• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jdu si umejt to háro přijdu
1. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Luci tak s tou lokalitou je to docela problém...to vám ani moc nepomůže, že je ten byt předělaný :confounded: to je fakt pech :frowning2: Ale držíme palečky :wink:

Já si odložila a půjdeme nakoupit, jen pořád nevím co :frowning2: fakt nemám ani minimum nápadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala bych si bramboráky, ale nechce se mi strouhat se s bramborama :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
no to jo...no....
bramboráčky taky bych si dala :dizzy_face:
1. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
kde stééé to vám nejde net????
1. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
no ženskýýýý
1. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
samomluva jo????to všeci gruntujete???
1. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
tývado to mě štvete.....
gojgy se ted probrala tak jdu vysávat
a koukejte sem někdo naklusat :grinning:
1. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
nooo dobrý jdu teda pokračovat
1. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
já važím a musím umývat nádobí a mládě má hlad a chce spát :grinning:
1. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak já mám hotovo :slight_smile: Dovařila se mi polívka, připravený brambory a koupila jsem sýr, že ho obalím, ale Romeo že dojíme tu sekačku, tak to mám bez práce :slight_smile: A víte co?? vůbec nemám na tu polívku chuť :confounded: ani na ten zbytek...je tu takový vedro, že jestli půjdeme do tý ZOO, tak nejdřív až kolem 15.hod, páč teď by to bylo o hubu :astonished: :zipper_mouth: No uvidíme...
1. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
no nrenat bez myčky je to mazec co????
1. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
:grinning: Reni jen si zase na chvilu zvykni na ruční mytí :angry: To jsem ale škodolibá, co?? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
holky, to tak zdržuje, to je fakt síla :angry:

mládě už spinká a já budu ještě uklízet, nebo to nebude nikdy hotové :angry:
1. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Reni mě to povídej, já myju pořád a pořád :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
já su taky zvyklá....ale sere mě hany umí jens kládat do dřezu
1. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Luci to je ta lepší varianta, ještě existuje taková, co dřezu nic nedá :grinning: ale naštěstí Jirka umí aspoň položit vedle dřezu :grinning:

takže opět jdu na nádobí :angry: kurnik kolikrát denně to nádobí budu ještě mít, dneska už potřetí :rolling_eyes:
1. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Tak se hlásím. Nakonec jsme nikam nešli...je 17hod a venku to neustále nechutně pere, takže jsme to neriskli někam v tom ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ono i tak je doma parno :stuck_out_tongue_closed_eyes: natož se plahočit do toho kopce. Ono ani na ten úklid nedošlo :sweat_smile: před třetí dorazil Zdenda a teď odešel, takže prdím na všechno :sunglasses: :grinning: Teď jsem uspala mládě a dopřávám si chvilku oddech :dizzy_face: už jsem to potřebovala. I když byl hodnej, přeci jen ta chvilička, kdy nemusím hládat je fajne :dizzy_face:
1. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
tak jsme doma byli jsme na zmrzce a na pive...se večer s hanym poserem :grinning:
1. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
my dětem napustili bazén a na večer plánujeme dospělácké koupando nahando :grinning: asi pak bazén vypustíme :sweat_smile:
1. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
teď vařím těstoviny, budou je mít s rajskou a pak až děti usnou, tak naložím kuře na zítřek, bude na grilu a udělám ty utopence :wink:
1. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
týjo budou plavací spermíci jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
hele ženský dneska to brutálně flákáte
1. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
renat Kubajs se brutálně ksichtí.....a jak si veze panděro na tatrovce :grinning: :grinning: :grinning:
Máte fajný bazének....
1. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
já su tu :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3095909&vReferer= pár foteček z dnešního divočení :wink:
1. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
díky Luci :grinning: bazenek je super, není nafukovací, tak ho ani nepíchnem :grinning: musím dát Kubovi plenku, nebo tu budeme mít všechno označkované :grinning:

jo a Kuba miluje auta, jede brrrrmmmmm a když lítá za pidi autíčkem po čtyřech, tak se musím řechtat, takový šprček a jak ví co s tím, ani mu to nemusel nikdo ukazovat :grinning:
1. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
no a uvidíme co bude s bazénem, protože Jirka jel na ryby :angry: :grinning:
1. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
1. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
hany šel na pivo...s kloegou, budou natáčet dvd o plavané jak na to a tak...tak furt o tom dřistaj
1. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
jé Luci tu mám ve sledovaných, skoro jsem zapoměla, díky :grinning:
1. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
honeeem
1. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.