• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky, jsme tu též :slight_smile: Noc byla zase po delší době katastrofická, tak se asi dneska uzívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad ta příští bude lepší, ale co ho trápilo netuším :confounded: :frowning2: K obědu máme roštěnky od tchýně, tka jen uvařit nějakou přílohu :slight_smile: a už tu mám cafíčko, tak se těším :dizzy_face: :grinning: malej mi demoluje linku :sweat_smile:
3. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky Marky - u nás se taky v noci 2 x vstávalo - nevím co jí trápilo, ale co mě štve víc je to její brzké vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase o půl šesté vstávačka. a to třeba v sobotu šla spinkat až ve 21,15 a stejně vstávala v 5,30 jak kdyby do ní někdo pích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
SImi tak to nezávidím. U nás vstávačka v 8:30 :sweat_smile: a usnul ve 21hod...ale noc fakt krize, pořád pobékával a vstával a šlapal po Romčovi a to všechno ze spaní...ani neotevřel oči :confused: asi bude náměsíčnej :sweat_smile: ale házel sebou, jak kdyby ho bolelo bříško, což bylo i možný, pěkně prděl :confounded: fakt nevím. A vstávat v 5:30 tak mě odvezou :zipper_mouth: :astonished: :sweat_smile: nějak jsem si zvykla na tu 7:00-8:30 a dřív mám potíže :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
3. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Marky - taky jsem taková přejetá poslední dobou, malá vždycky vstávala mezi půl sedmou až sedmou a teď poslední 2 týdny takovej zlom, jsem hotová....ale co se dá dělat, vstát musím, že....ale vůbec to mladá nepotřebuje dohnat spát chodí jen 1 x denně a večír chodí okolo 20 hod
3. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Simi ty dítka jsou divný :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem si třeba včera říkala, že půjde spát dřív, když spal za celý den jen hodinu a stejně to byl večer boj :astonished: a usnul zase pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vygržet s ním musím, i když bych spala jak malá :sweat_smile: :grinning:

Co dneska kuchtíš??
3. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
dneska nic moc :grinning: malá má jen zeleninovou polívečku s masem a já mám zapečenou brokolici se sýrem :dizzy_face: :dizzy_face: je to hnedka hotové a zdravé
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ty jo, ty zase najíždíš na zdravou stravu, nebo to jíš běžně?? :sweat_smile: mě teda brokolice nic moc neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
zdarec, já čekám na opraváře, ještě se neozval :frowning2:

co budu kuchtit netuším, chci něco rychlého, kdy si moc nenašpiním, protože když přijde, tak ať tady nelítám jak trefená :sweat_smile: tak asi zapečené těstoviny :wink: nebo nudle s tvarohem :grinning: a chtělo by to ale polívečku, což se mi ani nechce :grinning: možná by to mohla být hrachovka

Kuba si zase zvyknul vstávat o půl sedmé, což mě vyhovuje, jen je pak kapku protivný, ale zase jde aspoň brzo spát :grinning:
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
no taky bych se asi moc nenajedla :grinning:
3. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a v noci jsem se vzbudila a malý byl na Jirkově posteli, vůbec nevím, kde se tam vzal, když jsem usínala, tak byl v postýlce :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jste mi zdrhli, jo? :pensive:
3. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky já sem tu...už mám uvaříno a přemýšlím co dneska podniknu
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak jsem tu asi sama :unamused:
3. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jsem zpět, ale spíš jen nakukuju. Malej je nějakej uječenej a pořád se chce mazlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když teď ho zabavilo ferrari :grinning: ale jen do doby, než si všimne, že jsem u počítače :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: hajtra malá :grinning: :grinning: velkej furt chrápe, asi mu tam vletíme a to šel spát už před půlnocí :astonished: :angry: :grinning:
3. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
jé Leni krásná fotka v pase :dizzy_face: jak s tatínkem dobrý?
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Marky u nás je to dneska taky protivné :angry: děcko jedno, teď je chvilku klid baští trnku, nejlepší mu zacpat ústa :grinning:
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
hojky jsem tu,

byla jsem udělat úklid, dodělat víkendové resty, dítko je uložené, ještě tam kecá, tak snad brzo usne a já budu mít klídeček :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni - hezká pasová fotečka :wink:
3. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Helou, vidím, že tu ani noha :unamused:
3. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Tam dítko spinká, brambory se vaří, pak jen ohřát tu roštěnku a hotovo :slight_smile: Dneska nám konečně Romča sníží tu postýlku (prý ji sám nemohl vytáhnout, tak mu pomůžu a pofrčíme ven) už dostal nůž pod krk, ale je fakt, že on hned zapomene, že jsem po něm něco chtěla, tak se hold musím připomenout. Ale dneska už mu to neodpustím :sweat_smile: :grinning:
3. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
já dodělávám oběd, teda dodělává se sám a já si uvařila cafito, tož by mohl někdo přijít :grinning:
3. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já som tu
3. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Vypadá to, že se tu úspěšně míjíme :frowning2:
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Lucid už to tak vypadá :grinning:

Anička chtěla postavit vláčkodráhu, tak jsem jí pomáhala :grinning:
3. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak my jsme s Adýskem sami. Romča odjel někam s kamarádem, ale slíbil že hned jak se vrátí, tak mi udělá tu postýlku :slight_smile: Teď jsem opláchla nádobí a vyvařila malýmu flašu a dudla. Zametla jsem, ještě bych to potřebovala setřít, ale to až večer, až usne :slight_smile: Jo a vypadá to skoro jistě, že malej je jen poďobanej od toho komára :dizzy_face: docela jsem si oddechla, i když těch neštovicích jednou neutečeme, ale teď ještě bude klid :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak večerníček jede, já si vařím cafo, pak bude koupando a hají, už aby to bylo, nějak dneska nemám den či co :fearful:

a mám furt děsivou chuť na sladké :frowning2:
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
tak kávička už stojí přede mnou, kuba čučí na losování, tak je klid, už mu koukají i spodní stoličky, tak jsme 12 zubci :grinning:
3. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
čus us
zase to blbé BBBB
jiřo kuchynka super javor porstě miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v práci oká jen 5 kousků klasika...ale noc na dnešek jsem asi 15x vstala takže holky..asi nějaké erupce.....jinak gojgy spikná krásně no
leni super fotenka
a marky já stejně jako simča miluju broko se sýrem smetanou a šunkou mňam
3. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Luci, tak ještě že nebyla nějaká šílená hoňka :wink: dneska ty děti fakt v noci nějak bláznili :grinning:

Jiři, já úplně zabudla na tu kuchyň, je fakt krásná, té bych se nebránila :grinning: hned bych zase tu svoji vyměnila :wink:
3. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
renat asi tak nějak zas mě chytá mánie ale nejsou love nooo
3. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
jo mě by taky chytala, nějaké penízky i jsou, ale nejhorší je, že se bojím, že to rozfrckáme na blbosti a nebude nic. Člověk jde nakoupit, platí kartou a nekouká na to, že tam tolik peněz není, že bere ze zásob :angry:

tak musím rychle koupit ten pokojíček a udělat dvůr, nebo z toho zas nic nebude :cry:
3. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.