• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci to je šikulka :wink:
30. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Leni a nenávidět sebe sama, za to, že to tak cítíš je nemsysl, bud máš sama v sobě zmatek (asi příčinou bude tvoje podrývání autority-ve stylu, ty nic neumíš pořádně apod), nebo to tak prostě je...holt at je to tak či onak, nejhorší je přijmout ten fakt , ....
30. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci, gratulace :dizzy_face:

Tak jsem dala do alba pár fotek Anýzky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=320891&vReferer=

Akorát nevím, jak z tama dostat ten baby ticker :angry:
30. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci, tak jdu konečně splnit svůj slib - můžu si od tebe koupit ty šatičky s Púem (doufám, že nám nebudou malé :sweat_smile: ) a ty next rifličky?
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci to je v textu..jako když píšeš, tam to musíš smazat
Anička je krásná v té růžovéééééé
Leni , jestli je to v tobě a myslíš si, že bude lepší být sama tak to tak udělejte.....až čas ukáže jestli to tak je lepší nebo ne.....jen ty víš jaké to je , jaké máš pocity, co si říkáte či neříkáte....
30. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Luci, díky za pochvalu, jsem se konečně mohla vyřádit :grinning:
30. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Vím že máš pravdu Luci...a vím že to není jen mnou, ale nemám odvahu
30. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Leni, ono tě to stejně nemine, rozlousknout se to stejně nakonec musí :pensive:
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
luci a j¨které ty černé????ty rifle...
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Leni je to fakt, čím dřív tím líp,,,ten nervový pres je na pytel
já bych se taky vyřádila, ale gojgy je prase :grinning:
30. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
jo jo vím :frowning2: jsem srab, ne kvůli sobě, ale kvůli malému...nechci mu brát tatínka, kterého tak miluje...budu to muset nějak všechno ještě vydržet a uvidím jak se to bude vyvíjet a pak se rozhodneme
30. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
leni hele co mu to napsat v dpoise....já to taky tak dělala...na začátku s hanym jsme si psali večer maily..když jsem se potřebovalka vykecat a poradit, ale z očí do očí jsem neměla odvahu
Až začne Anička lézt, tak taky budeme mít po parádění :grinning: Zatím mi tu růžovou maximálně poblije nebo pokadí :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Luci on na to není....on chce řešit všechno z očí do očí, a pak se to vždycky strhne v hádku...neumíme spolu nic řešit...vždycky to skončí stejně
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni no ted je potázka milující táta a rodina a nevrlá máma...to si musíš rozhodnout, jestli potlačovat svoje pocity a jak dalece....
luci oká jdu to nachystat
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Hlavně mi pak pošli číslo účtu, ať ti můžu poslat chechtáky :wink:
30. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Ono to totiž vždycky trvá 2 pracovní dny než to dojde na ten druhý účet, hadi jedni :angry:
30. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Leni, taková rozhodnutí jsou vždycky nejtěžší :frowning2:
30. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Luci já se dokážu přetvařovat a snášet hodně když jde o malého....ale když to nepůjde tak to prostě budeme řešit jinak
30. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Máš to těžké, Leni, Kryštůfek si tě pak bude o to víc vážit, až jednou zjistí, co jsi pro něho všechno udělala a vytrpěla :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jejda, ještě jsem chtěla Aničce od Renatky dodatečně popřát všechno nejlepší k svátečku, ať je zdravá, šťastná a ať ji maminka s tatínkem a bráškou nezlobí :dizzy_face: S Aničkou jí posíláme pusinku
30. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Nebude...děti toto nechápou a nikdy nepochopí....až z toho bude mít rozum, začne mít svůj život a to co pro něj máma kdy udělala nebude až tak zásadní a rozhodující :confounded: je to hrozné ale reálné, vím o čem mluvím...ale já pro něj i tak udělám všechno co bude v mých silách
30. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
hojky jsem zpět, druhá pračka se pere, dítko uložené ke spánku oběd nachystaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf tak nějak hotovo

Leni - zdravím, a je mi smutno z toho jak to u vás vypadá :frowning2: nebudu rozdávat nějaké typy a rady, ty sama víš co se v tobě bouří a jestli má cenu to ustát, nebo jestli to sama nechceš. Posílám hodně sil.....

Lucidko - fotečky malé jsou krásné, je to nádherná růžová panenka :dizzy_face: :dizzy_face: a moc jí to na fotečkách sluší
30. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Díky Simi :wink: je to tak jak říkáš...
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Simi, děkujeme za pochvalu. Kukala jsem na fotečky ze včerejšího výletu a Terka už je veliká slečna :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Dneska je náš malý děsně akční :confounded: No za chvíli jde stejně spát
30. črc 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Lucid..malý je fkat panenka :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu
leni složité moc...no je to jen na vás dvou
luci posílám IP
30. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
tak u nás už se spinká a malá usla ve srandovní polože, jsem to vyfotila, tak vám to sem za chvilku hodím ať se tu zlepší nálada.

:wink: a copak máte dneska dobrého vy? ať se inspiruju :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.