• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci buď ráda, že ho vidíš aspoň přes den, co bych za to občas dala, když jsou s mladou zrovna horké chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co narobim, nič

Radu snad už bude dnešní noc klidnější a malej bude trošku spinkat :wink:
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
simi to máš recht...se můžem majchlovat po o když gojgy spí...a co dělá pavel???že je věčně fuč????
4. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Raduško já jdu zítra místo k tobšě k zubákovi to bude....á b už jde :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Simi to je fakt na pytlíka, ale zase jste si vzácní, Jirka že si skočí pro cíga a zase se tam zadrhnul :grinning: no zatím je tam 15 minut, tak nemusím být náročná, slíbil mi zmrzlinku

jo a česání vlasů??? Nic takového neznám :grinning:

Raduš, teda to je trápení ta angína, Anička na to taky přes léto trpěla, horečky měla šílené, jednou jsme jeli na pohotovost, měla 41,6 v zadečku a neklesalo to ani po lécích ani po zábalu, přijeli jsme tam a ona bez teploty :sweat_smile: pak už to prostě kleslo a vypadala jako zdravá, ale měla hnisavou angínu :confused:
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
tývado já mám pro jistotu doma 5mg rectodelt na ty křeče kdyby nedejbože náhodou nechci čekat až se děcko vykřečuje
4. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Reni - je stavař, ten bude celej život v čudu, kde mu firma zavelí tam musí jít. Teď je to hold Plzeň :frowning2: :frowning2:

No a já miluju česání vlasů, to je moje labůžo, tak Pavel vždycky večer když Terka zalehne češe a češe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak poškrabká záda, no slintám blahem :grinning: :grinning: :grinning:

Reni - co ta zmrzlinka dietářko :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
tývado to je labůžo...chjo....ale hlavně, že má práci :wink:
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luci - to jo nestěžuju si vám tady, jen je večer smutno. Přes den to jde, byli jsme zvyklí být s Terkou přes den sami, taťka byl až na koupačku ale ten večer je dlouhej tichej a smutnej....
4. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
simi já chodím právě brzo spát at to zaspim
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
já už taky valím jdu ještě znásilnit na pár minut rotoped a pak valím do spršky a do hajan. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám že Terka nebude mít ranní.
Takže Luci dobrou s kobrou :wink:
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Simi dobrou...já si pustím na chvilec simíky
4. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak jsem posimikovala a posralasi to u sousedky Victorie neb jsem chtěla odejít ale klikla jsme na uklidit dům, tak jsem jim tam uklízela až mi to spalo,že se chovám nevhodně a budou se muset semnou rozloučit :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si hajnout brou kočky
4. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Čusík, no nekecejte, že jsem dneska první :astonished: :sweat_smile: :grinning: to už se mi dlouho nestalo. Noc zase o chlup lepší, snad se to fakt srovná. Dneska dělám lečo a odpolko snad konečně kluci vypadnou a dojde na ten úklid :grinning: JInak nic neplánuju :sweat_smile: :grinning: jo jen asi nákup, ale to až se Romča vzbudí. Teda malej už teď ráno, ale pak potřebujeme plíny, tak bysme sjeli do Tesca :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko,

co se to poslední dobou děje, takové mrtvo tady? člověk příjde o půl deváté a tady nikdo

No u nás noc labůžo malá se zase zapomněla a spala až do 7,15 nádhera, konečně jsem pořádně odpčatá a dospinkaná.

holky co budete vařit potřebuju inspiracion na obídek
5. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
co se děje že tu nikdo není :frowning2: večer nikdo ráno nikdo, no děvčata co se s vámi děje, já potřebuju s někým komunikovat když tu není chlap a vy tu nejste :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
My byli nakoupit, teď jsem pomyla nádobí a dítko už mě obtěžuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: má poslední dny nějakou mazlivou, asi ty zubiska...pořád na mě visí a nebo ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak během vteřinky jako když otočí, sebere se a jde pryč :sweat_smile: nevím, je nějakej jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bude brzy klid :astonished:

Simi nesmutni :wink: chlap se vrátí a zase nebudeš mít čas ty na nás :sweat_smile: :grinning: Mě teda večery už nehrozí. Večer si hrajeme a když usne, tak já s ním :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky holky mám ochrnutou celou půlku hlavy, včetně jazyka....sakra v noci mě chytil zub a dneska se mi na něm dostatečně vyřádil zubař, naštěstí při umrtvení :confounded:
5. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Jé Leni to je mi moc líto :frowning2: Ale přiznám se, že mě tvoje úvodní věta fakt vyděsila :astonished: :zipper_mouth: :sweat_smile: A já bych si bez umrtvení nenechala ani vrtat :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
hoja, my dneska vstávali v 8 hod. a to jsem se zvbudila a zjistila, že z jedné strany mi spí Kuba a z druhé Anička, byla jsem jako sendvič :sweat_smile:

no ale co budu vařit opravdu nevím, Jirka navrhnul brambory se smetanou, ale já na zrovna chuť nemám a na co chuť mám? Tak to fakt nevím :confused:

jo a dneska nám přivezou ten plot s branou, tak zase 9tis. jde pa pa :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
No on začal bez a když zjistil že bude muset hoooodně hluboko tak mi to radši opichal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to hnus..nemůžu se ani najíst :frowning2:
5. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Leni teda taky mě to vyděsilo, už jsem ti chtěla volat záchranku :grinning: ale teď už ten zub bude snad v pohodě :fearful:
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
No a když uý jsme u těch zubů tak podotýkám, že náš Kryštof už jich má pět venku a lezou další a podotýkám že to vše během pouhého měsíce...chudáček můj malinký :unamused:
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Reni to doufám, ale musím jít příští týden ještě na plombu, dal mi tam zatím jen vložku :confounded:
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
já to tak jednou měla i s okem a nevěděla, jestli na někoho po cestě nedělám ksichty :grinning:
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Moc se omluvám za formulování mého prvního příspěvku :grinning: :sweat_smile: :wink:
5. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Mě tečou šgrinty jak malému děcku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Leni, Reni ahojky

Leni -teda měla jsi po ránu hnedka veselo, no hlavně že ti dal umrtvovačku, horší to bude až to příjde k sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a to trápení se zubama známe malé taky během února a března vyrostlo asi 5 zubů a byla furt umrčená, teď už to ale snáší mnohem líp, tak uvidíš třeba to bude u malého stejné, obrň se trpělivostí :wink:
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Naštěstí to snaší vcelku dobře...je to šikula...a na tu omrčenost už jsem si zvykla...zuby proti tomu co bylo dřív jsou pohodička :wink:
5. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Leni já tu plombu nemám doteď :sweat_smile: a to jsem byla v únoru? To jsme pak jeli na pohádku a pak operace no a pak se mi nechtělo :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
nám během měsíce vylezli 4 stoličky, malému to vždycky roste hromadně, pokaždé po 4 zubech, tak teď za sebou máme 3 vlnu :grinning:
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.