• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Simi nijak zvlášť :slight_smile: foukal svíčku na tom pididortíku, spálil se a hotovo. :sweat_smile: :confounded: Jen šáhnul na ten oheň, nic tam neměl ale řev jak když ho vraždíš...a ještě jsem si "dovolila" říct, že ho mohl Romeo o trochu víc hlídat, když já fotila...no jéje a oheň na střeše. Pak jsem si řekla, jak můžu chtít po chlapovi dvě věci najednou a dobrý :sweat_smile: :grinning: Nopak jsme šli popřát tchýni a večer klídek. Malej padnel před desátou a noc v pohodě :slight_smile: jen malej spal napříč postelema, tak jsem byla trochu utěsněná, ale dobrý :grinning: :grinning:

Luci, Romča si včera koupil Team fortress 2 :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Simi zatím moc nepotřebuju, ale musím to udržet, protože to furt leze nahoru :angry:
30. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Já teda dietku potřebuju jak sůl, ale po návratu od našich jsem si zkoušela svatební šaty, stále mi pěkně sedí, tak dietka bude až po svatbě...zatím nesmím ohrozit, že by mi nebyli :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
jo Team fortress, to patří nějak h half-life, měli jsme to s prvním dílem, ale možná to bylo jen demo k tomu, nebo nevím čo to bolo :grinning:
30. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
no to jo Marky, to by bylo fakt dost na pytel :grinning:
30. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
ou je, bobek malej, spáleninka bolí :frowning2: no hlavně že tam Adík nic nemá a že je v poho :wink:

a Fanuš se ještě neukázala, to bude další kdo příjde prudit s dlouhým spánem :angry: :angry: :angry:
30. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno!!!!!!!!
Máme tuod rána bojové podmínky, sousedovy prasklo vodovdní potrubí a hlavní rozvod je na našem pozemku. OD 8hodin nemáme vodu a po zahrdě nám lítá bagr :angry: :unamused:
30. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Simi Fanuš už tu tuším byla, má zapnutý skype, nebo teda měla :grinning:
30. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Reni jo jo, Romča to hrával, když to Steam pouštěl třeba na víkend zadara a děsně ho to bavilo. Tak jsem souhlasila. Má k tomu i Half life 2, epizodu 1, epizodu 2 a ještě něco...celkem 5 her, nějaký Orange box, ale cenově to vyšlo líp, než kdyby si koupili samotný Team fortress. A half life ho teda nebaví, ale za ty prachy to neber :grinning:
tý vole, tak to je mazec :confounded:
autor
Dani tak to je mazec :astonished:
fakt netuším co mám dělat k obědu :sweat_smile: :confused:
30. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Jirka hl miluje, furt tam řádí :grinning:

Dani to je teda fakt síla :astonished: máte tam brouzdaliště :confused:
autor
Teda Dani, tvoje starosti... :sweat_smile: nějaká restauračka to jistí, nebo si nech dovézt pizzu :sweat_smile:
dnes budem muset někam zajít, nebo co...... no fakt nevím jak uvařím :astonished:
u nás bude rajská a plněné papriky, to zase dietka pohoří :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Dani to Romču to vůbec nebere a mě teda taky nikdy nelákal...takový divný :sweat_smile: máme ho i ke Caunter strikovi a stejně jsme to jen párkrát zkusili a toť vše :sweat_smile:
no bez vody to bude problém cokoliv vařit. Ale když tak si pro vodu přijeď k nám :wink:
Dani k nám na obídek :dizzy_face:
autor
Ne Dani, ale Reni :sweat_smile: už mi to tu trochu lítá :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Reni to ne prasklo to na jeho pozemku, no vlastně už tu je taky trocha vody, páč bagr hrábnul víc a naušil potrubí i u nás, ale hned se vypla voda, tak to není tak strašný, ale té hlíny všude :angry: :astonished:
nebo klidně uvařím apřijed si pro obídek :wink:
autor
Dani tak to je fakt síla :astonished: kvůli jendomu potrubí zničený dvě zahrady :astonished:
30. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Marky s tou pizzou to není špatný nápad :sweat_smile: :wink:
ale Adíkovi :confused:
Simi něco jsem si napustit stihla :wink: díky
30. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Marky no přesně tak :angry:
30. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Adíkovi něco malýho ukuchti, když troška vody je a sobě tu pizzu :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Simi jsi zlato, děkuju, ale nějak to snad zmáknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Dani tak vy si dejte pizzu Adámkovi uvařím já stejně bude mít dneska Terinka kuřcí plátek a br kaši, tak toho můžu uvařit o chlup víc. :wink: uvařím to na 11 hod, a přijedeš si pro to.
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
holky, jdu obléct děti a jdeme k našim na kávičku, tož zatím :wink:

jestli by chtěl ještě někdo turkyň, tož pošlu poštou :wink:
30. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Reni co je turkyň :sweat_smile: objesni to mě, zemědělskýmu analfabetovi :sweat_smile:
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.