• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi, škoda že nemám roťák, jela bych s tebou :grinning: a musím vyluxovat a umýt nádobí, taky bych mohla umýt koupelnu a vytřít chodbu a schodiště :wink: ale mě se zase taky nechce, jsem nějaká pohodlná poslední dobou :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
jo tak ta koupelna mě taky ještě čeká, ale asi až večer až malá usne, nemám ráda, když pak čuchá ty smrady - dezinfekce do záchoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak a kafíčko už tu popíjím s tebou,nedalo mi to :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
já už ho vychlemtala, malý se probral, tak jsem šla za ním a ještě usnul, ale dneska je to s ním divoké, je děsně protivný :frowning2: a zuřivý, asi odpoledne vyjedeme do města, bude aspoň klid :wink: jen kdyby dětem nebývalo blbě v autobuse a nemusela bych do nich rvát kinedril, to by bylo ještě lepší :confounded: a taky kdyby nepršelo, ale aspoň není horko :grinning:
4. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
no, ráno kafo nepůsobilo, tak teď už jo, už letím :dizzy_face: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak tady je sice pod mrakem ale neprší, ale co budu celé odpolko s Terkou dělat, to netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím do knihovny, manželovi vrátit vypůjčenou knížku, ale co dál.......nechcete někdo přijet? :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Simi hned bych přijela, ale už zase řve dítě :angry:
4. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak už jsou v pokojíčku, mám v plánu do pokojíčku Kubu v brzké době přestěhovat, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
čuste buste
tak jsem si byla proplatit havrix a maj balík pro děti za 1000Kč rok, ale dávaj jen 300kč na každé očko...kokoti co??? :angry: no nic aspon tři kila daj hajzli :angry:
a zítra jdu k tubákovi na 9.30 a mám vzít i malou měla by mít první prohlídku tak to sfrknem jedním vrzem
4. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
dneska asi nejdem vem leje jak z konve :frowning2:
4. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
luci já dneska muším jit na poštu takže beru pkáštenky adestníka a jdem kubína jeste chrní :confused:
4. srp 2009 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz
sára spala jen do půl jedné :confounded:
ale hany hlídal zašla jsem si sama na tu pojišťovnu
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
no tak to vidím že za chvíli si půjdem hajnout na chvilu
hany vytuhl chtěl namasírovat záda, já myslela že bde sex a von u toho vytuhl... :sweat_smile:
4. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Luci to je děs s těma chlapama, co? :grinning:
4. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
čau holky,

tak horečka už kolem 39,kleslo mu to, ale řeknu vám, unavená jsem jak v šestinedělí, v noci jsem ho furt kontrolovala....přes den se pořád tulí a nosí, a nebo poplákává a spí...takže paráda. A jak jste u těch tatínků, tak ten náš měl ráno golf a teď MUSEL na bagminton, takže já tady padám na hubu, a páníček si relaxuje...ale držím hubu, páč se mi nechce doma hádat...chjo :pensive:
4. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
radu to je na pytel.... :pensive:
ale víš já bych to řekla....hádka nehádka
4. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
holky tak byla u nás mudra...angína jak vyšitá.. :frowning2: takže ATB a 10 dní léčba, chjo :pensive:
4. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
radu bobik malý..tak se uzdravte brzoooo
4. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
ju díky Luci...je to hrozné ho vidět, jak se trápí, nemůže polykat :frowning2: má to holt po mě, já jako děcko každé léto angínu...
tak se opatrujte ze Sárinkou, až taky něco nechytnete, prý je toho díky tomu počasí ve vzduchu hodně.... :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
bobinek to ani moc nepapá co...chuďátko.....si to ani nedovedu představit
4. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
jako fakt asi není nic horšího, než vidět svoje děcko, bez života, jak nemá hlad, celé hoří, jen leží na mě a nechává se hladit...chjo. ALe snad mu ty ATB rychle zaberou a bude dobře...
a aby toho nebylo málo, tak sousedi odjeli do HR a nechali doma svého 18 letého synka, který tady má každý den pařbu...a dneska to vypadá na mega pařbu..takže paráda.ještě že je hnusně a nemůžou sedět na zahradě. stačí že ven chodí kuřit a já se bojím at mi nevzbudí malého.
4. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
čauky Radus, neboj atb brzy zaberou..je to hrozné, ale bdue líp :wink:
4. srp 2009 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz
radu chápu...týjo tak po desáte volat cajty a na záznam dle mých zkušeností jinak to nemá efekt
4. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
radu a kam ti zmizlo alíčko????promin nejde mi psat to pismeno na ktre zacinaji ramory a řicho, doufám, že chápeš...
4. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
juchů tak u nás už se hajá, já dlabu mrkvovej salát s jablíčkem a užívám si toho ticha, je to božííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Radu - je to hrozný když ty dítka marodí, ale vydrž, za chvilku atb zaberou a malému bude líp :wink:
4. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
simi já dneska dala sáru spát až ted, páč jsme vytuhly od 16 do 17h
4. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
no to se někdo má, masáž , chrupkajda - už jen ten sex co? :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
není hany šel do rachoty....
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
no luci s těma policajtama to nevidím, my máme s jeho rodičema výborné vztahy a navíc jsme tady v ulici samé řadovky, a všichni se známe, prostě taková menší rodina, takže maximálně zajdu zdrbat mladého a hotovo..
zolík - mrkvový salát s jablíčkem, to je přesně to, co bych teď potřebovala :grinning: ale nemám tolik mrkve a i kdybych měla, tak by se mi nechtělo ji dělat. manžovi jsem ohřála večeřu a jsem ráda že žiju, za chvíli jdu spát, čeká mě "noční....
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
taky slaměná vdova jako já :frowning2: jenže já to mám téměř každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádná masáž, žádné česání vlásků, žádnej sex :angry: no není to k vzteku :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
jo radu tááák, tak to je jiná
simií no...ty večery jsoun apytel...jen hany má volno pá a so večer a to jde na pivo, nebo mámnoční tak si vyer
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.