• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dobrou noc, Jirka už čeká :wink:
5. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
já taky renat už mám po celém dni taky dost)
brou berundy :grinning:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
čuste
tak noc na pikaču)
ve 23h m,i řval regulérně monitor dechu
malá mimo nebyla, měla dudyna, nos volný a dořvalo se to až k tomu řvoucímu tonu...který jsem nevypla a sára nic...tak jsem s ní třepala protáhla se a spala dál
tož sem jelen
6. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
luci tak hlavně že je Sáruška ok :dizzy_face: prý to umí dělat když jsou slabé baterky :frowning2:
6. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky, dneska nocička super. Vztávačka před 6. Dneska mám vařeno , jupííííí. Už mě to serká denně vařit, tak jsem včera vařila 2 chody.

Luci tak to se zbláznil monitor řádně.

Těd poklidíme s ďáblíkem :grinning: Pavlíkem
6. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
no renat tam je indikátor baterek a ten je oká, ale vyměním to radši
ahoj marti tak jak se vede???
6. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Včera volal Tomík, tak se má báječně. Jen mají zimu tak chodí do krytých bazénků. Plave ve velkém bazéně s dědou :grinning: .
6. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
Luci báječně se vede, máme odkrytou střechu na 2 arkýře tak nesmí zapršet :grinning:
6. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
týo marti tak honem příští týden má být pršivý :frowning2:
6. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Musíme být připraveni na vše Luci. Hodíme plachty a jsou to betonové stropy tak to je v pohodě.
6. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
no to je fakt, jdu uspat gojgadlo, dám si cafíto a pak razíme na nákup mám tu hovno a nic..takže super kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Já poklidím bordel a před 9 tu mám sestřenku tak odpo jedeme taky na nákupy :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
já piju cafo a děti snídají, zašila jsem Jirkovi kraťasy :wink:
6. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
renat ty jsi ekšn po ránu ti povim
dnes udělám brambory a kuřecí přír. plátek, a gojgy si dá s náma tak jsme zvědavka
6. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Luci právě že moc ekšn nejsem, pro mě je to děsně nevýhodné vstávat tak pozdě :sweat_smile: teď už jsem mohla mít spoustu věcí hotovo a já se teprve probírám :angry:

Leňa nebudí :angry: :grinning:
6. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
jo, včera jsem vyzkoušela masku na vlasy a spray na vlasy je to super :dizzy_face:

Ale co budu vařit fakt nevím :confused:
6. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
jo renat tak to je fajn já bych potřebovala nabarvit kebuli už se mi to u kořínků u hlavy kroutí a vypadám jak po zásahu el. proudem
6. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Luci jak kroutí? Na to ti zabírá barvení? :sweat_smile: nějak jsem to nepochopila, ale obarvit taky potřebuju, kukají na mě šediny a jdu si odložit, ale nemám dopito cafo, tak za chviličku jsem tu :grinning:
6. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
renat no idrůst mám řádnej ale prostě to zchemlovatí a krotí se to do prstýnků a to nesnáším na každé straně u koutů...vypadám jak jean pierre :grinning: :grinning: :grinning: a když to nabarvím tak to slehne
6. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: to musí být krásné, tak ty bys byla kududu? :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
renat ne jako děcko jen prstýnky ale tohle se mi dělá třeba ve vlhku se mi to zkroutí a tak ale jen ty krátké kousky na bocích to je na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
máš hodně jemné vlasy, ale krásné :dizzy_face: co bych za takové vlasy dala :grinning:

Kamoška má taky jemné vlasy a jak to nechala narůst, tak jí to zkrepovatělo a nemohla to ani rozčesat, musela to shodit, chuděra a to se jí stalo těsně před svatbou :sweat_smile:
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
ježiš borak.....to je mazec
renat tolikrát jsem to chtělashodit,ale toby hany nepřežil asi :grinning:
6. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
no to je na pikaču :astonished: ale když to jde vyřešit barvením, tak je to super :wink:
6. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
to je takový indikátor kdy už to fakt hoří :grinning:
6. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Jirkovi je to celkem šumák, jestli mám dlouhé, nebo krátké, já najdu foto s krátkýmá a hodím vám sem :grinning:
6. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
jo hod sem tutaj gojgy uslka konečně
6. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
já měla ten úplně kraťoučký účes :grinning: a taky jsem mívala vlasy do pasu, ale to už byly hrozně těžké, mám je jak dráty, tak už jsem si je k večeru nadlehčovala, protože mě z toho bolela hlava :sweat_smile:
6. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
jdu to pohledat, chce to strpení :wink:
6. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
jo jo ty máš hrubé vlasy, i culík ty konce ti tak stojí...esli víš jak to myslím, mě taky bolí kebulník z toho...co nadělám zas to rpostříjám a bude líp
6. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.