• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi, když já si nemůžu pomoct a víš jak je to hrozné??? :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
no já když mám žravou, tak je to něco podobného, takže tě chápu, jen to nemůžu praktikovat dýl jak 2 dny, jinak by to dopadlo hodně špatně, přibírám hrozně rychle a snadno, musím se sakra hlídat abych si to aspoň udržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Simi, jen počkej jestli se té žravosti nezbavím, to budu teprv jak koule :frowning2: už teď nemám odvahu vlézt na váhu :pensive:
4. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, prosím o radu, jste tady samé zkušené matky..
malý má nejspíš 6 nemoc, dr mi řekla že mám kombinovat paralen čípky a ibalgin sirup, ale ted si nejsem jistá, jestli se to má kombinovat co 3h, nebo co 4h. Vím že pokud bych užívala jen jedno, tak co 6h, ale nevím jak ty dva léky. prosím poraďte....
ležíme ve čtyřicítkách :pensive: :fearful:
4. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Reni nepruď prosím tě s tvou tvojí váhou, jsem tě viděla v ZOO v Olmíku, hubená jak ty kozy tam a ještě si stěžuje :angry: :angry: :angry:

ia - nemáš číslo na Lucinku ? ta by ti určitě poradila :wink: ať je malému brzo líp
4. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile:

Radu bohužel nevím, ale mám takový pocit, že se to kombinuje co 3h, ale jistě to nevím :confounded: Držím palečky, ať je brzy dobře :slight_smile:

My nakoupili, prošli se a mě už se vaří květáček a malej tu vytírá rohlíkem :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Raduško, já bych kombinovala určite minimálně po 4 hodinách, pokud horečky neustupují a pak když už by ustoupili tak snížit dávky i na 6 a více hodin.. :slight_smile: tak držím pest at se uzdravíte :unamused:
4. srp 2009 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
Může se po 3 hodinách, ale pokud to jde, tak je lepší po těch 4 :wink: a s klesající teplotou prodlužovat :wink: případně octové ponožky na nožičky, ať to máte brzy za sebou

Simi, kéž bych byla jako koza :grinning: ale když tak žeru, tak to jde hezky nahoru a měla jsem po operaci o 4 kg míň :fearful: no ale radši budu takhle než tak zbídačená :grinning:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
achoj :grinning:
Dobré ráno
jo ináč ahojky holky..nechci vás tu prudit ale vztávali jsme v 9,15 :astonished: :grinning: mazec mám jeste tedka zalepené oči a jdu uklízet bouchla tu bomba :grinning:
4. srp 2009 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz
radu co 4 hodiny ase divím, že ti nedala rectodelt 5mg
4. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
já vstávala v půl 5 :angry:
hany ji nedal kaši páč nechtěla a dostala jen mlíko..tož ráno budík jak cyp
spí nějak hůř asi tak 10x za noc vstávám aslintá tož nervím co se klube
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
ale pak jsme usly do půl 9
ale chtělo by ti chrupkat dál to je fakt
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Já tu bojuju s tím mým hadem :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadá, že by spal, ale jak si lehne, tak dělá kravinky :rolling_eyes:

Asi mu zakroutím krčkem :angry:
4. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
jdu něco kuchtit hany jel na poradun tak musím využít že je gojgy v klidu
4. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
já to tu jdu taky pokllidit a jdu do obchodu, je to tu jak po atomovce malá zase řádila :confounded: jdeme uklízet, až jí uložit příjdu
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
tak já vysála, a jdu na kuchyn, a odpoledne bych se chtela kochat na netu s kuch spotřebiči hlavne musím vymyslet digestoř,nakonec bude komínová nerezová, a taky musím vymyslet lustr do děcáku línil se mi v baumaxu ale chteli za nebo 1500kč no tak mrknu po nečem jiném..jo a čtvrtek,pátek budu u mamky hlídat kluky pak v sobotu jedem zase do Pl pro listy, a pak jdu chystat nekteré veci na stehování do domečku :wink:
4. srp 2009 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz
jiřo to sletělo jako voda :wink:
komínová nerez digestoř se mi líbí moooc ale mám nerez a je to sekec to fur t čistit tím spešl cifem na nerez...věčně je to zasrané...mě se líbí skleněníá digestoř ale to bych furt pucovala okenou...no si člověk nevybere
4. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
4. srp 2009 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
to je krásnééé
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
luci jak jsme byli v orfe tak mi říkal ten obchodník, že lahvička nejakého odstranovace co tam meli stála 49Kč a na nerezové povrchy 99 a říkal ze to stim pucují jejich uklízečky a že se tomu nic nevyrovná tak to zkusíme koupit..

no nejvíc utapané máš ty knoflíky jakýma reguluješ,vypínáš a tak ale na komín v podstatě nesáhnes..takže jak to vylestístíš tak to nejakou dobu bude, pak to jedine zasmolí plyn :frowning2:
4. srp 2009 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
tohle měli v baumaxu za 1400Kč tak to mám ošahané..je to dřvěné ty letadýlka což se mi líbíííí :grinning:
4. srp 2009 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
4. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
mám komínovou a je to fakt síla to vyčistit :grinning: ten mastný prach tak drží příšerně :angry:
4. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
jéé díky reni.. to jsi hodná...
no jako já puvodně chtela obyčejnou výsuvnou digestoř,pod skřínku,ale na tehle kuchyni se výsuvné pr ymontovat nedají no tak jsem se rozhodli pro komín, jo a cenove by výsuvná vyšla se skřínkou stejně jako levnější komínová.. :wink: nu což další dobrá prácička :confounded:
4. srp 2009 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, určitě když budeš tu digestoř pravidelně omývat, třeba 3x do týdne, tak to půjde dobře, ale já si vzpomenu tak jednou za 14 dní a pak se s tím serouchám :grinning: ale ten komín zůstane čistý, jen ten je v pohodě, jen to pod komínem :grinning:
4. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
4. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
jiři jo komín upatlaný nebude ale nánoisy na něm budou vidím to jak doma vařím mám dogestoř zapnutou, ale stejně nahoře je mastnota :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
vám ty baráky závidím....
4. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.