• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak zítra nám přivezou plot :grinning:
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
a já závidím to krásné zařizování Jíře, je to naprd, když už je to hotové, i když nějaké rekonstrukce doma nás ještě čekají. Ale nevím kdy....
4. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
jo simi...ale víš těšim až se vymaluje a ták zas budě něco jinak
4. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahooooj holky!

Lucinko, díky moc za balíček, zrovna dorazil - se těším, jak do toho Ančí nasoukám :grinning: Dorazily penízky v pořádku?
4. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Lucí není zač...to nevím ale asi jo..nekoukala jsemna výpis neb nemám kredit abych si cinkla na expres linku....ale určo došly :wink:
4. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
no Dani, pěkně jsi mi to poslala, měla bych si to zopakovat, hlavně tomu konci jsem vůbec nerozuměla a zrovna se ani netefila :grinning: takže za 4, to je teda bída :sweat_smile:

ženský taky zkuste :grinning: http://zpravy.idnes.cz/zaverecny-test-0g2-/soutez_test.asp?id=302

já jsem úplně tupá :frowning2:
4. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ještě jednou děkujeme :dizzy_face: U nás leje jak z konve - konečně se trochu pročistí vzduch - jsme měli v baráku 29 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Se musím za Aničku pochlubit. V neděli přijeli na návštěvu manželův strýc s tetou a přivezli Aničce kromě krásného oblečení, formiček na bábovičky, konviček a lopatiček a kýblíčku (prostě kompletní výbavy na písek) úplně bombastický kočárek pro panenky. Je to zmenšený Aniččin kočár - dá se štelovat rukojeť a jde z toho poskládat sporťák. Taky má přenosnou tašku. No prostě úžasný, fakt jako opravdický :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
lucií ty vado tak tro si Anička ještě počká...minimálně rok....
renat jdu to zkusit tupá budu taky nebuj
4. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
No jo, to si bude muset holka počkat, se s ním mezitím budu hrát já :grinning:

A test radši ani zkoušet nebudu bo bych zjistila, že jsem ještě blbější než jsem si myslela :grinning:
4. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
renat 7 chyb ale v těch posledních..jako kopylopropium a hyponymum a podobné bláboly nevím co jsou
4. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak ten test je mazec, začátek byl v poho ale ty poslední otázky - to je šílenost, samé latinské slovo, no děs - taky patřím mezi tupé - Reni přidávám se do party - konec jsem vůbec netypla dobře :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
pravda první půlku mám dobře a pak ee :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
ty vole, ženský..já měla 19bodů :astonished: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: měla jsem dobře všechna y a i, a mně a mě atd, ale ty latinský debility..a dokonavé a tak, to už vůbec nevim, co to je :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Tak jak to tak čtu, tak to asi zkusím taky :grinning:
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
teri já měla 21 :grinning: i y taky gut jen ty poslední blbiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
já to v životě neslyšela, já znám jenom synonymum, antonymum atd, ale tohle jsme se teda fakt neučili :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
na podruhý 23 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Tak já mám 22 bodů :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
jo ty dvě slova taky ale tamty bláboly..já mělalatinu na zdravce, ale ani z toho si to nedokážu odvodit
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
já totiž debil často na něco čučim a pak zaškrtnu to, co nechci...s tímhle jsem měla problémy od první třídy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
anebo to, že něco intuitivně zaškrtneš a nepřemýšlíš nad tím a je to dobře a pak se k tomu vrátíš a je to na yptel
4. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
lucenek: já třeba na střední ve třetáku propadala z matiky, ale ne kvůli tomu, že bych neuměla postup..ale u mě bylo běžně 2*3=8 a podobně :rolling_eyes: pak jsem dělala repec, a tam po mně vždycky chtěli jenom nastínit postup..a najednou jsem měla na vízo za 2 :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
hmm tak já mám 21 bodou :grinning:
4. srp 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
tak jak to tak čtu jsme na tom všechny podobně, měla jsem 20 bodů :sweat_smile: ale přesně jak píše Siss - taky jsme se učili synonymum a antonymum a né ty kačoviny latinsky - chtějí z člověka udělat debila :grinning: :grinning: :grinning: hold se jim to pobedlo :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jiři to jsme na tom stejně, ale takové blbosti jsme fakt nebrali, stejně by mě zajímalo, k čemu to jako člověk do života potřebuje a kdo něco takového vymýšlí :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
To nás Danča pěkně prověřila :grinning: ale kolik má ona nám nepoví??? :grinning:
4. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
já teprve dala vařit obídek, ale tak úžasně tu voní :dizzy_face: špízy a kuskus kdo chce bude mít rýži :grinning:
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ale už mám cafo, jak ho vypiju, tak musím vysát a umýt nádobí, kuba tady rozdrobil vejce vařené natrvdo :angry: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Siss z tygra už je úplně chlap, jako lázeňský švihák vypadá fakt dobře :grinning: sekne mu to :wink:
4. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak já si dala 10,5 km na rotopedu a setřela celej byt. Jsem se pěkně zapotila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zároveň pro sebe aspoň něco po dlouuuuuuuuuuuuhé době udělala. Jdu si dát šopáček dokud malinká spinká :dizzy_face: :dizzy_face: a kafíčko bych si dala též, mňam :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.