• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
asi z ikei, určitě minimálně nahoru, páč mám strach aby mi třeba v noci kluci neodesli z postýlky
kubík sice neodejde ale ondra jo :wink:
5. srp 2009 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz
tááák jsme doma....
jdem papat koupat a nynat večer dojde kámoška už se těšim potřebuju se vykecat :cry:
5. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Já jsem doma sama samotinka, už 1,5hod. Romča vzal malýho k rodičům a já provedla generální úklid bytečku :dizzy_face: mám z toho fakt radost, šlo mi to od ruky a teď jsem dodělala :slight_smile: ještě by se nějaký ty drobnosti našli, ale já jsem spokojená :slight_smile: :dizzy_face: Předtím jsme se byli s Adým projít a pak to šlo super :dizzy_face: Teď už se půjdu jen najíst, pak dáme spršku a pro dnešek nohy hore :sunglasses: zasloužím si to :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
5. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
marky to se hned líp bydlíkuje co?
5. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Luci to mi povídej, už to tu potřebovalo jak prase drbání, ale vyhnat toho netvora byl nadlidský úkon. Musela jsem si počkat, dokud mu to nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Načekala jsem se, ale dočkala :grinning: :grinning: Ale už se mi stýská :cry: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Tak jsem konečně vzala do ruky Domestos a jela jsem jak fretka :dizzy_face: :grinning:
5. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
jo jo romeo se aspon projde a nebude hnipat :grinning:
mě to čeká taky dneska začnu žehleníma pak kuchyn vydrbkat v sobotu mám velkou návštěvu tak to bude i vytírando
5. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Jak jsem napsala, tak dorazili :dizzy_face: Malýho jsem nakrmila a hned padnul :sweat_smile: Prý tam řádil jak černá ruka, pořád lítal, úplně jiný, než když jsem tam já, ale to vím...on je i jiný s Romčou než když dorazím já :sweat_smile: A v pátek, když bude tchýně doma, tak by si ho vzala na chvilku do kočárku ven :slight_smile: On stejně vydrží max hodinku, to bych mohla přežít :grinning: Tak jdu najít něco ke žvanci a relaxovat v uklizeném bytečku :dizzy_face: než se mi zase vzbudí dítko a do 22.hod bude o zábavu postaráno :astonished: :grinning:
5. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Hoja kočenky!!!
jdu vás jen pozdravit, že žiju :wink: večer mě čeká nehtařská práce. :wink:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
čaute žiju taky a jdu na žehledno..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budu nakukovat
5. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
5. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
kukuk
5. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
kukuku
5. srp 2009 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
kukukuč :confused:
5. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
kukurukukukuúúúúúúú
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
ještě dvě duchny a mám to :grinning:
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jsi holka šikulka, tak pak můžeš přijít k nám :grinning: Já si dám zatím koupel a pak můžeš připotrubit :grinning:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
přinesla jsem čerstvou turkyň :wink:
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
dobře renat vcucnu se :grinning:
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
týjo tady je zas pařba od půl sedmé karaoke na rohu v hospě...mě mrdne to je fakt kravál :angry: :angry: :angry:
5. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Luci potřebuji radu, od operace mě dost bolí klouby a svaly, myslíš, že to může mít nějakou souvislost s transfuzí? Nebo je to tím zásahem do těla? Mám potvrzené revma, podle krve i podle rentgenu už od 17 let a nevím, jestli to mám brát jako zhoršení stavu nebo jen následek operace, který se časem vyřeší sám.
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
renat tak to netušim....a wobenzym bereš????nebo nějakou výživu chrupavek a žvýkat medvědy...(fanuš myslím na to až budu péři penězích posílám)
5. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
taky na to myslím :grinning: Dani

Luci neberu wobenzym, ale možná začnu, je fakt dobrý i když děsně drahý :sweat_smile: Nechám si vzít krev, abych věděla, jak to vypadá, ono se to stejně asi jinak zjistit nedá :angry:
5. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
no právě drahej jak šlak :frowning2:
no a to bych určo udělala...to je tak naslepo, to se fakt určit nedá
5. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jirka mi přinesl ruskou zmrzku :dizzy_face: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
segra ho dává Adovi a na imunitu fakt super
5. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
jj holt drahá sranda, ale zas 100% zabírá
se máš já si spočítala měsíční náklady co musím dát a tývado nevím co budem jest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
já ti pošlu turkyň, chceš? :confused:
5. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo pošli tak 10 kilo :grinning: denně dvě a máme vystaráno :grinning:
5. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
jdu hají beru, pošlu došlu :grinning: :wink:
5. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.