• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kačí díky :dizzy_face:

Já mám dnes kmínovou polévku a vařit budeme až na večer, ale zatím taky netuším, co to bude :grinning:
30. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
30. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Teeeda, to je poloha. Vidím, že dudlíky jsou stále v kurzu :grinning:
30. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Lucid to jo naše dudlajda se jich jen tak nevzdá. Ale má je už jen více méně na to spaní, tak to toleruju :wink:
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
teda terka je číslo i ve spaní :grinning:
já mám fazolky na smetaně s bramborem a hov. vývar a hany má taky hov vývar a vepřové ve vl šťáve s rýží
30. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
teda luci - ty válíš dvojí jídlo, uf by se mi nehctělo takhle vyvařovat v těchle vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fazolky na smetaně bych si teda dala - mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Leni moc mě to mrzí, taky posílám hodně sil, aby se tenhle tvrdý a tžký oříšek brzy rozlousknul :frowning2: :confused:

Lucidko teda, Anička je kočenka slaĎounká, přesně jak jsem si jí vybarvovala :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

Simi Terďa byla vždycky pohodářka :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3087129&vReferer=

ještě nějaké fota ode mě ze včerejšího výletu :wink:
tak jsem se vařila s bramborem a filé Adámkovi k obědu a on mi to klidně nejedl :rolling_eyes:
tak třeba si dá až se vzbuí, možná jen neměl hladíka :wink: přece jen v těch teplech.....
30. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Leni jak jste spolu celkem dlouho?
30. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
no al halvně mě vypil flašku před oběděm :angry: :grinning:
30. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
no tak to se není co divit, malá spráskala celou přesnídávku, ale pití zase mocnedala, no...jsou to děti, co s nima naděláme...
30. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
no filé nejedl???já bych si dala připotrub :grinning:
já sem vývařovna noooo
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci, jaký ten variabilní symbol tam mám hodit?
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Danuš, díky :dizzy_face:

Ještě tu mám jeden nesplněný úkol - až budu mít chvilku a dostanu se někam do obchodu, tak dořeším ty medaile :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
No nic, jdu něco dělati než se Ančí vzbudí na jídlo. Zatím se mějte. Pááááááááááá
30. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
juchů budou medaile :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a holky vy co jste nic nevyhráli, nesmutněte, my si dáme za vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
čauky sem zpět, vařím si kuku, a mám udělaný obídek vepřové nudličky s fazolkama a brmaborky.. no mladý chrní a tak je pohoda.. LUci radsi ne, oni toho amjí dost, už ze všera.. a asi pojedeme na baráček..tak se nezlob.. :pensive:

Leniku, já to mám doma taky furt dokola, jednou se hádáme do krve, bez předsudků a důsledků, jsem impulsivní jsou u toho taky někdy kluci - to mě štve nejvíc!, jirka zachází dál než bych chtěla,ale jak se přejde tak kriuzka tak je dobře, ale mě docela ubíjí že je to pořád dokola.. někdy už nevydržím a brečím a to už pak i Jirka zmlkne, někdy je lepší někam vypadnout a nebo fakt přitvrdit a odejít.. nezávidím to tyhle stavy..já to zažila docela často a tak kdyžs e "máme" rádi a jsme na sebe hodní tak si to fakt užívám a jakoby sbírám síly do další etapy"nenávidění" ať mám z čeho pozitivního brát.. tyhle situace se totiž opakují, někdy častěji a někdy ne.. prosím o to aby užs e to neopakovalo,ale takový bude asi život :angry: :pensive: ta se drž holka.. máš mladýho tak aspon kvůli němu :frowning2:
30. črc 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem si zacvičila napapkala a mám klídek :dizzy_face:

Mám sratšně zvláštní den!NA ejndu stranu je mi děsně,ale an druhou stranu se mám fajn..fakt divný den :grinning:
30. črc 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hola hej :- ) Dítko spinká už skoro hodinku, kuřátko se dopéká a až se mladej probudí, ještě udělám tu kašičku a bude to :slight_smile: brambory oloupaný, tak jen uvařit :slight_smile: Fakt se ze mě stává super kuchta :sweat_smile: :grinning:

Jdu dočíst :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
:grinning: Napadl mě luxusní oběd bez kapky vody!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hranolky a filé .......... mňammmmmmmmm :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dani no vidíš jak sji to pěkně vymyslla :wink: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Dani čikovná umíš si poradit :grinning: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Dani krásně jsi to vymyslela, čikofná holka :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Leni je mi to moc líto :frowning2: dočetla jsem všechno zpět a je mi z toho smutno. Držím palečky pro nejlepší řešení a co nejsnazší vyřešení :wink:

Kuřátko dopečený, dám pomalu vařit brambůrky, páč mladej už mi tam béknul, ale ještě spinká, tak do půl hodinky max je vzhůru :slight_smile: tak se pak rovnou najíme :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Jo a vyřizovala jsem s pojišťovnou ohledně úvěrů, co jsem platila, když jsem marodila a dneska mi poslali korunky :dizzy_face: :dizzy_face: docela slušná sumička a mooooc potěšila :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se vyplatí platit si pojištění :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
no še jo!!! Ať žije dietka :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
čéče mě furt volá nějakej dědek, že chce Pavla z Prahy, a za boha nemůže pochopit, že má špatné číslo :angry: :angry: :angry:
30. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Dani :grinning: Si chc pokcat a ty furt nic :grinning:
30. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
no už mi nechal i vzkaz na hlasovce: Pavle zavolej mi! :angry: bože to je vůl
30. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.