• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Renčo to já radi půjdu...sice se zubaře bojím víc jako porodu, ale ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
no na stoličky se taky opravdu těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak super, Anička vytáhla korálky a jsou po celém pokojíčku :angry: malý se do nich obul
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
To je paráda, že Renčo :grinning:
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
já musím znova zavola topaváře na tu myčku, nějak se asi zapoměl :angry:

Leni a co ty dneska vaříš???
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Leni ani nemluv, já předevčírem gruntovala pokojíček, včera jsem tam děti nehala, ať si hrají, abych mohla taky něco udělat a když jsem tam přišla, tak jsem se zděsila, tam nebylo kam šlápnout, vůbec nešlo vidět koberec, ale skříně a šuplíky byly prázdné, venku hračky i oblečení, tak jsem to uklidila a ta háďata už dneska zase kramují :angry:
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
jo a večer jsem tam ještě vysávala rohlík, ze kterého se stala skoro strouhanka, malý umí skvěle drobit :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
:astonished: a já se na chvilku odmlčím, kafe účinkuje :astonished:
5. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
já dneska nevařím...vytáhnu zásoby z maražáku :wink: dneska se na to fakt necítím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Reni - teda tomu říkám udělat bordel, já šílím když už mi malá vyháže půl bedny s hračkama rozháže někde kus rohlíku a kolíčky které miluje se válej po celým bytě. To mám proti tobě ještě uklizeno :grinning: :grinning:

a mě se dneska taky nic nechce jsem nějaká přejetá, už teď se těším až malá zabere a bude chvilku klid. Je dneska nějaká divoká.
Zrovna před chvílí spadla z gauře, lítala po něm, ví že nesmí ale stejně si mlela svou, pak prásk tváří se uhodila o konferenčák a pak dopadla na parkety. Na tváři už má solidní modřinu jinak je asi celá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvíře a divoch. Vypadá že bude po mamince - bez šrámů modřin a jizev se v dětství neobejde :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
já dneska vůbec nevím, co navařit, nic se mi nechce, jak vstanu takhle pozdě, tak je to fakt na pytel, najednou je 10 a já se teprve rozkoukávám :confused: asi si budu chystat budík na 6 hodin :grinning:
5. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Simi, hlavně že se jí nic nestalo :grinning: no, já šílím každý den v tom pokojíčku, proto potřebují nový, aby na oblečení nedošáhli, Anička to teda nikdy nedělala, ale Kuba, to je šílenec a nenechá si nic vysvětlit :grinning:
5. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Renčo já ti klidně v těch šest každé ráno zavolám...my nespíme dýl, takže můžeme být tvůj soukromý budík :grinning:
A jestli jsou děti po mě, tak nevím co se divím :grinning:
Leni to není špatný nápad :grinning:

holky, jdu se obléct a asi něco dělat, je to tu jak po výbuchu a kdyby přišel ten opravář, tak ať mi zase neuteče :fearful:
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Mě taky malý nosí boty a oblečení a ukazuje při tom ven a říká pápá :sweat_smile: a vždycky je to v e chvíli kdy to nejmíň potřebuju
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
čaute tak gojgy vytuhla hladová, no co naobědvá se až pak...byly jsme u zubáka....sára oká...doktor naporsto špičkový...přišel za malou do čekárny a říká Ahoj já jsem děděček lubošk a tímhle zrcátkem se ti podívám do pusinky..a dal ji to do ruky.... :astonished: :dizzy_face:
sice jak jsem ji držela tak se jí to nelíbilo...ale super, hlavně že máme zubáka
a já tragoška :frowning2: mám počínající paradentozu, blbě si čistím zuby valí mi krev z dásní, no takže drahé pasty měký kartáček a naučit se čistit kejháky...prej ne jak boty
5. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
ježiš leni...fuj já radši půjdu taky dřív než pak víc trpět
5. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
dělám zapečenou broko se šunkou a sýrem mňam :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
háloooo je tu něěkdooooo
5. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
já jsem tu..ahojky holky :wink:
5. srp 2009 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
no kde seš furt babo?
5. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
no jsme na netu a dávám do kupy spotřebiče..
:grinning:
5. srp 2009 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3107865#navigator kukni.. jo ináč máme položeny plovoučky na celém vrchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
týjo jiřo to už je k bydlení za chvilec
5. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
jo a budete kupovat zábrany na schodiště????
5. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
uvařila jsem si cafo a přemýšlím, jak se zbavit tchýně :angry: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky, mám toho moc. Máme tu obden tesaře a vařím pro 3 chlapi.
5. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
zabít, uškrtit, zmasakrovat a ve finále jako zahrabat..ty se nedíváš na zoufalé manželky..muj oblíbený seriál Reni :grinning:
5. srp 2009 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz
Luci budemem ale až to zábradlí bude :grinning:
5. srp 2009 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.