• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jinak jsem trošinku dočítala a Leni,přeji pevné nervy a ať vše vyřešíte co nejlépe.
Jak tak čtu,tak ta krizovka mě ještě čeká,bo jsme s Tonym 6.8. spolu teprve 6let :unamused: ,ale už teď pomalu slavím,bo je to můj nejdelší vztah.Upřímně,jsem ráda,že se našel člověk,který to se mnou vydržel :grinning:
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
3. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kašli na TO Luci :wink:
3. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Doboru, pro dnešek se loučím :wink:
3. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
my jsme spolu 12 let a 10 let spolu žijeme :grinning:
3. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Leni a jak to vypadá, uklidnilo se to u vás trošku? :frowning2:
3. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jani hoja, jdu kuknout na fotos :wink:
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
no jo klasika, zabudla jsem heslo a všecko :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme po celém dni schvácená doma, no síla objednali jsem tu kuchynkua mají na ní 20%slevu 6metrová nás vyšla na 14tisíc, bez dřezu a prac desky, páč tu chci v jiném odstínu a je mnpohem levněji sehnatelná než u nich... jsme fakt za ní moc ráda, jo navrchu máme položený 1,5pokoje plovoučkou náááááádherně to tam prokouklo fakt radost pohledět.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, to je super cena :dizzy_face: já mám kuchyň bez spotřebičů za 40tis :astonished: a jak už je plovoučka, to se za chvilku stěhujete, Jirka jede jako drak :grinning:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jani krásné fotečky :dizzy_face: Nikča jak si drží dva prďolky najednou, moc jim to všem sluší a frajířa schvaluju :grinning:
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10123675 a nějakou podobnou desku k tomu ale asi tamvší..nic na netu není..takže dodám až ofiko fotky :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
Děkuji Reni :wink: ,ještě prohlížím albíčka,abyhc viděla jak vám prcíci rostou :wink:
Ten prďola je synátor od Tonyho bráchy,byli tu na víkoš,tak jsme neodolali a roužlije,jak se k sobě měli :wink: ,malá z něj byla pif paf,bo už je proti ní velikej kluk(8měsíců).Říkala jsem,že to ani nejni poznat,on je tintítko.Jak jsem psala,že mu švagrová nedá pořádně ani najíst,no :frowning2: fakt blbá kapitola sama pro sebe :frowning2:
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
když si pak otevřete žejí chcete v buku tak se ukáže větší kousek prac.desky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz
ale chudáček maličký, já myslela, že je tak max o měsíc starší :astonished:
3. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fjamus&vImageID=2540212#navigator

ha tak ješte jednou vám mrsknu semka tu kuchynku,, resp. kombinace barev..sestava bude jinak ale abyste meli jako predstavu tak sem navstívila albumek a je to tak nejak podobné :grinning: a už vás tu nebudu prudit linkou..já se omlouvám ale ono je to jaksi moje krédo každého dne ta naše stavba a zařizovačka :grinning:
3. srp 2009 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko kukačky :wink:

Jiři krásná kuchyňka :dizzy_face:

Náš malý je jako hodinky, padne půl sedmé a už vstává :angry: Ale noc super, klídeček, jsem dneska vyspinkaná i proto, že jsem konečně šla spát před 12 :slight_smile:
4. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
co dneska uvaříme?

Jo a asi bude za chvilku pršet :confused:
4. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my dneska taky vstávali v 6:30 ale spát jsme šli už v 18:40 :sweat_smile: :dizzy_face: Sice se mi do 20hod zvládnul asi 3x probudit, ale já už tam v těch osm zůstala s ním a spinkali jsme :sweat_smile: Sice nespal extra klidně, ale lepší jak noc předtím :dizzy_face: snad se zase brzy srovná :slight_smile: Jo a Romča mi včera konečně snížil tu postýlku a nejen, že to líp vypadá, ale hlavně malej tam trávil sám od sebe většinu noci :sweat_smile: :dizzy_face: u mě měl třeba jen hlavičku a zbytek byl v postýlce :grinning: no fakt super :dizzy_face: jsem nadšená :dizzy_face:

Tady to nevypadá, že by mělo pršet, krásně svítí sluníčko a je teploučko :slight_smile:

A dneska budou brambůrky a zapečený květák se sýrem a se šunkou :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Marky, to je skoro jako brokolka :grinning: včera u Diblíků :wink: nebo to měla Simča??? :astonished:Včíl fakt nevím :sweat_smile:

Já zatím pořád sbírám inspiraci, co ukuchtím, ale vypadá to špízy :dizzy_face:
4. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
prší prší jen se leje :sweat_smile:
4. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
No skoro jo, ale je to květák :grinning: mám na něj chuť, ale balit se s ním nechci, placky byly nedávno tak co s ním :grinning:
4. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Marky tohle je výborný recept, jen mi tam chybí maso :grinning:

Já prase včera sežrala ve 22 hodin 2 topinky se sýrem kečupem šunkou a nivou a rajčátkama, jsem prase a přiznávám se k tomu a kolik čokošky jsem včera sežrala, jsem si řekla, že začnu s tou dietkou a takhle to dopadlo :confused:
4. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Malej mi dal právě chvilku volna :dizzy_face: :sweat_smile: Sám odešel a hraje si :grinning: Ale za chvíli pofrčíme na ten nákup, ať to máme z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: projdeme se, je tam hezky a bude to :dizzy_face: :slight_smile: jsem dneska krásně vyspinkaná (myslím dlouho :sweat_smile:) a je to znát, potřebovala bych to častěji :sweat_smile:
4. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
No jo, když ty jsi masová :grinning: Já taky počítám s kecama o tom, že se přece nemají jíst 2 zeleniny na jednom talíři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Kašli na dietku, ty jí vůbec nepotřebuješ. Máš super postavičku, co bys chtěla :wink: Ale já taky tohle noční hodování miluju, jen mě nehrozí topinky a podobné...je mi z toho špatně, myslím, když si to dám takhle pozdě :sweat_smile:
4. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
já se taky dneska dobře vyspinkala a teď jsem vyslána na nákup, tak frčím, dokud Jirka hlídá děti :grinning:
autor
Jen utíkej, my pomažeme taky :slight_smile:
Marky, já jsem odjakživa kyselina :grinning: a musím si jen pohlídat, aby to nešlo nahoru, proto dietka, jak se rozežeru, tak nevím kdy skončit :grinning:

mám nakoupeno a Kuba a tatínek papkají, já musím první kafe, protože po jídle už neúčinkuje :grinning:
4. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojky holky...tak tady prší a místo obchodu jsem se dala vaři ať můžu na nákupy až se mi vrátí domů autí
4. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko, tak naše mladá se konečně zapomněla a vstávala až v6,45 hod hurá, konečně jsem se vyspinkala :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiří kuchyňka nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni teda já mít takové žrací orgie jak ty, tak jsem jak koule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to během 14 dnů
4. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.