• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
mám něco dost podobného, ale jsem ráda, že aspoň odpoledne něco udělá a to ne vždycky, teď posekl trávník a chystá se na ryby, z toho ho zase chytne aktivní a maká celé dny jako šroubek, vypadá to, že víkend bude pracovní :grinning:

byla tu Kaczka, tak jsem to rozepsané poslala až teď :grinning:
31. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
jo ale to vypadá dneska, zítra to tak už být nemusí :grinning: ale když to vyjde, tak zítra sklidí dřevo a přestěhuje se ten dětský domeček a může se vykopat pískoviště a dát tam trámy a přivézt písek, ale tohle je tak na měsíc, to co já si naplánuju do jednoho dne :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
holky, já bych si dala topinku s nastrouhanou nivou, na to volské oko, posypat najemno nakrájenou šalotkou s nadrobno nakrájenou okurkou a lehce zakápnuto kečupem :dizzy_face: asi mám hlad, ale nemám tu nivu :astonished:
31. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Achoj
Luci Gojgy je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc jí to sekne pradlence, pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
u nás ten net je dneska k vzteku :angry: chrápe, asi si vzal volno, je to pomalé jak sviňa :angry:

Dobré ránko, ještě spíte? Já si uvařím cafo a jdu sem, teda už jsem tu od 7 a vstávali jsme o půl, ale ještě jsem něco hledala :wink:
1. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
tývado renat to je žrádlo...co je to šalotka????
Jinak sem včera došla dom ve 23h totál off, málem sem usla na stole..pokecaly jsme dala sjem si 2 mojita a narvaná šla dom :grinning: :grinning: :grinning:
uý peru mám převlečené duchny, tři kupy prádla, poklizeno a dala jsem gojgy spát
1. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
renatko nafotila jsem kinder koutek mobilem neb foták jsem zapoměla doma, tak večer ti to stáhnu
1. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
fanuš děkuji mám tu s tím klobrcem velkou 25x38cm, za 40kč :grinning: si koupim pak rámeček v Ikey a pověsim :dizzy_face:
1. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
jdu si dát cafito a vanu...umejt háro
1. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Luci šalotka je červená cibulka jemější chuti :grinning:

Luci s klobrcem :grinning: ta je úžasná, tu si rozhodně vystav :dizzy_face: já musím taky nakoupit rámečky a zarámovat fotečky :grinning:

no a musím do obchodu a to abych vzbudila tatínka, protože se mi s děckama nechce :wink: a chce se mi čůrat
1. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
luci takovou plechovou vaničku máme taky doma a máme i velkou plechovou vanu, ještě z dob, kdy nebyli klasické vany a taky máme dřevěné necky :grinning:
1. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
rtenat to máte hotové poklady....nedávej to pryč...to bych využila bud jako deko na zahradu nebo třeba na to foceníčko
1. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
holky já tak potřebuju vymalovat, nové ručníky, nádobí...(ještě máme po Honzové mamince)závěsy povlečko, přehoz, sedačku polštářky stůl židle a televizi....to je vše
1. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Hoja :slight_smile: Noc pohodička a ráno vstanu a pověšený prádlo :dizzy_face: já na něj zapomněla, ale Romča ne :dizzy_face: :grinning: Jinak dneska změna plánu...ven půjdou kluci sami a mě čeká úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechce se mi, ale je to nutný a ZOO zítra po obědě :slight_smile:

A poraďte, co vařit?? :confounded: nemám ani páru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
marky no super.....
já mám fazolky na smetaně...a hany vepřový až dojde z ryb....
1. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
akurát udělám okurkový salát

má bejt vedro jořo kaj si půjdem plovat????? :grinning: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Luci tak my jsme na tom dost podobně...taky bych potřebovala všechno vyházet a nové :confounded: ...sedačku teda ne, ale postele :sweat_smile:
1. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Tak fazolky nemusím a vepřový bylo v týdnu :unamused:
1. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
my nemáme sedačku ale půlku z letiše co tu měl hany s tou ex.....víš a jak sjem šukali tak ruply péra uprostřed a je tam ďoura...no kalamita......
1. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Teda Marky, vidíš jak je šikovný i Jirka to dělá a já umím zapomět a pak to peru znova :angry: :grinning:

Luci, taky bych chtěla všechno nové :grinning: máme nábytek po Jirkovem tatínkovi, ten zemřel v roce co se Jirka narodil, stolek z bytu týchně :angry: má vypálené kolečko od popelníku, sice je tam televize a nejde to vidět, ale vadí mi to, koberce po mojí babičce no taky bych všechno vyměnila, ale začnu tim pokojíčkem :grinning:

asi tam dětem nechám udělat vestavnou skříň a pak jen koupím nějakou knihovnu a regál na hračky a bude :wink:
1. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
My sedačku máme cca 3roky starou, ale stejně se na ní spíš práší, co Romeo odpoledne nespí :grinning:
Marky my obídek máme od včerejška a dneska mě taky čeká grunt
autor
Reni budou to mít super :wink:

Jdu si odložit :sweat_smile:
1. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
my máme sedačku od našich, kupovali ji když jsme byli malé, tak má asi 30let :sweat_smile:
1. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
renatko chjo..je to na pytel až půjdupracovat tak se to snad hne.....se segrou nepočítáme že se kvartýr prodá...máme cenu 570 :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nic...takže to prdíme a dáváme k pronájmu at neplaíme prázdný kvartýr
já už gruntovám,jen vysaju až se gojgadlo vzbudí
já už odložila, budu muset i na pole, nemám zeleninku do polévky :angry:
já už se vysrala :grinning:
1. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
teda Luci, tak to je bída, já myslela, že byty, obzvlášť za takovou cenu půjdou na odbyt :astonished: pronájem taky není špatný, jen kdyby lidi nebyli takové svině :angry:
1. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
renat kdyby to byl vlhký byt neřeknu, ale je to orravené s balkonkem okna plastové se žaluzkama, fr. okno, zateplené a z byt fondu dostanem 15tis na koupelnu...budou se dávat stupačky do plastu.....a táta ted vymalopval celý byt..je čistý suchý krásný, jenže v cikánské lokalitě u cesty :frowning2:
1. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
jj budem si vybírat na smlouvu okamžitě a tři kauce dopředu...jinak adios
1. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.