale jinak to taky šlo. ....
30. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
to jo jenom se odhodlat že..hlavně myslím že je nutné co se shazuje kaloricky, jako dietkou, tak to svalstvo ochabuje a je třeba ho zpevnit...takže je nutné i cvičit
30. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
to máš recht, nejrychlejc mi šla váha když jsem to takhle kombinovala, ale teď s Terkou, když jsem na ní sama toho moc neneasportuju, max za kočárem :frowning2:
30. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
jo jo je to fakt...
kurna mě se z účtu zratilo 500 :confounded: :sweat_smile: tývado....musím tam zavolat vo co go
30. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
simi u nás bylo taky pozdvižení.musela jsem vyhodit z oddílku pro cestující na vozíku 2 mladé lidi, kteří na mě koukali jak puk, sem jim říkala to mám hodinu stat v uličce když se do jiného kupé nevejdeme.. a oni na to a co máme dělat my? a já říkám najít si jiné kupé..tkahle doslova jsem je musela vyhodit bo liďam to nedochází, jsou to ovce hlupé :angry:
30. črc 2009 v 07:59  •  3 děti  • Odpověz
Luci - to teda není málo 500 ,- škoda že nemáš asi internetbanking věděla by jsi hned....

Jiří - ty lidi jsou dneska sobci sobecký.... :angry:
30. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
jo už vím pojištění úvěru za 480 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
simi asi si ho nechám udělat ten internetbankong
jo gojgy říkám ham ham :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Luci je to dobrá věc, máš přehled o všem a hned a nemusíš ani kvůli každýmu příkazu letět do banky uděláš si to v klidu doma. Teď si to s Terkou ani moc nedokážu představit, tam lítat kvůli každé platbě stát v těch frontách, a s tím malým živáčkem co ani v kočáru sedět nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si dát něco k snídani, ale budu nakukovat :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
simi já vyzžívám expres linku, po telefonu..ale oni to od 1.7 zpoplatnili, jako volání takže platím za hovor, plus za transakce atd...když si to budu dělat sama ušetřim
30. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
to jo a hlavně máš fakt přehled kdykoliv, připojíš se a je to. Já takhle platím spoustu věcí, služby byťáku, telefon a jiné jednorázové platby a udělám si to v klídku, když třeba malá spí. Mám přehled, co kam kdy odešlo atd.

tak snídaně hotová - mám celozrnnou bagetku, lučinu light a vejce natvrdo. K tomu voda

a ráno byla kafíčko s mlékem a lžičkou ovoc cukru
30. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
týjo já bych musela nejdřív nakoupit na takpovou snídani....
asi povalim, nic jiného nemám...ani kůrku chleba
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
no jo snídaně je vždycky u mě vydatná. Včera jsem třeba k véče už měla jen jablko,to se pak na snídani těším :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
dobré ráno :sweat_smile: já teprve vstávám, malý ještě spí a Anička před chviličkou přišla :sweat_smile:

Simi beruška maličká, ale už to bude dobrý, já to tak měla u Aničky, ta měla prdýlku furt jak pavoš, furt byla pokaděná, no pajáda, s Kubou pohoda, ten kadí jednou denně a má tuhéto bobika :grinning: takže opruzený ani není :grinning:
30. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
já včera zase poťala tu diet, měla jsem ty bramboráky a pak jsem sežrala dětem 4 kinder čokoládky :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
jste mi zdrhli jo? :angry:
30. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Přejeme krásné ráno :slight_smile: My si dneska pospali, že už jsem sama musela vstát a jít se vyčůrat, páč Adýs vypadal, že vůbec nevstane :astonished: :sweat_smile: ale jak jsem se vrátila, tak sebou hodil a už se na mě tlemil :grinning: Děkujeme všem za přáníčka, je divný už doma nemít mimčo :sweat_smile: :cry: :sweat_smile: Ale super, hlavně že se má dbře, je zdravoučkej a krásně papá :grinning: Pomalinku dočítám, ale jste ukecaný :grinning: a fotečky fakt krásný, vyšlo vám to perfektně :wink:
30. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
hoja Marky, u nás drobek furt spinká :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Reni - to nebyli jen bramboráčky, viděli jsme tě za tím pohárem :grinning: :grinning: :grinning: a ještě dětem ujídáš kindrošky, teda matko styď se :grinning: :grinning: :grinning:

a nezdrhli jsme, šla jsem poklidit kuchyň po snídani :wink:

a jak jste si vy Markétko užili svůj velký den? nedočítala jsem, takže nevím :wink:
30. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
No tak zase tak dobrej Adík není :grinning: Za chvíli půjdu budit Romču, musí pro lístek na peníze a odvézt to do práce, tak my pak skákneme doměsta do toho salonu, konečně!! :sweat_smile: a k obídku dneska pečený kuřátko,teda jen stehna a kašička :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
vy všichni prudíte s tím spaním, proč jen moje dítě po celodenním spánku od půl šesté cca 1 hod spí druhý den stejnně jen do půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
30. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Simi se jako stydím a hodně :astonished: ale o dietce se kecá dobře :grinning:
30. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi zvíře, ale hubený, dietovat nepotřebuješ :wink:
30. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
malý se právě vzbudil :grinning:

teda nevím, jestli jsem to včera nepřehnala :astonished: otvírala jsem ve vlaku okno a moc to nešlo a škublo mi v jizvě, od té doby jako bych tam měla tik a furt to škube bolí :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.