• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Hola hej...vůbec nemám čas se sem podívat...až teď jsem zběžně dočetla :astonished: :zipper_mouth: :sweat_smile:

Malýmu čerstvej vzdoušek svědčí...sice moc nespinká (dneska jen 2x) a stejně šel spát až teď :sweat_smile: ale je to andílek...krásně si hraje s babičkou, můžu i na chvíli odejít :sweat_smile: :grinning: jinak babička (moje mamča) by vám řekla, že si teda krásně hraje, ale ten čurbes, co zvládne udělat jedno malý batole je k nevíře :grinning: :grinning: on totiž dneska vytahal polovinu balíku plín a všechny je tam rozházel...holky tam je to fakt jak po výbuchu :sweat_smile: :zipper_mouth:

No nic, dneska byl rekord v usínání...6MINUT!! :astonished: tak si to jdu užít a padnu taky, bo jsem off...dobrou noc a zítra se pokusím nakouknuout dřív :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
bré ráno valíme směr plavčo
už týden vstáváme v 5h sem fakt už hard......spala bych jak cyp, hlavně ty rána.....odpo si s malou lehnu ale dlouho usínám, a když už fakt zabírám, je úo spánku u gojgy že......no pajada
hany už jel na chajdu vzal si nanu sebou.....
16. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
dneska nikdo?za chvilu valíme tož páčes
16. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
hoja a dobré ránko :slight_smile:

my vstávali o půl sedmé, tak dobrý, malému jsem objednala kašičky humana, tady je prodávají za 70 a já je objednala v lékárně za 46, vyšlo to tak, že když to přijde i s poštovným tak ušetřím 36kč :grinning: žádný zázrak, ale nemusím si pro to jezdit do Břeclavi :wink: přiveze mi to PPL až domů :grinning:
16. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko Berušky,

díky za držení palečků včera. Povedlo se a mám doma inženýra. A zvládl to poměrně dobře, takže začínáme normální život. Hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
kde jste? :frowning2:
16. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Hurá Simi, kdy má promoci? :grinning: A je inženýr čeho?
16. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
jak to oslavíte? :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj Renatko

no je inženýr dopravní infrastruktury - dopravních cest - česky - silničář - železničář :grinning: :grinning:

oslavíme to ještě ani nevíme jak. Ve čtvrtek to trošku zapijem a já plánuju jako překvápko nějaký společný výlet někam. Ale kam to ještě nevím. Pavel je cestovatel a miluje historii, takže nějakej zámek - nebo tak. No prostě něco odpočinkového po té hoňce
16. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem se s váma rozloučit, než mi definitivně hrábne, dnes mám nejhorší zkoušku, tak na mě myslete, je z prváku, takže jí musím udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ve 4hodiny na mě soustředěně myslete, jo :sweat_smile: a pak mi chybí ještě 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všechny do konce týdne. No nebudu si stěžovat, ono to nějak dopadne, že :slight_smile:

Simčo, vyřidˇ mou velkou gratulaci a tichou závist :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
no ale dnes konečně uvidím mé dítko, už se na ní tak těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Jani držím pěstičky co to půjde, tfuj tfuj tfuj. Zvládneš to. :wink: Pak nám příjď písnout jak jsi dopadla.

Gratulaci vyřídím a děkujem
16. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
to musí být úleva, úplně si to umím představit :sweat_smile:

dík, budu to potřebovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
jinak Tánička prý stává v pět, tak snad to dělá jen u babičky :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani je to jiné prostředí, tak snad bude Tánička doma spinkat jako budulínek :dizzy_face: přece jen doma je doma :wink:
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
no snad jo :slight_smile:

tak já jdu zase na to, ahoj
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
hoja jsem zpět
stojím na zastávce a sms, že se lekce ruší kvůli nenadálým komplikacím, které se dozvěděli v nočních hodinách nu co....ale hhlavně že jsem neodjela a stejně začínaj 23.6 a snad na dobro :dizzy_face:
gojgy jsem musela uspat mrsklinku moji
tak jsem nakoupila a ve šrajtofli mám asi dvacku :grinning:
simírku, že moc gratulujeme a hurááá do normálního života :wink:
hoja jani sakra zase jedš
16. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojek

Gratulace ke státnicím
16. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Bré deštivé ráno
Adámek je marod, včera jsem mu poprvé dávala nurofen, hřál, jak kamínka :frowning2: , rýmu jako trám a ještě doznívá kašlik :cry: ach jo
Simi ještě jednou mega gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani držíme všechny palečky, co máme a na 4hod vysíláme hodně štěstí a budu na tebe myslet!!!
16. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jani to zmáknmeš
hoja fanuš, nebuj takových ještě bude.....těch teplot a tak...ale je to hnus stejně jak ty děťáka jsou aúpsatické a nic nechou že..... :frowning2:
16. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Danuško, tak ať je Adámek brzo fit
16. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Hoja Luci, já vím, jen když ho takhle vidím, tak je mi ho děsně líto a raději bych to vzala celé na sebe
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Lucidko díky.A jak je tobě?
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jo fanuš to já taky..... :frowning2:
16. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Mně je dobře, akorát mě bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Dnes v noci spinkal celou noc se mnou v posteli, aby měl hlavičku vejš a mohl dýchat a docela to šlo. Takhle jsme naposledy spali ještě když jsem plně kojila, to je už hodně dlouho
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
fanuš já koupila ten molitan klín...kvůli rýmeček a tak...a super...... :wink:
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Luci já jsem mu tam dávala polštářky, ale neležel na tom, tam. Tak jsem si ho vzala k sobě
16. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
no ty polštářky jsou nif mof.....zatím mám klín na puzzlíkách, ale až bude nemocná dávám do postýlky.
To počasí mě neba je tu každých 5 min jinak
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Tady je taky počasí o ničem
16. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.