• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
domácí receptík nemám, já to tak moc nemusím :wink: já ráda pršíčka ale čína nebo řízek :grinning:
31. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
tak, valíme k našim, zase přijdem :wink:
Hoooooooooooj, zas pozdě :unamused:
Hoja Lucid
Reni díky :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Hooooj Danuško, co dnes děláte?
31. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
No nic, Anička spinká, tak jdu trochu dělati pořádek neb máme nahlášené návštěvy ode dneška až do neděle. Tak se mějte pěkně a zatím páááááááá :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Já jsems e opřela do vaření.........
tak zatím pa Lucidku
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma, Romča už se vzbudil, tak jdu na tu sekanou a pak uspat mládě :slight_smile: Potom už jen brambůrky a hotovo :slight_smile: Ještě nakouknu :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky,nebudu prudit v kolik jsem oficiálně vztávali.

Jinak my asi už dneska jedem o Břeclavi,o víkendu budem dělat u tchána na zahradě boudu.

Jinak holky nemáte nějaký ověřený receptík na pikatní vepřovou kotletu?Na netu jich ej tolik,že nevím kterou si vybrat :unamused:
31. črc 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já bohužel s kotletou neporadím, to nedělám :unamused:

Jinak mě už se peče sekaná, brambory oloupané a dítko spí. I když dneska to dalo práci, nemohl zabrat a nakonec spí v posteli :sweat_smile: tam už dlouho nechtěl :astonished: :sweat_smile: Nu což, snad se neskutálí :zipper_mouth: Ani nevím, co dneska budeme dělat. Doma se mi sedět nechce, ale nikde courat taky ne, tak co si vybrat, že?? :sweat_smile: je pátek a všude budou mraky lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě uvidím :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Jo a Kačí, jukala jsem ohledně toho obleku. Jo jo, Romča si bude půjčovat. Pro něj je zbytečný ho kupovat :wink: do práce ho nepotřebuje, tak by to tu pak xlet jen leželo a lezli po tom moli :sweat_smile: :grinning: Stačí půjčit :slight_smile:

A luci, reportage bude neboj :wink: budu mít pod sukní schovaný mobil a budu hlásit, co se právě děje a až si řekneme ANO, tak pak taky písnu :grinning: :grinning: žádný online porod, ale online svatba :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Kači já ti taky moc neporadím, sice občas dělám kotletky, ale dávám na ně co mi příjde pod ruku :sweat_smile: , takže bez receptu...
dnes jsem to kuřecí taky udělala bez receptu, jen jsems e navnadila :wink:
31. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
No Marky tak to si tu užijem, jen škoda, že nebudeme moct i ichutnat vaše dobroty :grinning: :unamused: :grinning:
31. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
jé já bych tak chutnala :grinning: máme po obědě, mládě spinká, akorát mám krapet slanější sekanou :angry: se mi uškubla ruka, no :confounded:

Kači taky neporadím, udělej to jako Danča, vyber z receptů ty nejlepší suroviny a udělej z toho něco vlastního :grinning:
31. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
No já to asi nějak vymyslím,jen nevím ejstli to mám uělat i na tom víně nebo to jen osmažit :unamused:
31. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
Kači, já bych to dělala bez vína :grinning:
31. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Tak díto mi před obědem spalo jen cca půl hodinky, tak je teď už docela jetej, ale ne a ne spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mi z něj bouchne hlava :confounded: lítá tu a ječí a neví co chce...nejlépe všechno a hned a najednou :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Marky, to taky známe :grinning: pak nám zabírá jedině jít ven :grinning: nebo dát ještě najíst :grinning: takže teď malý čeká, až se uvaří turkyň, ale už má v sobě 2 knedle s rajskou a nějaké dobrůtky :grinning:
31. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Náš malý chrní....snad bdue spát dlouho,aby nebyl protiva :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Reni my už jsme po jídle...musím jen počkat, až se unaví...počítám, že nejdýl hoďka a padne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a já pak s ním :pensive: :sweat_smile:

A už mi řekneš, co je ta turkyň??
31. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
MArky kukuřice :wink:
31. črc 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
jj jak říká Kačka, chceš? :grinning:
31. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Reni taky ybch si dala.Asi si nakradu na poli :slight_smile: Je je všude okolo plno
31. črc 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
tak tobě Kači teda posílat nebudu když si nakradeš :grinning: ale kdybys chtěla, tak si můžeš přijet :grinning: my teď sníme turkyň a půjdeme pro trnky :wink:
31. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Reni,tady kyž jedem skratou do BV,tka tam jí roste ost jezeďákům a ještě i cibule :slight_smile: Ale trnky byhc si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
jak jezdíte zkratkou? Kudy?
31. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
já chci dělat utopence, Anička je miluje, tak aby měla radost :grinning:
31. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Reni,ona vede polama asfaltová jezďácká cesta,teď je to i cyklistická....vede od nás do Prušánek nebo ještě jedna,kde vyjedeš mezi čejkovicema a Bilovicema..jinak bysme museli přes starý podvorov a dolní bojanovice a až pak do prušánek nebo na hlavní Hodonín-Břeclav :wink:
31. črc 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
Joa a ještě ejdna cesta vede na Žižkov,ale ta není celá zpevněná :wink:
31. črc 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.