• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já su, co neuteče to do mě spadne :astonished: :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
já jsem jak malé děcko, samá modřina :sweat_smile: napočítala jsem jich 17 :grinning:
1. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
co robiš furt nepadej
1. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
jdu hají k telce, už mě bolí kukadla z toho počítače

tak dobrou kobřičky :wink:
1. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
to víš, se sežeru a pak nevím kudy do postele :grinning:
1. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
mě taky renat taky valím čuste
Danča asi špárá turkyň z rovnátek :grinning:
u ne, byla jsem za tchýňou dole :wink:
1. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
půjdu hodit sprchu :wink:
1. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak s emi nece spát.Mám nainstalované Simíky,ale jeodu pomalu,asi yb to chtělo větší ramku

Reni asi s epůjdem v pondělí koupat,tak kdyby ses chtěla přidat písni
2. srp 2009 v 00:39  •  2 děti  • Odpověz
Kači když tak písnu, Anička má průjmík, tak uvidím :angry:
2. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
bré ráno gojgadlo zas řádí booožče
ale za chvilu jde papat a nynat
v po má být hnusně....prej já půjdu dopo na koupák na 2 hodinky s malou
2. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
jj mají být zase přívaláky, v úterý jdu s malým na očkování :sweat_smile:
2. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
a zítra má přijít opravář na pračku, ale pochybuju, že to ten den spraví, asi to bude chtít nová dvířka,to jsem zvědavá, kolik za to vypláznu :frowning2:
2. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
renat na pračku? ne na myčku????
2. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
jé nojo, to je ten samý, co ho volám na pračku :grinning: dvířka na pračku by vyšly asi levněji :grinning:
2. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Anička teď pije smectu :sweat_smile: naštěstí jí docela chutná :sweat_smile: ještě dostane probiotika, nemám ráda takové průjmíky, doufám, že to nechytne i malý, to by jsme pak nemohli na očkování
2. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
no to jo..a mě teda smecta nechutná beee
jdu balit věcičky na koupák...na oběd dojdeme dom, máme tu vedro k padnutí..renat ti závidím barák fakt
2. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Tak my až před chvilkou vstávali :zipper_mouth: :sweat_smile: Malej měl náznak kolem 6.hodiny, což jsem zamítla a tak to zabalil ještě slušně :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jinak nás v noci prudil komár a co vidím ty dva pupeny na Adýsově čele, tak si pochutnal a nebo mě spíš děsí neštovice. Všude kolem nás je teď někdo měl. Jak jsme odjížděli od našich, tak přijel brácha s tou svojí novou a s její holčičkou, která je cca 2týdny zpátky prodělala a teď je dostal synovec...no snad je to fakt jen ten komár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky...od rána přemýšlím co dneka podnikneme a nenapadá mě nic lepšího než odpolední koupák, ale když si představím kolik tam bude lidí, tak se mi tam vůbec nechce...bude tam asi pořádný přetlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni zase průjmík...to bych normálně zrušila :angry:

Marky, taky jsme teď přišli do styku s chlapečkem který je prodělal, tak doufám, že je nechytneme :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Leni je toho teď všude hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a při představě dřepět cca 14 dní doma a nikam nemoct mě omejvají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

A my dneska nic neplánujeme. Jen tradiční oběd u tchánovců, chtějí vyfotit Adýska u dortu, co peče tchýně a pak domů. Je už teď nechutný vedro a koupáky budou fakt přelidněný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Marky ani jsme vám nepopřáli k narozkám....tak všechno nej a hlavně zdravíčko :wink: pro celou vaši rodinku...
2. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Jé děkujeme :dizzy_face: Utíká to jako voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :sweat_smile:

Tý jo, my už tu teď máme 25,5stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a venku ani nevím, ale myslím, že tu máme chladněji :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
tak už nám Anička i blije :confounded: takže viroza, ale furt má chuť k jídlu :wink:
2. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Reni snad ro bude brzy v pohodě, ale u vás se nebojím, že byste přišli o chuť k jídlu :sweat_smile: Anička je celá ty :grinning: :wink: :grinning:
2. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
tak jsme zpět z koupáku
já dopo vylila cafe do klávesnice a hany to vyčistil i od drobků..holt nesmímjest u pc no...
2. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
týjo marky ta inkubačka je právě dní až tři týdny tak držím pěsti at o nemáte
2. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Luci já vím, že je to takhle dlouhý ta onkubačka. Synovec byl s malou ve styku když to měla a dostal je po 3týdnech :confounded: :sweat_smile: tož uvidíme :slight_smile: Jinak koupák závidím, ale tady je takový vedro, že už nejdu nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme na obídku a malej se fotil s dortíkem od babičky a s babičkou a dědou a bylo to super, ale šli jsme tam před před spaním, takže jsme se moc nezdrželi. Jen oběd, focení a šli jsme. Taky jsem ho doma hned uspala, snad bude spát aspoň hodinu a kdyby dýl, bude zlatíčko :dizzy_face: :grinning: Dostal od babičky dneska nočník, tak začneme trénovat a koupili jsme mu židličku tak tu si taky hned zamiloval :grinning: ještě mu seženeme stoleček a může si tam kralovat :grinning:
2. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
tady je 36st :stuck_out_tongue_closed_eyes: na chcípnutí a to je ve stínu, děcka byli chvilku v bazénku se osvěžit, Anička zatím ťuk ťuk ťuk dobrý, Kuba se cpe trnkou a musím mu dát plenku, aby to tu nepočůral :grinning:
2. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Já nevím, jak moc velký teplo je venku, ale bude to nechutný. Vzduch naprosto stojí, bez vánku a doma, ač máme zabedněno, máme 27,5stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať už je chladněji, mě by stačilo tak těch 23stupínků :sweat_smile: a mírný vánek :grinning: A jinak začneme dneska trénovat mládě na nočník, tak uvidíme, jak mu to půjde :sweat_smile: zatím z toho nočníku měl prču a hrál si s ním :grinning:
2. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.