• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dobré ráno :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: u nás noc podle zvyku...mladej akční, ale naštěstí se pořád stěhuje do svý postýlky, tak super :dizzy_face: :grinning: Jinak co dneska uvařit netuším. Ptala jsem se včera Romči a ten mi prd poradí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
hpjte holky
6. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
renat to ti taky slušelo ale dělá tě to starší...a Jiřan má super výraz :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
to byla zabijačka :grinning: je to tak 6 roků zpátky :grinning:
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Reni sluší :wink: Ale delší vlásky jsou lepší :wink: :slight_smile:

Já teď projela MMB kvůli košili pro Adýska a pár jsem si jich tam uložila, tak snad to klapne a už jen kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
tak valíme hojec
6. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Luci čusík :slight_smile:

My půjdeme nakoupit, ale já pořád nevím, co koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Reni delší vlásky ti seknou víc :wink:
6. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Že Dani?? :slight_smile:

Holky co vaříte?? hoďte inspiracion :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
jé holky tak to jsem ráda, že se vám s dlouhýma líbím víc :grinning:

tisknu si fotky zarámuju a klepnu na zeď :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Marky, právě že vůbec nevím, co uvařím :confounded: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
¨Zatím se loučím, nebo to dítko zahluším :angry: :rolling_eyes: Už tu po mě zase skáče jak po matraci :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem ho na zem a ječí :rolling_eyes: Asi se z něj zvencnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
marky tak si zamluvme společný pokoj ve cvokhausu, prostě pokoj pro šílené kobyly :grinning:
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jsme zpět jdu kuchtit já brambor a kuřecí plátek na přírodno...rychlovka :wink:
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Reni to beru :grinning:

My jsme taky zpět :slight_smile: Dneska jsem koupila jen rohlíčky a toaleťák :grinning: Jo a anglickou. Romča řekl, že by si dal vajíčka na cibulce, tka je dostane a k tomu i tu anglickou a já aspoň nemusím dneska přemýšlet :sweat_smile: :grinning: Sobě udělám špagetky s kečupem a bude :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jo a udělala jsem okurkový salátek, tak si dáme :dizzy_face: :grinning:
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
tak mě rupla keramická mísa....to je fakt radost
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Luci to fakt potěší :confounded: :frowning2:
6. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky holky hlásím ze stanovište u mojí mamky, Reni me ses jako líbila s krátkými vlasy, naopak se mi zdálo že v nich vypadáš mladší :sweat_smile: jdu to tady povytírat. je tu roboty jak blbec, no jo starý barák kde je všecko ješte rozdrbané a neustavené..hruza :unamused: o víkoši budeme pracovat na baráku spolem s jirkou.. sem zvedavá zda se tam nepozabíjíme, jirka když mu nepodám to co zrovna potrebuje tak šílí :angry: :zipper_mouth:
6. srp 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
gojgy ne na babybox a monitor dechu pípal zas :frowning2: ty baterky jsem ještě neměnila kuva
6. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Hoja babuchy
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci co máte s babyboxem?
Mě monytor taky pákrát sepnul, ale jak se Adík začal stavět a lítat po postýlce, tak jsem ho oddělala, by ho zlikvidoval...
a Gojgy je ok? :confused:
6. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Tak Romča už je po jídle, mlaďase jsem před chvilkou uspala a už si vařím těstovinky :slight_smile: Kafčo už stojí uvařený na lince, jsem prostě šikulka :dizzy_face: :grinning:

Luci jak se gojgy staví, tak už bych tam ten monitor nedávala, stejně jako Danča. Já ho teda vůbec neměla a měla jsem klid :wink:
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
A právě jsem objednala mlaďasovi košili :dizzy_face: Tak už jen ty kalhoty a je to :dizzy_face: Jo a taky vlastně ještě botky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Teda já jsem zase objevila dobrotu :sweat_smile: mléčné vlnky :dizzy_face: prostě jim neodolám
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
marky ty se nějak činíš poslední dobou!!! ŠIKULKA :dizzy_face: :wink:
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
no jo se to krátí, co :wink:
6. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Marky, fakt už za pár :sweat_smile: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.