• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
30. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Takže, razíme se Símou na plovku, tak zatím pááááááá :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
u nás se právě usnulo, já obědvám a děti jsou po obědě

Leni, je mi to taky moc líto, snad to brzy vyřešíte :frowning2: my taky prodělali menší krizovku a Jirka je od té doby nějaký zamyšlený, tak uvidíme co vymyslí :frowning2: ale já si vždycky myslím, že něco takového v sobě řeší a nakonec z něho vypadne úplně něco jiného :wink: teď je to zřejmě ta sousedka teda jeho teta, chtěla po něm, aby jim daroval část pole, které obděláváme a jemu se to nelíbí, protože jsou s nima furt jen problémy :angry:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Marky, to kuřátko mě navnadilo :dizzy_face:

Dani, to je vůl :grinning: kdoví, kolikrát ještě zavolá :grinning: a na plovce si to užijte :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Kači, co Sára našla se?
30. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Reni nenašla :unamused: Buď se jí to venku líbí nebo nemůže najít cestu domů :frowning2:

My se občas taky pěkně rafnem,že pomalu ocházím,ale tak nějak si to bez něj neumím představit,kyž nejsem spolu tak se mi děsně stýská..a taky my jsme takový,že by s náma nikdo jiný nevydržel :grinning:
30. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Kači teda to je škoda, kdo ví, kde se toulá :fearful:

tak jsem po obídku a jdu na úklid, nějak tu vznikl zmatek a nepřehledno :sweat_smile: a docházejí mi plenky :astonished: asi budu muset jít nakoupit
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já ybch měla taky trochu poklidit,ale je mi nějak divně a začíná mě boelt hlava :frowning2:
30. črc 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak kuřátko se mi moc povedlo :dizzy_face: jen toho bylo nějak málo :sweat_smile: příště musím upéct celý :grinning: A kačiška taky super, i malý si dal do nosu :dizzy_face: Teď asi pojedeme do města, musím konečně pozjistit něco s tím oblekem, furt to odkládám, tak abysme pak neměli smůlu :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
HOLKY MOJE MOC DĚKUJU JSTE ZLATÍČKA :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Dneska taky razíme na koupák, možná se přidá i tatínek tak jsem zvědavá jak to dopadne a co vymyslíme :confounded: zatím papa a večer se ukážu když to půjde :wink:
30. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Leni snad se to zklidní a bude zase dobře :dizzy_face: tohle je tak těžké :unamused:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo holky...život je pes..a se vztahy je teprv potíž :unamused:
30. črc 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak hlásím, že jsem vlezla do prvního salonu (u ostatních jsem ceny zběžně znala) a jsem nadšená. :dizzy_face: Ceny super :dizzy_face: A i hezkounký obleky, čistý a voňavý. Úpravy mají v ceně (to bohužel dneska taky není všude :astonished: :zipper_mouth:) takže pohodička. Jak dorazí korunky, tak tam Romču vyženu a bude :dizzy_face:
30. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
MArky,Romča si bdue oblek jen půjčovat?
30. črc 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
marky tož super...se na tu vaši veselku těším...no hned budeš dělat reportage pro nás jasan?
jdem večeřet a kupkat
30. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak u nás dítě uloženo...snoubenec papká a já si za chvíli půju uělat papu...mám ze sebe fakt dobrý pocit :dizzy_face: JDe na mě vidět,že šla kila dolů snad brzo zpevním i ten svůj pupek,abych ybla na svatbě krásná :grinning:
30. črc 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
kačí to je hend o 100% lepší nálada co????
gojgy taky už je v pelíšku ale ještě nespí....
30. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci je..nějak mi poslední dobou vše vychází.. :dizzy_face:

U nás s etaky nespí,pořád tma kecá
30. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
chci žehlit...tak ještě nemůžu noooo
30. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
No já ybhc též měla..ale jaksi sjem si nechala prádlo u prcka :unamused: Zítra už si to ensmím zapomenout nachystat
30. črc 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
já sem si pro koš došla.....
no dám si véču sprchu a jdu na to
30. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
No zítra už se na to fkat vrhnu :confused:
30. črc 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Kači to slibuješ nám nebo sobě? :grinning: :grinning: :grinning:

já totiž vždycky sama sobě a pak se na sebe vys.ru :grinning: no nejsem hrozná? :sweat_smile:
30. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
no...já radši neslibuju
30. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
REni,tka nějak asi sobě.....musím s ena to už fakt vrhnout.Apoň Tomove věci do práce
30. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
naši divoši ještě nespí, jsou okoupaní a krmí se, Kubu budu muset převléct :sweat_smile: udělala jsem jim toustíky a on je jak prasátko, sebral Aničce kečup, ale už to nebudu řešit, dostane čisté pyžamko, stejně už bylo jeté :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
kečup jde blbě vyprat
30. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kači to mi vykládej, mám to tady 3 dny nachystané, tak snad dneska??? :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
taky bych měla žehlit mám tu plnej koš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechce se mi nechce.....
30. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.